Şimdi Ara

DARK SOULS (XBOX 360) ANA KONU - YARDIMLAŞMA - SORU - CEVAP (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan Sen's Fortress deyim. Buranin bossunda imzalar üst üste çıkıyor. Yere imza birakmaya gelmiyor hemen summonlanıyorsun. Bu bossa gelene kadar bosslarda iyi soul kastim. Üç kişibirden dalıyoruz bosslara. Summon konusunda orman cok hareketli ya invade yiyorsun yada hemen çağırılıyorsun.
    Bossu kestiğin yerin girişine imza bırakırsan kesmeyenlere gidebilirsin ama sen cagiramazsin.

Summonlayacagin kisi senin lvl+/- 10+senin lvl %10. Yani senin lvl 70 iken 53 ve 87 lvl arasindakileri summonlaya biliyorsun.

Yanlış bilmiyorsam o covenant ve orman koruyucu covenantinda soyledigim formul araligina uyanlara invade oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 4 Şubat 2014; 12:03:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok dostum ben zaten kestım hepsını son boss kaldı tek artık kendımı summonlatıyorum sadece..sens fortress te ıron golem boss u var dedıgın gıbı oralarda adam vardır sonuçta oyunun ortaları sayılır ama nitoda- gwyn de falan benı summonlamaları uzun sürüyor..millet catacoms a girince oyunumu bırakıyor anlamadım arkadaş..bu arada +10-10 muydu yoksa +%10-%10 muydu ikisi çok farkeder çünkü ??

sana lıve danda mesaj attım görmedın galıba burdan sorim dlc yı aldınmı? eger summonlayacak adam bulma sorunu varsa dlc de hiç almıycam çünkü..

yok pvp covenantlarıy la co-op covenantları farklı prensesın gardıyanı, way of whıte covenantları co-op için..dıgerlerı zaten hepsi pvp..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 4 Şubat 2014; 12:01:22 >
  • Summon icin wikide yazan; "Players can only see white summon signs if their owners are within 10 levels (+/- an additional 10% of their current character level). For example, a level 100 player can choose to summon anyone between level 80 and level 120, and a level 30 player can choose to summon anyone between levels 17-43."

Evet oynun sonlarina dogru ciddi bir oyuncu dususu var. Bende o yuzden sindire sindire oynuyorum. Pvp ve Co-op Covenantlarda da bu formul gecerlidir heralde.

Dlc aldim ilk karakterim ile oynadim. Sanki yeni bir oyun almis gibi oldum. Summonlamada fena degil. Oyuna iki kere girdim bir invade yedim birde summonlandim. Su arenaya daha ulasamadim. Yeni karakter ile oraya gitmeye hazirlaniyorum. Oburu harala gurele bir karatker, bunda statlari saglam yapmaya calisiyorum. Birde bol bol soul kasip silahlari ve seteri upgrade ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 4 Şubat 2014; 12:26:25 >
  • Sen dlc yi almamistin yenimi aldin, Eski karakterlemi girin oraya beraber oynadigimiz 120 olanlami? Sen new game plus ta degilmiyin zaten o karakterle ?

Benim eski karakterle girmem dlc ye boss larin hp si game plusta 2 katina cikiyor o yuzden girersem simdikiyle girerim daha mantikli..

Dlc de bir konu varmi yoksa sadece bossmu kesiyoruz? Normal oyunda iyi kotu bir amacimiz vardi cunku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok abi blighttown da ilk bonfire olan yerde sıkıştım kaldım. Toxin , poison geçiren bitkimde bitti. Geri dönmeye calisiyorum almak için donemiyorum. Devam etmeye calisiyorum o sulu yerde hep zehirleniyorum ordaki bonfire ida bulamadim zaten. Birakicam oyunu bu gidişle.

• Bendeki oyunda dlc dahilmiş sonradan öğrendim Dark Souls Prepare to Die Edition da varmış. Evet Dlc ye girmek için zaten oyunu bitirmek gerekiyormuş. Yani Dlc'ye zaten Ng+ girebiliyormuşsun. Evet 120 lvl olanla oynadım. Konusuna daha dalamadım. Öyle girdim bakıyım diye iki tokat yiyince ben geri gelicem diyip yeni karaktere daldım.

