Şimdi Ara

Dayanıklılık Serisi [ 24 Saat :O ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
1
Favori
12.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

24 saat yarışmı olur arkadaşlar? hangi gerizekalı bi oyuna 24 saatlik yarış koyar? hadi save etme varsa lafım yok ama..

daha aptalca bişey olamazdı..

Tövbe yarabbim......Şimdi bişey diycem, sonra yiyecez cezayı.......Arkadaşım eşsiz yorumlarını kendine saklasan....Hatta mümkünse forumun bu bölümüne hiçgirmesen.....hatta pc ve ps3 oyunlarından uzak dursak.....Hatta abartsak ta dünyayı terk edip marsta yaşamaya başlasak......Hıııı canımmm....haddiiiii.... hadiiiiiii gittttt hadi......

senmi karar veriyorsun kimin bu forumdan uzak durup durmayacağına?
    bak yukarıda bir sürü şey yazıyor? bunlardan bir tanesine mantıklı bi cevap versene?

- 23 saat oynadın diyelim elektrik kesildi, eee gitti 23 saatlik emek..?
    - 23 saatlik elektrik faturasını senin adamınmı ödüyor?
    - acaba kaç kişinin bi oyunun başından 24 saat kalkmadan oynamaya vakti var?
    - yaşadığın stres, yorgunluk baş ağrısı gözz ağrısı zaten cabası..

hadi yaparsın 1-2 saatlik bi oyun neyse dinlene dinlene oynanır bizde oynarız mahrum kalmayız böyle bir oyundan..
    "iyikide 24 saatlik bir yarış koymuşlar çok mutlu oldum" diyenlerede eyvallah diyim
    güle güle oynasınlar..

mesajında yazdığın son 3-5 kelime nedir öyle? 5 yaşındamısın sen? çoluk çocuk doldu zaten forum,
    bide kendinden büyüklere uzak dur forumdan
    diyor, akla bak?

• Neden herseyi dert ediyoruz kendimize,isteyen oynar isteyen oynamaz,illa kavga cikacak her konuda.
  • oyunda 2 tane 24 saatlik yarış var, bitirince hediye olarak ne vercek acaba? uçak falan verse anca telafi eder o yorgunlugu
  • save olayının olmaması gerçekçiliğe gerçekçilik katsada ne yazıkki çok riskli bir adım
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Gerçak hayatta yapılan 24 saat dayanıklılık yarışlarındaki kurallar bile takımlara der ki en az 3 sürücü ile katılacaksın ve her sürücü durmaksızın en fazla 4 saat araçta kalıcak.
    Bence Kazunori bu 24 saatlik yarışlar için bahsettiğim kurallar dahilinde bir güncelleme getirmeli ve en az üç arkadaşın PSN vasıtasıyla bu yarışlara ortak bir şekilde dahil olmasını sağlamalı
    Bunu yapabilse on numara olur işte

Yada eğer her sürücü 4 saat araçta kalabiliyorsa vereceksin 6 defa save hakkı 4 er saat oynatacaksın. Save olayı kesinlikle olmalı yoksa bu yarışın doğasına aykırı olur.

• En azından pit stoplarda save seçeneği olmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Gerçak hayatta yapılan 24 saat dayanıklılık yarışlarındaki kurallar bile takımlara der ki en az 3 sürücü ile katılacaksın ve her sürücü durmaksızın en fazla 4 saat araçta kalıcak.
    Bence Kazunori bu 24 saatlik yarışlar için bahsettiğim kurallar dahilinde bir güncelleme getirmeli ve en az üç arkadaşın PSN vasıtasıyla bu yarışlara ortak bir şekilde dahil olmasını sağlamalı
    Bunu yapabilse on numara olur işte

Yada eğer her sürücü 4 saat araçta kalabiliyorsa vereceksin 6 defa save hakkı 4 er saat oynatacaksın. Save olayı kesinlikle olmalı yoksa bu yarışın doğasına aykırı olur.

Şuana kadarki en mantıklı çözüm 4 saatte 1 kez save hakkın olacak. Toplam 6 hakkın olur. 4x6=24

• mantıklısıda o zaten, oyunlarda save hakkı olmasa zaten ya kimse oyun oynamaz yada oyun oynayanlar sinir hastası olur:)
    oyna oyna bi öldünmü dön başa bütün bölümleri baştan oyna, yada elektrik kesildimi yandın:)
  • PS3 e yazık ya o kadar süre durmadan oyun oynanırmı makine yanar valla...Bi yarış geçicez diye makineyimi bozalım...Save olayı gelmeli kesinlikle..
  • Cumartesi saat 14.00'te başlasanız, 24.00'e kadar 10 saat. Hadi arada ihtiyaç molasıydı yemekti falan 2 saat de ordan, 02.00. Yattınız makinayı açık bırakıp, 09.00'a kadar uyudunuz (7 saat uyku normal). Kahvaltı falan 10.00'da tekrar yarışmaya başladınız. Kalan 14 saati de yarıştınız saat 24.00 oldu. Yine bi 2 saatte de ihtiyaç molası diyelim. Pazar gece 02.00'de biter bu iş. Büyütecek birşey değil...
  • bence kazu "the real driving simulator" konseptini tamamen yanlış anlamış, oyun konsolunda 24 saatlik yarış mı olur la allahın japonu

oyunların kitapçıklarında bile ciddi ciddi uyarılar vardır uzun süre oynamayın diye.

