Şimdi Ara

DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP

Yapımcı : From Software , Havok
    Dağıtımcı : Namco Bandai Games
    Tür : Action Role Playing
    Çıkış Tarihi : 7 Ekim 2011
    Platform : Xbox 360, PlayStation 3

Xbox bölümüne böyle bir konu açılmamış. Dark Souls hakkında birkaç şeyler öğrenmek isteyen veya oyununa summon arayanlar bu konu altında toplanalım. GamerTag'larımızı da belirtelim ki bir topluluk oluşturabilelim.

GamerTag'lar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Dent -- 3 Haziran 2012; 17:46:45 >

• bende konu açmak için girmiştim.arkadaş benden önce davranmış teşekkürler.ne zamandır ps3 bölümünden takip ediyordum.oyunu bitirdim 2.kez oynuyorum.büyük bosslarda mutlaka online yardım almalısınız yoksa sinir hastası olabilirsiniz.
    summon isteyen arkadaşlar yardım edebilirim.

gt: mvlt4242
  • Depths de ilk bonfire, salyangozların tavandan döküldüğü koridorda.
    Orada bir tane hollow var elinde meşale olan.
    İşte onun arkasında duvar olmalı, onu kır bonfire arkasında
  • koca sitede sadece iki kişi oynuyor heralde bu oyunu :)
  • Oyun oyun değilki, ömür törpüsü. Ben beceremeyip bırakmıştım direk. Bir gün elber geri dönerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

bende konu açmak için girmiştim.arkadaş benden önce davranmış teşekkürler.ne zamandır ps3 bölümünden takip ediyordum.oyunu bitirdim 2.kez oynuyorum.büyük bosslarda mutlaka online yardım almalısınız yoksa sinir hastası olabilirsiniz.

Ekliyorum dostum. Summon gerekirse her zaman hazırım. LVL 114 Warrior.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Dent -- 2 Haziran 2012; 19:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

quote:

bende konu açmak için girmiştim.arkadaş benden önce davranmış teşekkürler.ne zamandır ps3 bölümünden takip ediyordum.oyunu bitirdim 2.kez oynuyorum.büyük bosslarda mutlaka online yardım almalısınız yoksa sinir hastası olabilirsiniz.

Ekliyorum dostum. Summon gerekirse her zaman hazırım. LVL 37 Warrior. Sen's Fortress'da ilk bonfire'ı arıyorum şu anda.

sen's Fortress en zor bölümlerden biri.hertaraf tuzak dolu.bonfire için büyük topların çıktığı yerden ara bir koridor var ordan devam etmelisin.

• quote:

quote:

quote:

Ekliyorum dostum. Summon gerekirse her zaman hazırım. LVL 37 Warrior. Sen's Fortress'da ilk bonfire'ı arıyorum şu anda.

sen's Fortress en zor bölümlerden biri.hertaraf tuzak dolu.bonfire için büyük topların çıktığı yerden ara bir koridor var ordan devam etmelisin.

Yılan kafalardan bıktım valla yav. Hadi onlardan kurtuldum, toplar öldürüyor. 2 tane Traverse White Light çıktı. Onları geçtim. Ateş atan bir yaratık öldürdü bu sefer de. Az kaldı, ulaşabilirim bugün sanırım bonfire'a. Teşekkürler yardım için.

• Yeni başlayacaklara her türlü boss yardımında bulunabilirim. İlk 4-5 saati atlattınız mı gerisi gelir. Sabır işi biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Dent -- 27 Mayıs 2012; 4:01:53 >
  • Mesajım bulunsun belki tekrar başlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabiyet_asus1981

Abi bu ne zor oyun ya. Oyunun daha başında bir yaratık geliyor.bir kapı açıyoruz. Dev gibi. Nasıl geçeceğiz bunu . Oyun hep böyle zor mu geçecek. ???

Tepeden o bossun üstüne inerken B'ye basılı tut. Bir de ataklarını ezberle. Duraklama yapar zaten. O arada kılıç darbelerini indir. Çok zorlanırsan eğer level uyuşması olursa, 2 kişi veya 3 kişi bir bossa karşı savaşabilirsin. Bunun için de White Sign Soapstone kullanman lazım. Bir de oyunun genel gidişatı bu şekilde. Gidersin, gidersin en son boss çıkar. Kesersin veya ölürsün. Öldüğünde o bossa kadar gelirken öldürdüklerin tekrar canlanır. Onları bir daha öldürmek zorunda kalırsın. Sabırlı ol, silah upgradelerini iyi yap. En zayıf düşmana bile bodoslama dalma. Kalkan sürekli havada olacak. Bir de bossların arkasından dolanmaya çalış. Asylum Demon'da en önemli strateji sisli kapıdan geçtiğinde bossun üstüne atlarken dediğim atağı yapman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harvey Dent -- 27 Mayıs 2012; 15:32:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asabiyet_asus1981

