Şimdi Ara

DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz blacksmith göremedim oyunun en başındaki ilk boss u öldürdüğüm yerden sonra bir bonfire da başlıyorsun ya oradayım şu an..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Durulba

Henüz blacksmith göremedim oyunun en başındaki ilk boss u öldürdüğüm yerden sonra bir bonfire da başlıyorsun ya oradayım şu an..

Şu anda senin Undead Burg'daki bonfire'ı bulman gerekiyor. Anladığım kadarıyla Firelink Shrine'dasın. Undead Burg'daki bonfire'ı bulduktan sonra geçmen gereken bir boss daha var. Taurus Demon. Onu da geçtikten sonra Undead Church'e ulaşacaksın. Undead Church'ten Sen's Fortress'a inen kilise gibi yer var. Kiliseden çık sağa doğru aşağı inen merdiven göreceksin. Kiliseden çıktığın yöne de bağlı tabii. O yolun devamı Sen's Fotress'a gider. Sen's Fortress'a girmeden soldaki merdivenlerden in aşağıda Blacksmith Andrei'yi bulacaksın. Oradan alabilirsin. Hiçbir şey anlamadın büyük ihitimal; ama sonra dediğim yerlere geldikçe bu mesajı oku. Şu anda gitmen gereken yer Undead Burg. Daha sonra Undead Church ve silahını yeniledikten sonra Bell Gargoyles Boss'unu öldüreceksin. Bu Boss ise Undead Church'deki kilisenin çatısındadır.

• harika bir oyun ama online iki kişiyi geçemedik.kimse oynamıyor heralde
  • güzel gözüküyor da, darksiders II ile karşılaştıranlara anlam veremiyorum. mümkün değil yani görüntülere pek bişey diyemem de oynanabilirlik vs olarak darksiders 2 çok daha üstün ve zevkli duruyor. o yukarıdaki boss fight videosu ne öyle ya? berbat hareketler cidden.
  • ps3 e demon souls u almıştım, çok zor olduğunu bildiğim için neredeyse 1 yıldır jelatininde bekliyor :)

bu oyunu da xbox a alırım büyük ihtimalle, demon souls dan da mı zor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

quote:

Orijinalden alıntı: Durulba

Henüz blacksmith göremedim oyunun en başındaki ilk boss u öldürdüğüm yerden sonra bir bonfire da başlıyorsun ya oradayım şu an..

Şu anda senin Undead Burg'daki bonfire'ı bulman gerekiyor. Anladığım kadarıyla Firelink Shrine'dasın. Undead Burg'daki bonfire'ı bulduktan sonra geçmen gereken bir boss daha var. Taurus Demon. Onu da geçtikten sonra Undead Church'e ulaşacaksın. Undead Church'ten Sen's Fortress'a inen kilise gibi yer var. Kiliseden çık sağa doğru aşağı inen merdiven göreceksin. Kiliseden çıktığın yöne de bağlı tabii. O yolun devamı Sen's Fotress'a gider. Sen's Fortress'a girmeden soldaki merdivenlerden in aşağıda Blacksmith Andrei'yi bulacaksın. Oradan alabilirsin. Hiçbir şey anlamadın büyük ihitimal; ama sonra dediğim yerlere geldikçe bu mesajı oku. Şu anda gitmen gereken yer Undead Burg. Daha sonra Undead Church ve silahını yeniledikten sonra Bell Gargoyles Boss'unu öldüreceksin. Bu Boss ise Undead Church'deki kilisenin çatısındadır.

Sırf bunun yüzünden ben oyunu oynamıyorum. Senin dediğin şekilde akşam bir deneyeyim en iyisi..