insan bi kaydetme seçeneği koyar en kötü 1 haftada bitirirdik ya da o kadar sürücü yetiştiriyoruz, salardık piste biz gece mışıl mışıl uyurken onlar takılırdı, kalkınca da zafer turunu biz atardık

o arabaları gerçek hayatta aralıksız 4 saat kullansak kendimize daha az zarar veririz o derece fark var aralarında bence. televizyona bakıyoruz boru mu?
  • otura otura adamın dötündeki kıllar döner valla 2-3 saatte sucuk gibi oluyorum zaten

korede uzun süre cs oynayıp geberen çocuklara gt5 oynayıp geberen bizleri ekleyecekler

bence en mantıklısı pitstopda save imkanı gerçek hayattada bu böyle zaten hiçbir insan evladı 24 saat yarışmaz

ayrıca T.C trafik kanunlarına göre 9 saatten fazla araç kullanmak yasaktır valla şikayet ederim hepinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

PS3 e yazık ya o kadar süre durmadan oyun oynanırmı makine yanar valla...Bi yarış geçicez diye makineyimi bozalım...Save olayı gelmeli kesinlikle..

walla ben 12 saat oynadım yandı makina,yenisinide yakmaya niyetim yok,24 saatte olmayı versin,ama hakkaten save yoksa saçma olmuş,bide burası türkiye,diyelimki niyetlendin geçecem diye,elektrik gider bişe olur,bide oyun bazen kendi kendine kilitlendiği oluyor,adam kaldırır duvara çarpar walla makinayı
  • Ben kazu olsam bende yapardim tabiki, cunku zaten adamlar oyunu olabildigince gercekci yapmislar ve o 24saat yarisida kafadan uydurmadilar oyle bir yaris gercektede olmus glb
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

oyundaki en amacsiz bolum...

24 saati gercek saat olarak degil hızlı gecen oyun saati olarak yapsalardı örngn 24 saat bir gun oyunda 4saate denk gelseydi olabılırdı

Kazu Kazu yap artık 10gblik bir patch de oyunun tummm olumsuz elestiri alan yönleri yok olsun biranda
  • 24 saat yarışları bu oyunun en hoşuma giden kısmı. Enduro severler için mükemmel birşey. ben 2 pilotla joypad ile yapmayı düşünüyorum.cuma akşamı iş çıkışı 8 de ilk pilot alacak sabah yedide arakadaşıma devredip uyayacağım.
    UPS buldum ama ne kadar idare eder bilmiyorum. birde bir korkum var. dün lisansta altın kasarken lisansı geçtim ekran bi anda 20 fps ye filan düştü ve replay döndü bir 10dk. bekledim ama dönmedi oyun normale ve beinm altın uçtu:)
    24 saatlik yarışın 2. yöntemi ARDA stylaaa akşam 8-2 ye 6 saat lik 4 gün. ama ondaki riskte elektrik kesintisi,sigorta atması,ps3 nin kafasının atması:D vb.. en temzi 24 saatte bitiriceksin.
    birde sanki gt planette okumuştum çok fark açabiliyormuşsun. 50 tur fark açıp kenara çekip uyuyacağı süreyi hesaplamıştı snrm elaman. buda güzel olur gt2 de escudoyu alıp X tuşuna banr çekip endurance yaptırmışm ben:D duvarlara vura vura dönüyordu:D

• küçük bir dipnot: bu oyunun her santimetresi oynanılacak diye bir kural yok. keza begenilecek veya begenilmeyecek diye de.Burada endurance yarışının üstüne gelip X e basmak veya basmamak bizim elimizde.

Saygı ve sevgilerimle.

En dip not: Ne araba vermiş biliyormsunuZ 24 saatleri Ring olanı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUTUdesign

24 saat yarışları bu oyunun en hoşuma giden kısmı. Enduro severler için mükemmel birşey. ben 2 pilotla joypad ile yapmayı düşünüyorum.cuma akşamı iş çıkışı 8 de ilk pilot alacak sabah yedide arakadaşıma devredip uyayacağım.
    UPS buldum ama ne kadar idare eder bilmiyorum. birde bir korkum var. dün lisansta altın kasarken lisansı geçtim ekran bi anda 20 fps ye filan düştü ve replay döndü bir 10dk. bekledim ama dönmedi oyun normale ve beinm altın uçtu:)
    24 saatlik yarışın 2. yöntemi ARDA stylaaa akşam 8-2 ye 6 saat lik 4 gün. ama ondaki riskte elektrik kesintisi,sigorta atması,ps3 nin kafasının atması:D vb.. en temzi 24 saatte bitiriceksin.
    birde sanki gt planette okumuştum çok fark açabiliyormuşsun. 50 tur fark açıp kenara çekip uyuyacağı süreyi hesaplamıştı snrm elaman. buda güzel olur gt2 de escudoyu alıp X tuşuna banr çekip endurance yaptırmışm ben:D duvarlara vura vura dönüyordu:D

Oyunda tır yada otobüs falan olsa yolu kapatırdım sonra gider uyurdum, 24 saatin bitmesine az kala da bir tur atıp yarışı tamamlardım.

• Arkadaşlar iyi hoş güzel fikirleriniz var ama haftasonunuzun tümünü bir oyuna vermenin mantığı nedir yani biz bukadar asosyal bir toplummu olduk ? Karınız sevgiliniz arkadaşlarınız yokmu sizin yahu çıkın dolaşın gezin .
  • Dayanıklılık serisini tamamlarsanız Bronze Trophy alacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.