Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Bu oyun balon olacak derken millet beni linç ediyordu. Fakat oyunu oynamış olan kişilerden gelen yorumlarla görüyorum ki haklıyım.. Haklı olmak istemezdim ama görünen köy kılavuz istemez. Videolardan açık ve net belliydi zaten. Adamlar mad max ile the last of usı birleştirelim nasıl olur acaba demişler ve days gone ortaya çıkmış. Bu oyunun meta puani en fazla 85 olacak göreceksiniz.
    85 Meta puanı küçümsüyor musun Hocam 85 puan gelirse oyun çatır çatır oynanır.
    Oyunu almadım indirim bekleyeceğim. 80+ gelirse yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Surge mesela. Ortalaması 73 olmasına rağmen ayıla bayıla oynadım. Puanlara çok takmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyunu bitirdiniz mi? Kaç saat sürüyor?
    Oyunu daha bitirmedim ama uzun bir oynanış süresi var bitiren arkadaşlar öyle söylüyor. Benim işim olduğu için biraz geç başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam oynadıysan vuruş hissi ve animasyonlar hakkında biraz bilgi verir misin acaba en korktuğum iki şey bu oyunla ilgili ??
    Yakın dövüş eğlenceli. Vuruş hissi ortalama yani ne iyi ne de kötü. Animasyonlar güzel karakterin ağırlığını hissediyorsun.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için hocam,sevindim iyi olmasına uzun oynanış süresi olan bir oyunda bunlar kötü olduğu zaman çekilmiyor gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Screenshot :

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE
  • Arkadaşlar oyunu Alicam yanlız PSN Türkiye de pahalı uk PSN de kart geciyormu bilginiz varmı veya PSN card alabolecegim bir yer biliyor musunuz ?

• ibrahim2399 kullanıcısına yanıt
    hoca uk ingiltereyse eğer daha pahalıya gelir sterlin bay yüksek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25i harika birgün olacak yalnız, 21:45'e endgame bileti aldım oradan çıkıp days gone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

25i harika birgün olacak yalnız, 21:45'e endgame bileti aldım oradan çıkıp days gone.
    diğer günde iş olmasa daha güzel olurdu
  • quote:

25i harika birgün olacak yalnız, 21:45'e endgame bileti aldım oradan çıkıp days gone.

• Hindistan psn den alan nasil aldı bi anlatir mısınız?

• PS4『Days Gone』WEB CM 「2BRO. vs Days Gone」

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

İndia hocam
    Hindistan gift card ı nereden aldın?

• Hindistandan toplam maliyetimi 330 ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Ordan alması karışık. Bana arkadaşım almıştı.

• ☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE

• quote:

aynen bende endgame için 13.45 seansina imax den bilet aldim akşam 21.30 da days gone

• HİNDİSTANDAN DAYS GONE ALIMI

https://prepaidgamercard.com/product/rs-4000-playstation-network-wallet-top-up/

ben buradan aldım ama kredi kartı direk geçmedi, paypal kullandım o yüzden. Paypal ile öderken kuru USD seçin, başka türlü onay vermiyor sistem. 64 usd+paypalın kur komisyonu derken 380e falan alırsınız şu an muhtemelen, ben 344e almıştım zamanında.

Satıcı, ürünü aldıktan birkaç saat sonra da paypala ekleyip alım yaptığım kartın ön yüzünün resmini istedi mail atıp (sadece kartın son 4 hanesi + ad soyad olacak şekilde, gerisini sansürle dedi zaten. kartın çalıntı olmadığının ispati için, adam zaten ad soyadımı ve kartın son 4 hanesini görüyor sisteminde). online teslimat aldım, not kısmına yazın siz yine de pls online delivery tarzında bir yazı yazarsınız.

• hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Yetkili abi geldi. :D

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.