Şimdi Ara

Dark WRT 150 Kablosuz Repeater Router Kurulumu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
11
Favori
88.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediklerini yaptım fakat dediğin gibi wifi bende WRN302 değil wifi-repeater1 diye gözüküyor. şifreyi de 12345678 denedim olmadı 123456789 girdim kabul etti. Böyle bir kurulum mu olur şifre belli değil, sen tahmin et artık diyorlar. Herneyse şimdi de 192.168.10.1 adresine giremiyorum. Dediğiniz gibi 192.168.2.1 denedim o da yok. "bu web sayfasına bağlanılamıyor" yazıyor. Cihazın kurulum sayfasını açamadım. En iyisi iade etmek heraalde. Kaç gündür bununla uğraşıyorum..
  • Ürünün iadesi için 16.10.2014 16:20 de satıcı teknobiyotik ile irtibata geçmeme ve teknobiyotik / 17.10.2014 15:41 de
    Merhaba, destek@akortek.com sayfamıza konu ile ilgili mail atınız arkadaşlarımız gerekli desteği size verecektir iyi günler,saygılar. mesajlarına rağmen 20.10.2014 tarihine kadar destek için tarafıma bilgi verilmemiştir. iade sürecini başlattıktan sonra kargoya ürünü teslim etme süresi (üç gün) 72 saat olmasına rağmen 4 günde tarafıma bilgi verilmemiştir. Cihazı kullanan ve memnun kalan arkadaşların söylediklerine inanarak aldığım ve memnun kalacağım bir ürün olduğunu düşündüğüm ürünü iade ettim.
  • Altı aydır kullanıyorum henüz bir sıkıntı yok..
  • rottendog R kullanıcısına yanıt
    arkadaki tuşa uzun süre basılı tut sonra modemin ışıkları hepsi yanacak ondan sonra tekrar dene. yine olmazsa senin cihazda sıkıntı var.
  • kurulum adımlarını tek tek yaptım en az 20 kere 2 farklı modemede wireles üzerinden bağlanmayı denememe rağmen sürekli bağlantı zaman aşımı uyarısı alıyorum ve bi türlü bağlanamadım, aynı wireless ağlarına laptop ve telefonla hiç sorun yaşamadan rahatça bağlanıyorum, nasıl çözerim acaba ? tşk.
  • Hata alanlar için ilk mesaj güncellenmiştir.
  • Hocam bende telde ve tablette sık sık kopma oluyor.Routerın fişini çekip takınca düzeliyor.Bir fikriniz var mı neden oluyor?
  • Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    Çok farklı nedenleri olabilir..
    Aklıma gelenler kullandığınız kanalı değiştirin 11 se 3 falan yapın.
    WPA2 şifreleme yaptiysaniz sadece WPA şifreleme y
  • Tek antenle verim alınabilir mi.? Yani sinyali hem alıp hem iletmek için yeterli midir.? 5 dbi antenin gücü alıp iletirken yarı yarıya mı oluyo.?

Dediğim saçmaysa mazur görün, bu konuda hiç bir bilgim yok.
  • ben de wrt 340 300mbps cihaz var. elektriği kapatıp açınca ana modeme otomatik bağlanmıyor. ayarını mı yapamıyorum. neden oluyor anlamış değilim.
    yardım ederseniz sevinirim.
  • hocam çok saolun ama beni sinir eden nokta daha arayüze gelemedim 192.168.2.1 yazıyorum ve bunun bir sürü kombinasyonu nu yaptım ama olmadı, 2.1 yapınca modemin arayüzüne geçiyor bunu nasıl çözerim :S
  • internet tarayıcısı yüzünden oluyormuş geçmişi silin ve dark router a bağlanıp öyle girin arayüz ip sini.
  • merhaba,

dark WRT302 almayı düşünüyorum,

bu cihazı AP olarak kullanrken ethernet cıkışlarından aynı zamanda internet kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

İnternetin geldiği ethernet kablosunu cihazın arkasındaki WAN girişine takmanız lazım.
    WAN dan aldığı interneti kendi DHCP sunucusu ile Kablosuz olarak ve kablosuz çıkışlarından dağıtacak.

