Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri daha bitirmiş Reddit'de, o da ana hikayede 30 saati görmüş, anlaşılan ana ve yan aktiviteler ile beraber oyun aşağı yukarı 50-60 saatlik bir macera sunuyor.
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Spider man için 3 gün önce yayınlanmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    evet detroit içinde 25 mayısta yayınlamışlardı 1 gün önce yani dediğim gibi oyundaki hype a bağlı bir olay bu
  • Days gone yeni ip olarak aynı horizon gibi bir etki yaratacak ve ondan daha başarılı olacak gibi gözüküyor.

Horizon 10 milyondan fazla sattı days gone daha genele hitap eden bir oyun bu nedenle satışlarda horizonu geçmesi şaşırtıcı olmaz benim için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Oyunun puanları çok iyi oluyorsa daha önceden yayınlıyor Sony.Detroit puanı da 78 di neydi.O yüzden aynı günde yayınladı

• Hzd aşırı abartıldı.O oyun puanı 80 falan olmalıydı.Days gone hzd kadar çok tutmaz.Horizon'un en azından daha orjinal hikayesi,atmosferi var.Grafikler ve teknik anlamda da çağ atlamis.Animasyonlar,combat falan daha oturakliydi.Days gone ise öyle durmuyor.

• Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    sana tavsiyem inceleme puanlarına çok takılma hocam detroitten belli oluyor çünkü bu o oyunun en az 90-91 i var :)
  • Oyun böyle bişey olmamış eksik gibi geliyor bana o yüzden hala önsipariş vermedim.Her sony excine çok büyük heyecan yaparım ama bu oyun bana aynı etkiyi yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 22 Nisan 2019; 20:8:15 >
  • ohh 1 saat sonra başlicaz indirmeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

ohh 1 saat sonra başlicaz indirmeye
    India psn ne zaman hocam

• O motor ile dağ bayır gezsem yeter bana, yanında güzel müzik, çay, kahve, soda, cips.
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    hindistan benimde ön yüükleme 21.30 dedi arkadaşlar onu bekliyorum 25 nisan 21.30 dada oyuna giriş yapacakmışız
  • Murat sönmez 40 saat oynamış sonlara yaklaşmış. Benim gibi açık dünya oyunları her yere girip çıkarak oynayanları 50 saatlik harika bir Türkçe oyun deneyimi bekliyor demektir dostlar

• bu oyunu far cry’ın zombili versiyonu hissetmem çık aklımda çık..

Sony’in de bu oyundan beklentisi yoktur diye düşünüyorum.

2019 boş geçmesın bir exc oyun çıkartalım diye ara sıcak gibi geçiştirmişler. malum death stranding, ghost of tsushima, tlou2’ye daha çok var. bu oyunu geçiştirmek için araya kaynatmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 22 Nisan 2019; 21:32:54 >
  • en nefret ettiğim şey altyazı boyutu ayarlama kısmını koymamaları detroit te menüde yazı boyutunu orta veya büyük yapabiliyorsun

onun dışındaki bütün oyunları altyazıları küçük eğer gözün uzagı net görmüyorsa tv nin monitörün dibinden oynaman lazım

videoda baktım days gone daki altyazıda küçük inşallah gözlük ve tv biraz büyürde okuyarak oynarız
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Yarın 21.30 şimdi kontrol ettim.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Ben de izlediğimde direk far cry ın zombili hali dedim içimden. Craftlar, kamp ele geçirmeler falan. Hiç de sevmem Far Cry serisini, umarım yanılırız.
  • belki büyütme olayı vardı hocam
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.