Şimdi Ara

Dayanıklılık Serisi [ 24 Saat :O ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
1
Favori
12.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: U_şen

zamanında oynamıştık yine oynarız.

• 24 saat oynarsam Kazu ne verecekmiş

Ben gözlerimi ve sinir sistemimi yolda bulmadım.
    Böyle bir cahilliğe kalkışmak gözlerimizde ve sinir sistemimizde ömür boyu çekeceğimiz veya ilerde ortaya çıkabilecek ağır hasarlara yol açabilir. Teknolojiden keyif almamız gerekirken teknolojinin kurbanı olmayalım.
    Değmez.
  • elan kazu senin yüzünden rüyamda bile rally yapmaya başladım hatun sonunda evi terkedecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

24 saat oynarsam Kazu ne verecekmiş

Ben gözlerimi ve sinir sistemimi yolda bulmadım.
    Böyle bir cahilliğe kalkışmak gözlerimizde ve sinir sistemimizde ömür boyu çekeceğimiz veya ilerde ortaya çıkabilecek ağır hasarlara yol açabilir. Teknolojiden keyif almamız gerekirken teknolojinin kurbanı olmayalım.
    Değmez.

+
    24 saat yarış mı yapılırmış, akıl işi değil...
  • De la sarthe pistinde 24 saatte 392 tur dönmüş, yorum yok

Dayanıklılık Serisi [ 24 Saat :O ]
  • Birşey dikkatinizi çekti mi? 392 tur dönmüş ama ancak 199. turda best time yapabilmiş. O zamana kadar ya çok sakin kullandı ya da ancak eli alıştı ve kasa kasa bu kadar tur sonra yapabildi. Normal şartlarda 20-30 turlar arasında çoktan en iyi zamanını yapabilmesi gerekirdi. Kim bilir nasıl bir oynanış oldu bilemiyoruz tabi. 24 saat yarışları işimiz iş yani.
  • Gran turismo 4'tede 24 saatlik yarışlar vardı.ama Oyunda pite girip B-spec moduna geçiyordum hızı 3x yapıyordum.8 saatte kendi kendine geçiyordu öyle bitirmiştim ben.Ama bunda bulamadım patch ile falan düzelir umarım :/
    Gt4 daha iyiydi
  • 24 saat yarışmı olur arkadaşlar? hangi gerizekalı bi oyuna 24 saatlik yarış koyar? hadi save etme varsa lafım yok ama..

daha aptalca bişey olamazdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

24 saat yarışmı olur arkadaşlar? hangi gerizekalı bi oyuna 24 saatlik yarış koyar? hadi save etme varsa lafım yok ama..

gerçek hayatta 24 saat yarışları var.

adam oyunada koymuş bir dövmediğiniz kaldı
  • quote:

24 saat yarışmı olur arkadaşlar? hangi gerizekalı bi oyuna 24 saatlik yarış koyar? hadi save etme varsa lafım yok ama..

Mesela Race driver grid de de 24 hour yarışı var ama gt5 deki gibi gerçek zamanlı değil, adamlar mantıklı bir iş yapıp 24dk ya uyarlamışlar yarışı yani gerçek hayattaki her saat oyunda 1dk ya denk geliyor havanın kararmasıda buna bağlı olarak değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *EMRE42*

quote:

Mesela Race driver grid de de 24 hour yarışı var ama gt5 deki gibi gerçek zamanlı değil, adamlar mantıklı bir iş yapıp 24dk ya uyarlamışlar yarışı yani gerçek hayattaki her saat oyunda 1dk ya denk geliyor havanın kararmasıda buna bağlı olarak değişiyor.

Aynen bunu düşünmüştüm ben de. 24 dakika GT5 için çok az olur ama 4 saatin 1 saat olması uygun olurdu mesela.

• quote:

Sen bu yarışı yapmıyorsun diye oyunun yapımcısına gerizekalı diyemezsin yazdıklarına dikkat et, bu forumda bile 24 saat yarışlarını yapmayı düşünen oyuncular var onlardamı gerizekalı
  • Gran Turismo'yu diğer oyunlardan ayıran en önemli özellik GT modunda sizi otomobil dünyası içine çekmesi. Bunu da event'ları sayesinde sağlıyor, kimimiz 24 saatlik yarışları yapmak için can atıyor, kimimiz bu kadar da olur mu diyor. Seçenek olarak orada olması isteyenler için güzel, istemeyenler içinse bir seçenek olarak durması, buna gerizekalıca bir iş diye bakmaktan daha iyidir...
  • quote:

Tövbe yarabbim......Şimdi bişey diycem, sonra yiyecez cezayı.......Arkadaşım eşsiz yorumlarını kendine saklasan....Hatta mümkünse forumun bu bölümüne hiçgirmesen.....hatta pc ve ps3 oyunlarından uzak dursak.....Hatta abartsak ta dünyayı terk edip marsta yaşamaya başlasak......Hıııı canımmm....haddiiiii.... hadiiiiiii gittttt hadi......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 20 Aralık 2010; 12:44:39 >

• birde şöyle bir durum var,bizim burda haftada en az bir kere elektrikler gider,özellikle yağmur yağınca zaten kesin %100 gidiyor sanki kasten yapıyorlar artık hangi teknolojiyle elektrik dağıtılıyorsa bizim bu ülkede..

düşünün bir de son turda elektrikler gidiyormuş,24 saattan sonra..ben olsam kesinlikle direksiyonu da konsolu da hepsini kırardım o sinirle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michelangello

birde şöyle bir durum var,bizim burda haftada en az bir kere elektrikler gider,özellikle yağmur yağınca zaten kesin %100 gidiyor sanki kasten yapıyorlar artık hangi teknolojiyle elektrik dağıtılıyorsa bizim bu ülkede..

düşünün bir de son turda elektrikler gidiyormuş,24 saattan sonra..ben olsam kesinlikle direksiyonu da konsolu da hepsini kırardım o sinirle..

Valla aynen bizde de öyle,yağmur yağdımı bilki illa gidecek elektrikler,havadurumunu takip etmek lazım bu yarışlarda,ona göre gün belirlemeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

birde şöyle bir durum var,bizim burda haftada en az bir kere elektrikler gider,özellikle yağmur yağınca zaten kesin %100 gidiyor sanki kasten yapıyorlar artık hangi teknolojiyle elektrik dağıtılıyorsa bizim bu ülkede..

Valla aynen bizde de öyle,yağmur yağdımı bilki illa gidecek elektrikler,havadurumunu takip etmek lazım bu yarışlarda,ona göre gün belirlemeli

bugün riskli,yarın hiç oynama,en iyisi bir ay sonraya ertele

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

bugün riskli,yarın hiç oynama,en iyisi bir ay sonraya ertele

Yaza bırakıyorum ben

• Hadi herşeyi anladıkta makina nasıl dayansın 24 saate valla su kaynatırşaka bi yana bunu tek bir kişinin
    tamamlaması imkansız en az 6 kişi olması lazım kitapçıkta bile yazıyo 1 saat oynadıktan sonra 15 dk gözlerinizi dinlendirin diye
  • Simulasyon istemiyor muydunuz.. işte size simulasyon demiş Kazu :) Çok delikanlı bölüm olmuş :) Ya oynamayan bu bölümü oynamaz olur biter. Birde adama fırça atıyorlar, hey Allah'ım sen akıl fikir ver...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.