Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BooMANx

DLC zor olsa bari oyun diğer serilere göre çok kolay DS 1 ve 2 yi oynayan varsa bana hak verecektir.

Aslında zorlukları asagı yukarı aynı 1 ve 2 yi 100 lerce saat oynayıp oynanışa vs. tamamen hakim olduktan sonra 3 cok kolay geliyor fakat eminim tersten gitsek 3 - 2 - 1 diye bu sefer 1 cok kolay gelecekti.
  • Yeni DLC paketi de geldi herhalde oyun 1.5GB güncelleme yaptı steam'da. Birkaç gün öncede birkaç şey indirmişti. Oyunu henüz açıp bakmadım. Yorumlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşlar dlc'i satın aldım npc'nin olması gerektiği yerde cleansin chapel'de npc yok oyun güncelleme de yaptı dlc e giremiyorum. sizdede aynı sorun var mı ?
  • level 70 i geçmen lazım büyük ihtimal bir yerde okumuştum
  • Arena çok iyi olmuş ilk bossu kestim arenadan çıkamıyorum şuan.
  • DLC'yi bitirdim. Çok kısa sürmesi dışında hoşuma gitti. Umarım 2. dlc bundan kat ve kat daha uzun olur :)
  • Beyler ben ps4'de ng+3 i'ü bitirdim. Dlc yeni yükleniyor. Dlcler direkt oyuna girdiğimiz gibi aktif oluyor mu yoksa ng+4 e başlamam veya yeni karakter açmam gerekecek mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasincemre Y kullanıcısına yanıt
    Direk başlayabilirsin katadraldeki npc ile konuşman yeterli.
  • Teşekkürler sağ olasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dlc' i bitirdim. son boss gerçekten çok zor ve güzel olmuş. onun dışında çok kısaydı
  • Bu DLC için güzel demek çok zor. Dark souls 2'yi yapan ekip hazırlamış olabilir. Onların yeteneksizliği haritanın bütününe sirayet etmiş.

Çok kısa sürdüğü için hatırlamıyorum; DLC'de hiç sandık var mıydı? Siz hatırlıyor musunuz?
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Sandık yok malesef. Optinal bossda hiç olmamış. Ana boss güzeldi. Yani + olarak 3 tane titanie slab veriyor. Bilmiyorum 2.kez oynayışımda 1-1.5 saat felan sürdü sanırım öyle olunca benimde hiç hoşuma gitmedi :)
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    Tatlış kedi kuyruklu Crossbreed Priscilla
  • Lore sevenlere gelsin videonun sonunda büyük süpriz var

• Nepennthe kullanıcısına yanıt
    ben pek birşey anlamadım videodan ve özellikle sonundan acaba biraz açıklar mısın ?
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla buradaki painted world ilk oyundaki ile aynı neredeyse ama küçük farklarla beraber..Mesela iki dünyada huzuru arayan dışlanmışlar için yaratılmış ancak sonradan "rot" yani çürüme gerçekleşip tamamen amacının dışına çıkan araf gibi bir hale bürünmüş. Bu kanıya Vaatvidya şuradan varıyor 3. oyunun painted world'unda açıkça rot ile ilgili diyaloglar var ve buradan ilk oyundakinde bulunan o çürümüş ejderha ve jöle gibi et yığını spartanlardan çıkarım yapıyor. Dünyalar neden aynı ikisinde de kucağında bebek taşıyan bir heykel var açıkçası heykel neyi simgeliyor bilmiyorum ama belli ki aynı elden çıkma bu dünyalar.

Video genel olarak hikayesi ve spekülasyonları üzerine o yüzden çok derin ve her karakterin analizi yok.undead legion benzeri zırh giyenler ve geyik kafalı zırh giyen devler falan onlara sonra değinecekmiş.Ama bosslara ve mini boss gibi olan şövalyeden biraz bahsetmiş.Friede sable church kurucularından 3 kızkardeşten birisi ve orada ne işi var anlamadım.Galiba Velka'nın kızları bunlar.Ama işin ilginç diğer kısmı Friede ayrıca bir ashen one bizim gibi.3. oyunda çan çalınca Ashen olanlar uyanıyor ve bu painted world'de bir tane çan var ama kırılmış ve Vaatvidya bunu Friede ve onu koruyan o şövalyeye bağlıyor.Neden dersek buradan Father Ariandel'e girmemiz gerekir.Bu karakter kim bilmiyoruz ama amacı için şunu öngörmüş, Ariandel ilk ateşi kendi kanıyla doyurup painted world'u yutmasını engellemeye çalışıyor üstelik önceden yazdığım gibi araf benzeri rot içeren bir dünya olduğu halde. Ama neden bilinmiyor ve Friede ise ona bu konuda yardımcı oluyor.İlk karşılaşmamızda bizi kovmak istiyor ve Ariandel'i bulduğumuzda, bizi ilk ateş olarak görüyor galiba ashen olduğumuzdan ve Friede yi çağır kırbacımı getirsin gibi bir diyalog geçiyor.Friede bizi uyarmıştı söz dinlemeyince bizi öldürmek istiyor ki amaçları engellenmesin diye.