En sağlam Covenant hangisi? Ben şimdi Warrior of Sunlight ile oynuyorum ve gayet işe yarar gifti var (Lightning Spear). Tek atışta 350 vuruyor 27 faith ile.
  • DeswesheR kullanıcısına yanıt
    Yardıma ihtiyacın olursa ekle oyundaysam yardım ederim. Tavsiyem oyunu bırakma ilerledikce saracaktır senide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 4 Şubat 2014; 13:35:00 >
  • nasıl yanı emınmısın dlc ye sadece new game plus ta girildiginden? sanmıyorum öyle bırsey olacağını çok ilginç gerçekten..örneğin adamlar oyunu pc ye sonradan çıkardığı için çıkarırken prepare to die edıtıon olarak çıktı yanı dlc oyunun içindeydi..xbox a ise oyun önce çıktıgından dolayı dlc olarak geldi, + olarak prepare to die edition versiyonda kutulu çıktı..yani bu adamlar zorunlumu kılmışlar dlc yi oynamak için new game plus yapmayı?

hacı emınmısın dlc ye new game plusta girildiğinden senın sımdıkı 58 level olan karakterle normal gamede bir denermısın girmeyi?

hacı pvp için en ıyı covenant darkwraith tir hani şu abbys teki yılan..onun dışında her covenanta girip çıkmalısın bazıları sağlam itemlar verıyor..mesela gravelord nito nun covenantına gir onun kılıcını veriyor..oyundaki en karızmatık kılıçlardan biri tasarım olarak..nito yu öldürdükten sonra giremiyorsun galıba ben ilk oyunumda almıstım o kılıcı çok guzel ama vurus aksiyonu yavas kalıyor kendı combosunu yapıyor 1 sanıye gecikmeli vuruyorsun..

senın o spear faıth kasanlar için adamlar zaten her skillı kasana özel itemlar verdıyor covenantlarda..bende faıth yok mesela işime yaramıyor lighting spear.

co-op için ise prensesin gardiyanı ve frenklın shrıne ın ordaki şişko eleman varya undead parish e çıkan asansörün ordaki onun covenantı var..co-op için bır tane daha var adını unuttum dark souls wikide yazıyordur.

• Yeni karakter ile dlc ye giren kısma gittiğim zaman orda kara delik olması gerekiyordu yoktu. Şu içinde kadın olan canavarı kesmedim daha belki onunla alakalıdır. Akşam dener haber ederim livedan. Ama sana birşey söyliyim dlc nin giriş bossu bile var öyle böyle değil.
    Diğer co-op covenant Warrior of Sunlight şuan o covenanta üyeyim +1 yapınca Darkwraiht için kasıcam. aslına bakarsan oyunu bitirmeden bütün covenantların suyunu çıakarmayı düşünüyorum.
  • Biliyorum izledim o bossun videolarini sanctuary guardian ismi galiba hem hizli hem saglam vuruyor..hocam o karadelik heralde o kristali kesince aktif oluyordur zaten kizi kurtar intelligance kasiyorsan saglam buyuler satiyor ben ondan isik buyusu aliyorum hep boylece tomb of the giants da rahat ediyorsun..hemde dusuk intelligance istiyor o buyu..

Evet beni bilgilendirirsen sevinirim gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 4 Şubat 2014; 15:19:03 >
  • Blighttown ilk bonfire abovvvv

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Blighttown ilk bonfire abovvvv

Sonunda başardim cikmayi firelink teyim simdi nereye gidicem

• quote:

Orijinalden alıntı: DeswesheR

quote:

2. Cani caldinmi

• quote:

quote:

quote:

2. Cani caldinmi

Çan neredeydi

• quote:

quote:

quote:

quote:

2. Cani caldinmi

Çan neredeydi

Ozaman Blightown a geri donup ordaki qualegg bossunu keseceksin sonrada cani calacaksin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2. Cani caldinmi

Çan neredeydi

Ozaman Blightown a geri donup ordaki qualegg bossunu keseceksin sonrada cani calacaksin.

Hadi ya cok mu ilerlerinde blighttown un

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2. Cani caldinmi

Çan neredeydi

Hadi ya cok mu ilerlerinde blighttown un

Once blightownda 2. Bonfire a gidiceksin oda alt kisimda magara gibi bir yerde..

Sonra oranin cikisindan saga donuceksin ileride gri toprakli yere gidiceksin yine orada bir magara girisi goreceksin.

O yolun sonu seni boss a goturur.

Boss u kesince geri donme ilerle merdivenden cikip iceri girip cani cal..

Alt kisimda gizli bir bonfire var duvarlara vur acilacak orayida bulmayi ihmal etme.

• Yazında söyledim abi dlc için ng+ yapmanıza gerek yok, ilk oyunda da çıkıyor şahsen ben yazın gitmiştim kendimden biliyorum:) Bende pvp için sırf anor londaya gelecem bırakcam ha bide tabikide pvpde olmazsa olmazlardan darkwraith covenantına üye olup 10 tane humanity harcayarak sonsuz sayıda invade yapabileceğim red eye orbu almak. Orman ve anor londada karışık takılırım çok ilerlemeye gerek yok sıkıyo:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır. İkinci bonfire'ı rest ettim , 2-3 kez denedim kesmeyide kesemedim onuda geceye hallederim artık saol valla çok yardımın oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeswesheR -- 4 Şubat 2014; 18:18:10 >
  • quote:

Tamamdır. İkinci bonfire'ı rest ettim , 2-3 kez denedim kesmeyide kesemedim onuda geceye hallederim artık saol valla çok yardımın oldu

Rica ederim buarada online oynayip yardimci oyuncu cagirirsan daha kolay kesersin onu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.