Dostum sağol varol ama bu üstüne düşerken demişsin. Ama normal karşıma çıkıyor . Hem dediğini yaptım ama oldum

Ondan kaçıp solda kapı var oraya gireceksin.
  • Duke's Archive'den, Crystal Cave'e geldim. Ondan önce de Darkroot Basin'deki Wolf'u hallettim. 4 Kings'e giden yüzüğü verdi. Oyunun 2 günlük işi kaldı.
  • oyunu bir kez bitirin 2.sini 10 saatte hallerdersiniz.ilk oyunda biraz zorlanacaksınız asıl keyif 2.den sonra başlıyor
  • Son boss'a geldim. Gwyn. Adam ölmüyor arkadaş. Nedir bu çeviklik.
  • oyunun coopu nasıl biri aydınlatabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

oyunun coopu nasıl biri aydınlatabilirmi

Summon denen bir olay var. Yere yazı yazıyorsun. (Belirli yerler) Yere sabun taşıyla yazılıyor bu yazı. (White Sign Soapstone) Bu yazıyı sen yazarsan başkasının oyununa phantom olarak girersin. Sadece o adama yardım etmiş olursun. Oradaki bossu öldürdünüz diyelim, sen o boss kaç soul veriyorsa yarısını alırsın. Senin dünyanda o boss hala geçilmemiş olarak kalır.
    Başkasını kendi dünyana summon etmek istiyosan, yani yerdeki yazıları görebilmek istiyorsan insan formunda olmak gerekiyor. Bunun için de bonfire'a gelip humanity kullanarak Reverse Hollowing demen gerekiyor. Humanity bu yüzden oyundaki en önemli item.
    Karışık gelmiş olabilir; ama co-op çok zevkli. Yanına en fazla 3 kişi summon edebiliyorsun.
    *Not: Summon ettiğin kişiyle aranda en fazla 10 lvl + %15 lvl fark olabilir. Yoksa summon fail olur.

• quote:

quote:

Summon denen bir olay var. Yere yazı yazıyorsun. (Belirli yerler) Yere sabun taşıyla yazılıyor bu yazı. (White Sign Soapstone) Bu yazıyı sen yazarsan başkasının oyununa phantom olarak girersin. Sadece o adama yardım etmiş olursun. Oradaki bossu öldürdünüz diyelim, sen o boss kaç soul veriyorsa yarısını alırsın. Senin dünyanda o boss hala geçilmemiş olarak kalır.
    Başkasını kendi dünyana summon etmek istiyosan, yani yerdeki yazıları görebilmek istiyorsan insan formunda olmak gerekiyor. Bunun için de bonfire'a gelip humanity kullanarak Reverse Hollowing demen gerekiyor. Humanity bu yüzden oyundaki en önemli item.
    Karışık gelmiş olabilir; ama co-op çok zevkli. Yanına en fazla 3 kişi summon edebiliyorsun.
    *Not: Summon ettiğin kişiyle aranda en fazla 10 lvl + %15 lvl fark olabilir. Yoksa summon fail olur.

pek bir şey anlamadım ama şunu sorsam arkadaşım ve ben bu oyunualsak birlikte bitiremezmiyiz yani

• quote:

quote:

quote:

pek bir şey anlamadım ama şunu sorsam arkadaşım ve ben bu oyunualsak birlikte bitiremezmiyiz yani

Gears of War'daki gibi her yere beraber bodoslama dalamazsınız. Sadece boss kesmek için beraber oynayabilirsiniz. Tek kişi oynayacaksın ve fog gate denilen sislik kapının önüne akdar kendin geleceksin. Sonra yere summon bırakırsın, arkadaşına yardım edersin. Arkadaşın yere summon bırakır o sana yardım eder ve iki kişi oyunu bitirmiş olursunuz. Son olarak şunu söyleyeyim; sabrın yoksa bu oyunu alma. Gelmiş geçmiş en zor oyun çünkü. Konsolu falan kırabilirsin belli olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gears of War'daki gibi her yere beraber bodoslama dalamazsınız. Sadece boss kesmek için beraber oynayabilirsiniz. Tek kişi oynayacaksın ve fog gate denilen sislik kapının önüne akdar kendin geleceksin. Sonra yere summon bırakırsın, arkadaşına yardım edersin. Arkadaşın yere summon bırakır o sana yardım eder ve iki kişi oyunu bitirmiş olursunuz. Son olarak şunu söyleyeyim; sabrın yoksa bu oyunu alma. Gelmiş geçmiş en zor oyun çünkü. Konsolu falan kırabilirsin belli olmaz.

coop kolay olmazmı ben güzel bir şeye benzettim savaş sistemini anladığım kadarıyla şöyle belli bi bölüme geliyorsun sonra birliktemi oynuyoruz ? yani ben ona girersem benim karakterimle oynamayacakmıyım yada level atlmayacakmıyım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.