Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dark Souls III (2016) [ANA KONU]

yeni oyuna geçmeden az kalana gidene bakalım

Knight sınıfı ile başlayıp daha sonra pyromancera dondrudugum sonra tekrar knight olarak giden bir karakter oluşturdum.4.oyun bitti ve kalanı gideni toplamak için az ortalığı gezicem.
    new game plus 4 de tüm questlineları yaptım.ve çidden çok keyifli hem bir yandan da üzücü.anri astora kılıcını daha önce almadım.anrinin hikayesine bu oyunda baltımm ve su an onun kılıcı ile gidiyorum.

başlangıçta strengthe ağırlık verdim sonra dex ekledim.uzunca bir süre strenght faith ile oynadım.rosariya dan oynun sonlarına doğru luck faith builde döndüm.yaklaşık 130 saat ve 213 levelde bir karakterim var.oyunda keşfedilmeyen yerleri keşfetme ve questlineları yapmaya çalışma cidden çok ama çok zevkli.

şimdi ek palket cıkıncaya kadar ng+7 yi bitimek ve level 300 ü görmek istiyorum.hep yazdım yardım isteyen yada beraber oynamak isteyen varsa Stemden eklesin takılalım
    Steam ID:lyldz

• ve journey 6 başlasın
    237 levelle yeni oyuna başladım.oyunun 4 farklı sonucunu da görmüş oldum.

daha önce tecrübe eden oldu mu bilmiyorum ama dikkatimi çekti,her new game plus da farklı bir boss daha zor hale geldi mesela
    journey 2 de osiros ve aldrich çok zorlarken journey 3 de twin princess journey 4 de ponçik süleyman ve en son journey 5 de ise soul of cinder çok zorladı
  • Oynamak isteyen steamden eklesin. galactus23

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Evet her ng+ da daha zorlaşıyor. 7 den sonra sabit kalıyor diye biliyorum. Doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Galactus23

Oynamak isteyen steamden eklesin. galactus23

Şu an pc başında değilim hocam ekliyeyim.
    Aynen artıyor zorluğu. Benim söylemeye çalıştığım özellikle belirli bir bossun daha zor hale gelmesi. 5 kere poncik süleymani kestim ama birinde belki 10 defa denemisimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Ben genel olarak zorluk artıyor diye biliyorum. Onu ilk defa duydum.

• new game pluslarda ilerleyin bana hak verceksiniz
  • Dark Souls III: Ashes of Ariandel - New Gameplay Video (PS4/Xbox One/PC - 1080p)
  • neden yine karlı bir bölüm yapmışlar ki. keşke londor'u falan gösterselermiş çoğu oyuncu orayı merak ediyordu.
  • bundan sonra iki dlc daha cikacak degil mi?

• ketchup. kullanıcısına yanıt
    Toplam 2 dlc olacak.
  • Dark Souls III Ashes of Ariandel - PS4/PC/XB1 - Choose your allegiance (PvP Trailer) (English)
  • manyak bi oyun bloodborne bitsin sıradaki oyunum bu olacak
  • Evet. NG+7 sonrası sabit.
  • İlk mesaja steam linki eklendi, biraz düzenlendi.
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    120 lvl dan sonra level atlanmaması gerekiyor diye biliyorum?
  • DLC zor olsa bari oyun diğer serilere göre çok kolay DS 1 ve 2 yi oynayan varsa bana hak verecektir.
  • Oyun güzeldi ama çok kısaydı anlam veremediğim bir şekilde. DS2 ne güzel oyna oyna bitmezdi.

• 5 gün kaldı DLC için
  • Bu yeni dlc de arena olayı beni heyecanlandırıyor...
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.