Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce ne zaman ön sipariş psn de açılır. Paris game week haftası olabilir mi Gerçi farklı firmanın oyunu ama 22 şubatta çılacak metro ön siparişe açılmış. Birde oyun türkçe altyazılı olduğu için god of warda olduğu gibi ön siparişin daha uygun bir fiyatla çıkma ihtimali olur mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Arkadaşlar sizce ne zaman ön sipariş psn de açılır. Paris game week haftası olabilir mi Gerçi farklı firmanın oyunu ama 22 şubatta çılacak metro ön siparişe açılmış. Birde oyun türkçe altyazılı olduğu için god of warda olduğu gibi ön siparişin daha uygun bir fiyatla çıkma ihtimali olur mu.
    Uygun fiyat olmaz. Ön sipariş tarihi ise herhangi bir gün olabilir.
  • Uygun derken ne derece uygun hocam bu saatten sonra 300 falan beklemeyin zaten ben 400 civarı olacağını düşünüyorum fiyatın

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Arkadaşlar sizce ne zaman ön sipariş psn de açılır. Paris game week haftası olabilir mi Gerçi farklı firmanın oyunu ama 22 şubatta çılacak metro ön siparişe açılmış. Birde oyun türkçe altyazılı olduğu için god of warda olduğu gibi ön siparişin daha uygun bir fiyatla çıkma ihtimali olur mu.
    hocam bu ay açarlarsa 299 tlden eklerler çünkü metro ile aynı gün çıkıyor oda 299 dan açıldı zaten bu oyundan fazla beklenti yok

bunun üstüne 400 450 tl ön sipariş açarlarsa satış falan beklemesinler kimse ön sipariş vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Ağustos 2018; 23:9:20 >
  • Haklısınız arkadaşlar. Fazla iyimser düşündüm galiba. 400 den aşağı olmaz heralde. Anlaşılan takasla almak yada eldeki kutulu oyunları satıp almak en uygunu olacak

• Haklısınız arkadaşlar. Fazla iyimser düşündüm galiba. 400 den aşağı olmaz heralde. Anlaşılan takasla almak yada eldeki kutulu oyunları satıp almak en uygunu olacak

• Days Gone TGS2018 New Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 10 Eylül 2018; 14:3:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Days Gone TGS2018 New Trailer

Şahsen bir iki yeni sahne dışında daha fazla yeni görüntüler beklerdim. Ama yine de oyunu alacağım çünkü karlı sahneler beni benden alıyor :)

• The key art for #DaysGone has been revealed!

This World Comes For You.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

299dan çıkar bu boşuna türkçe diye sevinmeyin
    299 demişim pardon siz onu 399 olarak düşünebilirsiniz artık

Hiçbir işe yaramayan ingiltere ne derse karşı çıkmayı bırakın saniyesinde uygulayan PS Türkiye olduğu sürece ucuza oyunu rüyalarımızda bile göremeyeceğiz. Artık PS Türkiye'nin revize edilmesi ve başında olan ''elemanın'' görevden alınıp gerçekten Türkiye'de yaşayan oyunculara bir şeyler vaat eden birilerinin gelmesi şart.

Not: Keşke hayat yayıncılara sponsor olmak kadar kolay olsaydı da bizde burada eleştirmek yerine sizleri övseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 14 Eylül 2018; 16:58:30 >

• Bu oyun patlamaz arkadaşlar niye patlasın last of us farklı bir versiyonu olacak

• bu oyunun ilk videoları görünce gerçekten çok heyecanlandırmıştı .

o atmosfer , sürüsüne bereket zombi kaçış mekanikleri falan.

ama şimdi şu son gameplaylere bakınca oyun çok vasat gözüküyor. Büyük değişim geçirmediği sürece çıkışına kadar indirimde alınacak bir oyun olacak benim için yüksek ihtimal
  • https://www.youtube.com/watch?v=lHDfnF8XaeQ
    Bi bakalım bakalım nasılmış
    Edit: E 40dk'lık oynayış videosunda olan sahneler değil mi bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 15 Eylül 2018; 0:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

The key art for #DaysGone has been revealed!

This World Comes For You.

Hocam bu fotodaki rahatlık fragmanlardaki iki motorcu var melez köpekler falan filan diyorlardı melez olmanın rahatlığı olabilir enfeksiyona karşı bağışıklı olabilirler hikaye ordan yürüyebilir o geldi aklıma böyle bi teori yürüttüm

• Days Gone. It’s great. #TGS2018

• Bi demoda psn’e atsalarda kendimize gelsek 😂

• TGS'de yeni oynanış demosu gösterdiler.

• 『Days Gone』PlayStation® presents LIVE SHOW “TGS2018”

• YouTube'da Twitch'de çıkmadan bu kadar gösterilen oyunlar,daha çıkmadan eskiyor,tüm kalitesini kaybediyor bence.Oynamadan bitirmişsin hissi veriyor ki,bu çok kötü.
  • Yeni gösterilen videoda da oyun pek iç açıcı durmuyor. Uzun zamandan sonra başarısız bir ps exclusive görebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.