Şimdi Ara

Dayanıklılık Serisi [ 24 Saat :O ] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
1
Favori
12.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DUKES

quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery_Apmomo

quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery_Apmomo

dayanıklığa save mi gelmiş güncellemeyle yeni yaptım güncellemeyide öyle bişi duydum doğrumudur _?

Pite girince yarışı askıya alabiliyorsun.İstediğin zaman yarışa devam edebiliyorsun.2.0 güncellemesi ile geldi

sonunda .sağol bilgilendirdiğin için

Ne demekGeç bile kalmışım

Oyun daha bugün kargodan geldi Dayanıklılık yarıslarında pıte gırınce save edilmesi guzel olmus.Daha ps3 1 hafta once aldım ve tabıkı gt5 platinum aldım oda bugun geldı sabırsızlanıyorum eve gıtmek ıcın

Aynen hocam ben de yeni aldim
    Hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz babamla 6 şar saat aralıkları ile bitirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askıya alma seçeneğini oyunu çıkarırken değil de güncellemeler ile eklemeleri hiç de akıl işi olmamış.
  • böyle yapacaklarını umduğum için sadece dayanıklılık yarışlarını bugünlere bırakmıştım. artık oynayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Askıya alma seçeneğini oyunu çıkarırken değil de güncellemeler ile eklemeleri hiç de akıl işi olmamış.

Yani?
    Onların idamına karar mı verildi?
  • Save olayını tabiki başta yapmamak pek akıl karı değildi fakat bu oyun zaten devam eden bir proje gibi her gün yeni bir şeyler geliyor. Oyunun boyutunu geçecek neredeyse gelen updateler. Sonradan neyseki geldi save olayı(24 saati oynadığımdan değil ama oynayan arkadaşlar için iyi oldu) gelmeseydi endurance sevenlerin işi işti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Askıya alma seçeneğini oyunu çıkarırken değil de güncellemeler ile eklemeleri hiç de akıl işi olmamış.

Yani?
    Onların idamına karar mı verildi?

Çok şakacısın.
  • Save diyosunuz da save dediğiniz şey, ps3ü kapatmazsanız save ediyor, ne anladım ben cihazı kapatmadıktan sonra save etmeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Save diyosunuz da save dediğiniz şey, ps3ü kapatmazsanız save ediyor, ne anladım ben cihazı kapatmadıktan sonra save etmeyi

Tam anlayamadım. Askıya alıp PS butonuna basıp oyundan çıkmayı mı kastediyorsun?
  • quote:

Save diyosunuz da save dediğiniz şey, ps3ü kapatmazsanız save ediyor, ne anladım ben cihazı kapatmadıktan sonra save etmeyi

pit-stop'a girdiğinizde askıya al deyip oyundan çıkıyorsunuz ve PS3'ü kapatabilirsiniz.PS3'ü kapatmakta herhangi bir sorun yok ki.
  • Askıya al dendiğinde ps3ü kapatmadığınız sürece, kaydediyordu oyunu, öyle başlıyordu, öyle hatırladım, yanlış hatırlıyormuşum demek, ps3 kapatıldığında kayıt gidiyordu diye hatırladım.
  • quote:

Askıya al dendiğinde ps3ü kapatmadığınız sürece, kaydediyordu oyunu, öyle başlıyordu, öyle hatırladım, yanlış hatırlıyormuşum demek, ps3 kapatıldığında kayıt gidiyordu diye hatırladım.

Sadece askıya alınca oyundan çıkmanı istiyor ve bir daha GT5'i oynamaya çalışınca hemen askıya alınan yarıştan oynamaya başlıyorsun.PS3'ü kapatma da veya başka bir oyun oynama da herhangi bir sorun yok.
  • Aynen öyle.
  • quote:

Askıya al dendiğinde ps3ü kapatmadığınız sürece, kaydediyordu oyunu, öyle başlıyordu, öyle hatırladım, yanlış hatırlıyormuşum demek, ps3 kapatıldığında kayıt gidiyordu diye hatırladım.

Hatırladığını mantık çerçevesinden geçirirsen yanlış hatırladığını anlayacaksın.Makine hep açık mı kalmalı?
  • selam beyler bu kadar zor birşey degil girin bir uzun yarışa 1.2 tur atıp pite girip askıya al deyip kapayın ps3 ü deneyin olur biter sorun olmaz bu olay, bilmeyen için ok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shiftdriver -- 24 Haziran 2012; 16:31:12 >
  • Tamam yapmasına yaparız 24 saat yarış fakat ülkede elektrik parası var :D Aslında PS3 ve TV'yi alıp kaçak elektrik kullanan akrabalarım'a mı gitsem. Hiç elektrikte kesilmiyormuş
  • askıyal al dediğiniz zaman bıraktığınız yerden başlamıyor formula gp de denedım ben o yarışta beni 20.sayıp diğer yarıştan başlattı
  • Ben direksiyon alırsam yaparım bu işi arkadaş :D
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.