Şimdi Ara

DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni bir karakter ile oyuna başlayayım. Lvl yuksek olunca ne pvp ye adam bulabiliyorsun nede bossa. Hangi karakteri önerirsiniz, hangisi ile başlayayım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

level 90 olduk bu black knıght silahları ve armor ları oyunun en iyileri gerçekten..oyunun başında black knight sword aldım oyunun sonuna kadar idare etti valla..son boss a gıderkende black knıght greataxe dropladım eğerki str karakter yapıyorsanız oyunun kesınlıkle en iyi silahı çünkü str stat ından bonusda alıyor..bu da videosu 36 str istiyor..

Bence strength ağırlıklı karakter için en sağlam silah Man-serpent Greatsword'dur. Üstüne çok silah denedim ya çok ağırdı ya da düşük dmg vardı, hiçbirisi bu silahın verdiği performansı veremedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

level 90 olduk bu black knıght silahları ve armor ları oyunun en iyileri gerçekten..oyunun başında black knight sword aldım oyunun sonuna kadar idare etti valla..son boss a gıderkende black knıght greataxe dropladım eğerki str karakter yapıyorsanız oyunun kesınlıkle en iyi silahı çünkü str stat ından bonusda alıyor..bu da videosu 36 str istiyor..

Bence strength ağırlıklı karakter için en sağlam silah Man-serpent Greatsword'dur. Üstüne çok silah denedim ya çok ağırdı ya da düşük dmg vardı, hiçbirisi bu silahın verdiği performansı veremedi.

Haci blacknight silahlari ve zewihender dısında gerisi yalan, ayrica giants halbertte cok iyi kendinden elektrik damage i var ustelik strenght tende bonus aliyor..ustelik upgrade icinde giants demircide satilan twinklink yetiyor..

La olum oyun gecen hafta 5 dolardi millet almis, yeni bir karakter actim dusuk levelda aninda summonlaniyorum bosslarda herkes dark souls oynuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 30 Ocak 2014; 10:42:46 >

• Evet ya Taurus Demon'da bile summonlama yapabilimdim, Undead Burg'da pvp kapıştım. Bu hafta oyuncu bolluğu var Dark Souls'da.

Birde dün itibari ile 150 saat oyun süresini devirdim. Sizlerin Dark Souls'daki oyun süresi ne kadar ?

• Farkli karakterlerle 200 saati gectim bende. yanliz ng plusta oyunun cilki cikiyor bence mesela painted world te priscilla boss u vurunca felaket hp goturuyor ng plusta abarti yani. Oyundan keyif almak icin surekli yeni karakter acip oynamak cok daha keyifli ustelik adamda bulunmuyor level cok yukselince summonlayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ideali lvl 80-90da bırakacaksın pvp yapacan bol bol:) dün akşam yeni karakteri ilerleteyim dedimde yazın bolca cılkını çıkardığım için baydı bende bıraktım:) ikincisi çıkınca devam ederiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ir0n MaideN -- 31 Ocak 2014; 17:08:54 >
  • Beni sarmiyor pvp de ben single co-op cuyum

• şu konuyu hiç konusmadık oyunda acayip fps dususleri var bazi yerlerde ozellikle bosslarda blighttownda lost izolit te falan..anlamiyorum neden duzeltmiyorlar acaba? aynı değilmi sizdede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 1 Şubat 2014; 11:03:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Evet Aynene sana katılıyorum . Blighttown'u belkide en sıkıcı alanlardan biri yapanda bu fps düşmesi. . Pc oyuncuları modlarla bu sıkıntıyı aşmışlar ama bizim gibi konsolculara hiç bir yararı dokunmadı. Heralde konsolun gücü fps düşümesini önleyecek kadar iyi değil. Yada yama yapmaya hiç uğraşmamışlar. Anor Londo'yu unutmamak lazım.
  • Evet hocam inan blighttown a gitmek istemiyorum resmen 10 fps oluyor oyun orda, ayrica new londo ruins ve crystal cavede o sekilde..boss savaslarindada zaten genelde hep fps bayagi dusuyor degilmi? Pc de ayrica dark souls icin 1080p 60 fps moduda varmis.

• Blightown ve depth başlı başına tamamen b.ktan yerler çok iğreniyorum o mekanlarda. Evet blighttownda acayip kasma oluyodu yer yer. Abi pvp yapın tamam iyiyim diyemem %40 başarım vardır belki ama ben çok seviyorum pvp olayını. Ama en gıcık olduğum olay ise len kırmızılı invalid yapıyon ok tamamda adama selam veriyosun o ise sen selam verirkene allah ne verdi ise dalıyo:) çocuktur deyip geçiyorum artık ama en son yaptığım pvpde bi keresinde aynı olayı yaşadım adam kesti beni selam verirkene sonrada paso msg atıyo sorry sorry diye çok ayıpettiğini anlamış:) ormanda pvp ayrı zevkli ya. Aynı anda hem kırmızılı hem de mavili invalid yaptıgını gördüm. Bi keresinde ikisi yaptığında mavili çekildi bi köşeye bende kırmızılı ile çarpışıyorum yalnız mavili köşesinde seyrederken back'e basıp oley moley çekiyo koptum hatta başka pvpde mavililerle yandaş olup ormanda çok kırmızılı kesmişizdir hatta bi keresinde de yine bi kırmızılı invalid yapmıştı ormanda len adam bi geldi hızlı hızlı beni gördü dalacaktı fakat arkamdan 2 yandaş mavili ark.ımı görünce nasıl topukluyo bi görseniz ben arkasından nasıl oley çekiyom:)))) Yani demem o ki zevk meselesi ama pvp apayrı bi mod bu oyunda ne zaman ne çıkacağı belli değil. Büyücülerden çok pis tırsıyom pvpde. Adam selam verip bir pis büyü yapanı gördüm allah rahmet eylesin gittiğimi hatırlıyorum:)

