Şimdi Ara

Dayanamıyorum,Yardım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu kaçıncı konu açışım bilmiyorum ama artık dayanamıyorum.. Sevdiğim kızla aynı okuldayız ve tam 3 aydır whatsappdan konuşuyoruz fakat hala ama hala yüzyüze bir muhabbet kuramadık, onun olduğu ortamda heyecandan hiçbirşey yapamıyorum ama gerçekten çok seviyorum, cumartesi kızın doğum günü.. ne gibi bir önerileriniz var nolur şu kardeşinize yardım edin LYS ye çalışamıyorum...

• Yuz yuze konusmadiysan whatsapp'i nasil aldin ?

Konu kilit. Uye ban.

Saka bir yana %100 friendzone'dasin zaten bosver lys calis sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız isteseydi zaten bulusmus olurdunuz. Neyse hala konuşuyor olmanız bile bi şeydir. Arada lafla karışık yarın çaylar benden bi buluşalım felan de olum çekinme insan yemiyorlar merak etme :D belkide o aynısını senin hakkında düşünüyor ? Belki o çekiniyo???? Siz bence bi çay için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsap muhabbetlerinizi bi atsana buraya örnek olarak.veya sen söyle neler yazışıyosunuz.birbirinize ilgi duyucak seviyede yazıştığınızı düşünmüyorum ben o sebeple sende yanına gidip konuşucak cesareti bulamıyosun gibime geldi.Veya kızların eli boş durmaz her türlü muhabbet döndürür can sıkıntısı olmasın diye.senide öyle oyalayabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.