Merhabalar
    ben bu aletin wrt 302 modelini almayı düşünüyorum.
    kablosuz bir modemim var bundan çıkan bir Ethernet kablosunu salondaki akıllı tv ye bağladım.
    Şimdi o kabloyu cihazın WAN girişine bağlasam;
    -hiç kuruluma gerek kalmadan salonda wireless gücünü artırmış olur muyum? yoksa yine cihaz içinde ayar gerekiyor mu?
    -birde akıllı tv yi yine ethernetle bağlamak istiyorum. bu cihazın ethernet çıkışlarından birine bağlasam olur mu?
    şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nibubai

quote:

Orijinalden alıntı: enginem

İnternetin geldiği ethernet kablosunu cihazın arkasındaki WAN girişine takmanız lazım.
    WAN dan aldığı interneti kendi DHCP sunucusu ile Kablosuz olarak ve kablosuz çıkışlarından dağıtacak.

Merhabalar
    ben bu aletin wrt 302 modelini almayı düşünüyorum.
    kablosuz bir modemim var bundan çıkan bir Ethernet kablosunu salondaki akıllı tv ye bağladım.
    Şimdi o kabloyu cihazın WAN girişine bağlasam;
    -hiç kuruluma gerek kalmadan salonda wireless gücünü artırmış olur muyum? yoksa yine cihaz içinde ayar gerekiyor mu?
    -birde akıllı tv yi yine ethernetle bağlamak istiyorum. bu cihazın ethernet çıkışlarından birine bağlasam olur mu?
    şimdiden teşekkürler...

ayarları yaparak hem kablolu hem kablosuz nete çıkarsınız

• Arkadaslar bende dark wrt302 ap aldim repeater modunda kullaniyorum fakat bazen superonline huwaei hg253s modemimin internet baglantisini kesiyor wrt302 cihazin elektrik baglatisini kesip taktigimda herzamam internet baglantisi kesiliyor hg253s modemi kapayip açınca duzeliyor bunu hep yapiyor kapayip acmaktan yoruldum, galiba huwaei modemle uyum saglamadi sizdede bu sorunla karsilasan varmi ozellikle huwaei hg253s modem ile kullanan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar öncelikle bu konuyu açıp yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
    komşularım sağolsunlar şifrelerini verdiler, kiminden çok az sinyal 1-2 diş kiminden 3-4 diş net alıyorum. şimdi bu cihazı alıcam o kesin. fakat öğrenmek istediğim bu 4 bağlantının hepsini birden aygıta tanıtıp birleştirmek mümkünmüdür.bir de bunun WRT-152 modeli var hangisini tvsiye edersiniz. kurulumları aynen anlattığınız gibi yapılabilir mi acaba. @enginem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacit -- 7 Ocak 2015; 14:44:51 >
  • Wrt302 aldım. 192.168.1.1 yazınca bi yere bağlanmıyor. Kullanım klavuzunda yazdığı üzere 192.168.2.1 yazıp girmek istediğimde ise modemin ayar sayfasına giriyor. Cihazın ayar sayfasına ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Wrt302 aldım. 192.168.1.1 yazınca bi yere bağlanmıyor. Kullanım klavuzunda yazdığı üzere 192.168.2.1 yazıp girmek istediğimde ise modemin ayar sayfasına giriyor. Cihazın ayar sayfasına ulaşamadım.

Ya ana modemle baglantiyi kesin yada cihaza modem araliginda bir ip verin duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Wrt302 aldım. 192.168.1.1 yazınca bi yere bağlanmıyor. Kullanım klavuzunda yazdığı üzere 192.168.2.1 yazıp girmek istediğimde ise modemin ayar sayfasına giriyor. Cihazın ayar sayfasına ulaşamadım.

Ya ana modemle baglantiyi kesin yada cihaza modem araliginda bir ip verin duzelir

Ana modemle bağlantıyı kesmek demek cihaza wan girişine modemden gelen kabloyu takmamak demek mi oluyor? Öyle yapınca hiç bi yere bağlanamadı çünkü
    Modem bende değil komşuda ve şu an ulaşıp ayar yapma imkanım yok. Nasıl bi çözüm bulabilirim?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.