• O ormanda hem kırmızı hem mavi birde sarı renkte oyuncu aynı anda gördüm. Kim kime dum dumaydı. Pvp de oyuncudan oyuncuya fark var biri ile kapıştım karakteri bendekinden kat kat güçlü, iki vurdu benim hp zırt indi aşağıya, back'e basıp diz çöküp eyvallah çektim bir kaç kere anladı eleman sonra selam verip aşağıya attı kendini. İşi bilenlerle oynamak zevk veriyor pvp de. Aslında şu dlc de 1vs1, 2vs2 ve death match varmış oraya ziyaret etmek lazım. Kafadan üç kişi varız oynayan.
    Ayrıca dün yabancı birisi beni summonladı sonra özel sohbetten mic ile konuşabildik online modu bozmadan.Dlc varsa sizde kassak mı ne dersiniz ?
    Buda videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 1 Şubat 2014; 17:26:46 >

• Ben çok gittim oraya hiç adam bulamıyosun. Tabi yazın oynamıştım şimdi oyuncu çokluğu var ama orasıda dlc olduğundan bence yine boştur. Yalnız dlcyide edinin çok kral bosslar var.

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Akşam 1vs1 var mısın ? Pvp çok iyi değilimdir ama.
  • Hocam dlc nin extralarindan biride ozel bir pvp arena yeri olmasi.

Orman disindaki diger populer pvp yerleride anor londodaki bossa gitmeden onceki bonfirein oldugu 1. Kat

Dukes archivedeki balkondaki bonfirein onundeki genis salon..

Undead burg deki bonfire in ordaki acik alan ( hani ilk saticiya giden yol)

• quote:

Orijinalden alıntı: mgunak

Akşam 1vs1 var mısın ? Pvp çok iyi değilimdir ama.

Eheh bende iyi değilim maksat muhabbet olsun. Ayarlayabilirsek gece yapalım. Bende lvl 30 mu ne oldu. Bu akşam ormanda gezincem eskiden boldu orada pvp şimdi dahada boldur heyecanlandım bak şimdi:) Led zeppelin dediğin doğru abicim anor londoda yukarı çıktıktan sonraki ilk bonfiredada çok çetin savaşlar dönüyo. Ha bu arada demeden edemeyecem o dediğimiz bonfire gelmeden hani yukarı çatıya çıkacaz ya illaki işte ordaki o 2 tane okçu nedir abicim ya tam kafa yedirtmeli. Az buz küfür etmedim bide online olup bi keresinde insan durumunda idim tam geçtim okçuları bonfire yanmıyo hobaaa dedim geldi kırmızılının teki abi etme dememe kalmadı öldük:)

• Anor londo oyunun en karizmatik mekani ama ayni zamanda oyunun en lanet yeride o 2 okcunun orasi..ordan gecmeye calisirken kimbilir kackere dusmusumdur asagi

Haci ben oyle riskli durumlarda direk gamepad orta tus ile oyundan cikiyorum o sekil cikinca tam nerede kaldiysan oyun ordan devam ediyor invite gelen elemanda .ok gibi ortada kaliyor afedersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 1 Şubat 2014; 22:10:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben de co-op yapmak isterim isteyen eklesin GT : FrozenBlock32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenBlock -- 4 Şubat 2014; 5:27:44 >
  • Bu aralar Dark Soul'da oyuncu kaynıyor. Boss kapısının önü ana baba günü resmen.

Dark Souls'da hangi karakter ile oynuyorsunuz ? Levele kaç. Hangi silahi, hangi armor seti kullanıyor, hangi stat kasıyorsunuz ?

Ben sordum ilk cevap benden ; Knight, level 58 , Zweihander raw +4, Grass Crest Shield +1, Eastern Armor set, Havel's Ring ve Covetous Gold Serpent Ring, Faith stati kasiyorum,

• hocam hangı bosslarda kalabalık oluyor?..bence nito- seath- bed of chaos ta öyle kalabalık durumlar yok..hatta sanırım çoğu insan oyunu oynamayı bırakıyor oralara gelince..

level 70 te sabıtledım ona rağmen son boss gwyn ve nito-seath- bed of chaos yolunda kendimi summonlatamıyorum bazen 20 dakıka beklıyorum..

nitodada yine beklıyorum bır tek çabuk kendımı summonlatabıldıgım seath the scaleles..ondada boss a gidiş yolu uzun..

ayrıca bu summonlama olayıda iyice karıştı..benım bıldıgım +10 -10 level summon oluyor ama dün elemanın biri benı gwyn de summonladı kaç levelsın dıye sordum 87 dedi bense 70 tim..

gerçi prensesin gardiyanı covenantındaydım ozaman summonlanma şansın artıyor onunlamı alakalı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 4 Şubat 2014; 11:21:52 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.