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ps3 e demon souls u almıştım, çok zor olduğunu bildiğim için neredeyse 1 yıldır jelatininde bekliyor :)

oyun başlarda biraz zorlayabilir.ama yapmanız gereken ilk oyunun bosslarında online yardım almanız.ondan sonra karakter ve silahlar güçlendikçe oyunun tadı çıkıyor.mutlaka tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

quote:

ps3 e demon souls u almıştım, çok zor olduğunu bildiğim için neredeyse 1 yıldır jelatininde bekliyor :)

oyun başlarda biraz zorlayabilir.ama yapmanız gereken ilk oyunun bosslarında online yardım almanız.ondan sonra karakter ve silahlar güçlendikçe oyunun tadı çıkıyor.mutlaka tavsiye ederim

teşekkürler ilk fırsatta deneyeceğim
  • quote:

quote:

Abi fazla level atlama da coop yapalım. Benim sl en son 153'tü. 175'i geçme sen. 27 Eylül'de açarım konsolu. Görüşürüz o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

quote:

quote:

Abi fazla level atlama da coop yapalım. Benim sl en son 153'tü. 175'i geçme sen. 27 Eylül'de açarım konsolu. Görüşürüz o zaman.

• bu oyundan sonra diğerleri yavan geliyor

ek paketi deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solu

bu oyundan sonra diğerleri yavan geliyor

ek paketi deneyen oldu mu?

ek paket ay sonunda geliyor
  • Envanterdeki kullanmadığım silahları ve kalkanları satabileceğim bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgunak

Envanterdeki kullanmadığım silahları ve kalkanları satabileceğim bir yer var mı ?

Biraz geç olcak ama :) var evet ama oyunun ortalarında çıkan frink shiredeki bi yaratıga satabiliyosun, onun yerine oyunun başlarında atonement box al orda çözersin olayı.
    Yahu bu nasıl bir oyundur anlatamam, rpgsinden tutta hack slash inden tutta bosslarından tutta atmosferinden ve dövüşlerinden tutta tutta nereye kadar:)
    Son sözüm Dark Souls anlatılmaz yaşanılır:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prepare To Die edition sürünümü ediniyorum bende. Kış sezonu boş bir vakitte oynayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

quote:

Orijinalden alıntı: mgunak

Envanterdeki kullanmadığım silahları ve kalkanları satabileceğim bir yer var mı ?

Biraz geç olcak ama :) var evet ama oyunun ortalarında çıkan frink shiredeki bi yaratıga satabiliyosun, onun yerine oyunun başlarında atonement box al orda çözersin olayı.
    Yahu bu nasıl bir oyundur anlatamam, rpgsinden tutta hack slash inden tutta bosslarından tutta atmosferinden ve dövüşlerinden tutta tutta nereye kadar:)
    Son sözüm Dark Souls anlatılmaz yaşanılır:)

Çok fena oyun zırtpırt ölüyorum. Oyunun ortasındamıyım, başındamıyım, sonundamıyım bilmiyorum herşey karman çorman oldu. Birde gold üyelik yok bosslara karşı tek tabanca oyanamaya çalış. taurs mudur nedir onu öldürdüm, tek bacaklı kafası yarım bi boss var onu öldürdüm, çatıdakini kestim bu kalenin altındaki iki eli satırlı boynuzlu olanda takıldım kaldım. Dahada bir yere gidemiyorum. İnat bir daha oynuna başlıyorum. Level 32 olmama rağmen bütün minibosslar öldürüyor beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 27 Eylül 2013; 15:53:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Prepare To Die edition sürünümü ediniyorum bende. Kış sezonu boş bir vakitte oynayacağım.

Şiddete karşıyız ama bu oyunu şiddetle tavsiye ediyorum....
  • Ben de başlamayı düşünüyorum da, yarıda bırakmaktan korkuyorum

Prepare To Die sürümünde ne var ekstradan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Eylül 2013; 15:56:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ben de başlamayı düşünüyorum da, yarıda bırakmaktan korkuyorum

Prepare To Die sürümünde ne var ekstradan ?

Yeni mekanlar, bosslar, büyüler, silahlar.

Komplete edition olarak düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu birkere bitirmek gerekiyormuş sanırım prepare to die eklentisini oynamak için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.