Şimdi videonun sonunda bir karakter var o kim çözemedim ben de ama Friede ve Ariandel öldükten sonra onun yanına tekrar gittiğimzde bize başka bir painted world çizdiğinden bahsediyor ve kafa karıştıran küçük diyalog "acaba Uncle Gael aradığını buldu mu? Bulmuştur kesin şimdiye kadar? Dark soul of man yani dördüncü lord ruhu Pygmy'nin bulduğu ruhtan bahsediyor..Vaatvidya ya göre ya aynı Gael ki painted world'e bizi sokan yaşlı adam ya da başkası aynı isimde ve bunun diğer dlc de açığa kavuşacağından umutlu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepennthe -- 29 Ekim 2016; 14:15:32 >

• soul of cinder solo kendi kaydımdır.
  • Yeni dlcnin ilk bölümü bence hiç güzel değildi.Ana oyundaki sıradan bir bölüm çok daha iyi.Özellikle mekan tasarımı berbat , gelen yaratıkları da hiç beğenmedim , boss ise zorlama olmuş gibi.Acaba bu dlc'yi ds2 ekibi mi yapmış şüpheleniyorum.Umarım 2. bölüm güzel olmuştur..
  • Arkadaslar bu oyunu orjinal almaya gerek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

Anladığım kadarıyla buradaki painted world ilk oyundaki ile aynı neredeyse ama küçük farklarla beraber..Mesela iki dünyada huzuru arayan dışlanmışlar için yaratılmış ancak sonradan "rot" yani çürüme gerçekleşip tamamen amacının dışına çıkan araf gibi bir hale bürünmüş. Bu kanıya Vaatvidya şuradan varıyor 3. oyunun painted world'unda açıkça rot ile ilgili diyaloglar var ve buradan ilk oyundakinde bulunan o çürümüş ejderha ve jöle gibi et yığını spartanlardan çıkarım yapıyor. Dünyalar neden aynı ikisinde de kucağında bebek taşıyan bir heykel var açıkçası heykel neyi simgeliyor bilmiyorum ama belli ki aynı elden çıkma bu dünyalar.

Video genel olarak hikayesi ve spekülasyonları üzerine o yüzden çok derin ve her karakterin analizi yok.undead legion benzeri zırh giyenler ve geyik kafalı zırh giyen devler falan onlara sonra değinecekmiş.Ama bosslara ve mini boss gibi olan şövalyeden biraz bahsetmiş.Friede sable church kurucularından 3 kızkardeşten birisi ve orada ne işi var anlamadım.Galiba Velka'nın kızları bunlar.Ama işin ilginç diğer kısmı Friede ayrıca bir ashen one bizim gibi.3. oyunda çan çalınca Ashen olanlar uyanıyor ve bu painted world'de bir tane çan var ama kırılmış ve Vaatvidya bunu Friede ve onu koruyan o şövalyeye bağlıyor.Neden dersek buradan Father Ariandel'e girmemiz gerekir.Bu karakter kim bilmiyoruz ama amacı için şunu öngörmüş, Ariandel ilk ateşi kendi kanıyla doyurup painted world'u yutmasını engellemeye çalışıyor üstelik önceden yazdığım gibi araf benzeri rot içeren bir dünya olduğu halde. Ama neden bilinmiyor ve Friede ise ona bu konuda yardımcı oluyor.İlk karşılaşmamızda bizi kovmak istiyor ve Ariandel'i bulduğumuzda, bizi ilk ateş olarak görüyor galiba ashen olduğumuzdan ve Friede yi çağır kırbacımı getirsin gibi bir diyalog geçiyor.Friede bizi uyarmıştı söz dinlemeyince bizi öldürmek istiyor ki amaçları engellenmesin diye.

Şimdi videonun sonunda bir karakter var o kim çözemedim ben de ama Friede ve Ariandel öldükten sonra onun yanına tekrar gittiğimzde bize başka bir painted world çizdiğinden bahsediyor ve kafa karıştıran küçük diyalog "acaba Uncle Gael aradığını buldu mu? Bulmuştur kesin şimdiye kadar? Dark soul of man yani dördüncü lord ruhu Pygmy'nin bulduğu ruhtan bahsediyor..Vaatvidya ya göre ya aynı Gael ki painted world'e bizi sokan yaşlı adam ya da başkası aynı isimde ve bunun diğer dlc de açığa kavuşacağından umutlu..

Friede muhtemel manipüle ediyor Ariandel' i. Ve o heykellerdeki kafası olmayan kadın muhtemel Velka. Birkaç heykelde kadının bir eli yana doğru uzuyor öbür eli göğsünde, Undead Settlement' da bulunan Velka' nın heykeli de aynı şekilde duruyor.

Yuria ve Friede kız kardeşler ve Yuria zaten hollow olgusunu yayma amacındaydı ve Friede' da bir nevi aynı şeyi yapıyor Painted World içinde ateşi yaktırmayarak.

Ama bu dlc' de öğrendiğimiz en önemli şey, Painted World' ler de kendi içinde döngü içerisinde normal dünya gibi. Umarım son dlc ile hikayedeki bazı boş noktalar doldurulur ve ilk defa bir beklenti yarattılar ' Dark soul of man yani dördüncü lord ruhu Pygmy'nin bulduğu ruhtan bahsediyor ' şu kısım ile. Büyük beklentilerim var benim 2. dlc' den, sonuçta Dark Souls evreninde geçen son oyun olacak.

Bu arada 2. oyunda Manus' un ruhunun parçaları olan Nashandra ve diğer kraliçelere benzettim bu dlc' de olan olayı. Bir şekilde dark/hollow olgusu adına çalışıyorlar.

Son boss odasının sonunda bulunan yılan kuyruklu kadın da Priscilla' yı andırmıyor değil.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.