Şimdi Ara

Darp raporu ile şikayetçi olma konusunda bilgisi olan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün (07.04.2017) başima gelen talihsiz bir olayi anlatmak istiyorum.

Aracimla seyir halinde giderken arkamdan lüx bir jip bana carpti olayin sokuyla arabadan cikip kapisina yoneldim kapi kilitliydi iceride bayan oldugunu gorunce direkt olarak aracima dondum.(arac yaninda bulunmam max. 10 saniye) ardindan bir iki dk aracimda oturduktan sonra. Bayanlarin aractan inmemesi nedeniyle kaza anini belgelemek icin fotograf cekmeye basladim. Bu esnada bayan telefonda konusuyordu. Aradan bir kac dakika gecmeden 3-4 kisilik grup kosarak ustume geldi ve yengeme nasil yanlis yaparsin gibisinden hakaret icerikli kelimeler kullanarak bana saldirdilar ve darp ettiler. Ve darp raporu da aldimBurnumda catlak olustu gozum sisti olay yerinden tesadufen gecen bir polis ekibi beni kavganin icinden kacirdi. Bu arada ölüm tehtitleri aliyordum. Ve karqkola goturduler. Sonrasindan ogrendigim kadariyla bana carpan bayan adliyenin bashekimiymis dogal olarak tanidiklari var be kadar kullanacak bilmiyorum bunlari. Gelen adamlarda esinin barindan gelen serserilermis. Ben bayandan sikayetci oldum. Rapor aldigim icin ise gitmedim. Ve kaza aninda isyerimin uniformasi uzerimdeydi mesai saatleri disinda. Bugun bayan isyerime giderek sikayet edip isten attiracagini soylemis. Huzurum ve psikolojim bozulmus durumda. Asla sikayetimi geri cekmeyecegim ve bu durumda ne yapmaliyim yardim lutfen? Bayan arqnlbayi onume kirdi demis ama ben seridimdeydim mobese goruntulerini iatedim. Lutfen yardimci olan olursa cok mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorci35 -- 9 Nisan 2017; 1:14:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkcası olayı pek anlamadım ama kati raporu da alın.

• Yani acik olarak kadinlar adam cagirdi ve uzerime saldi adamlarda beni darp etti yani azmettirdiler pazartesi kati raporu da alacagim

• Yokmu yarsimci olacak birisi

• Yardım edilecek bir şey yok. Şikayetçi olmuşsunuz zaten. Varsa toplanacak deliliniz onu da bildirin. Gerisi zaten savcıya kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: jorci35

Yokmu yarsimci olacak birisi

Hocam sureci sizin adiniza takip edecek bir avukat tutma imkânınız var mı?

• imkanınız varsa bir avukat tutun ve olayı sosyal mecralara taşıyın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.