Şimdi Ara

DARK SOULS II ( XBOX 360 ANA KONU ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
7.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolu aşağı indirdim köprü indi ama oraya girdiğimde bulutlu kapı var tamam da içeri girince boss çıkmıyo işte anlamadım gitti:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 10 Mart 2014; 1:47:37 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu hassan tek atti sovalyeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Mart 2014; 19:38:47 >
  • Abi ben bu bossu önceden kesmişte olabilirim ha hiçte hatırlamıyorum ama. Gördün dimi hasan nasıl kesti okla şövalyeyi. Adamlar becerikli yaw:)

• Hassan in videolarini biliyorum evet balli iste ya gec kimbilir kac kere oldu gecene kadar yerde zaten soul lari vardi yesil yesil haci Baska gidecek yer varmi illaki o hassanin kestigi boss umu gecicez?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi akşamdan beridir değişik acayip yerlere giriyorum, harita acayip büyük ya. Bu arada old dragonslayer ı kesmişim çünkü soulu vardı:) travele baktım 12 bölgeyi açmışım, bunların alt dalı olan bonfire dahil değil bu dediğim sayıda.

• Gram kasma yok yag gibi akiyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 10 Mart 2014; 1:46:57 >
  • Aynen hacı, insan başından kalkmak istemiyor. Bende çok ağır ilerliyorum. Farelerin oraya devam ettim. Adamlar boss fare yapmışlar. Çok komik geldi hacı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar yapmıs abi valla, aynen boss fare komediydi ama dikkatsiz olursan poison verip indiriyorlar valla acımıyorlar..hacı sen farelerin ordan devam et daha güzel bir yere geliyorsun
  • oyun 10 numarada dark soul kadar zor deyil heryerde life gem var 3 tane boss indirdim 3 u de cok kolay dı
    oyun hemen bitecek diye korkuyom dark soul u 54 saatte bitirmiş biri olarak :D

belli bi bölge de soul kasarken yaratıkların respawn sayısı var heralde belli bi süre sonra cıkmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenpachii -- 10 Mart 2014; 15:43:00 >
  • kenpachii K kullanıcısına yanıt
    Sana çıkan Life gemleri çok sık kullanma tavsiyem. Haritası Dark Souls'dan iki kat daha büyük. Öle hemen biteceğe benzemiyor. İlk dört boss alıştırmalıktı, yem gibi yani. Hollowerların respawn sayısı var yani soul kasmak ilki kadar kolay olmayacak. Tuzaklar çok fazla, hollowlar hırsı seni takip ediyorlar yani gelmez dedğin bir bakmışsın yanında bitivermişler.
  • kenpachii K kullanıcısına yanıt
    Senin boss dediklerin eğer şu giant denen ağaçtan olanı ve şu şövalyelerin orada bulunan ayrı ayrı yerlerdeki 2 boss ise (birisinin adı old dragonslayerdı) onlar bence boss değil sen adam gibi bosslara gelmemişin daha:) mgunak'ın dediği gibi harita çok büyük nereye gideceğini şaşırıyon bu oyun bitmez aga:)) Her gittiğin yeni yerden başka bir yer daha keşfediyosun ve genelde de her bölgenin apayrı bir havası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Senin boss dediklerin eğer şu giant denen ağaçtan olanı ve şu şövalyelerin orada bulunan ayrı ayrı yerlerdeki 2 boss ise (birisinin adı old dragonslayerdı) onlar bence boss değil sen adam gibi bosslara gelmemişin daha:) mgunak'ın dediği gibi harita çok büyük nereye gideceğini şaşırıyon bu oyun bitmez aga:)) Her gittiğin yeni yerden başka bir yer daha keşfediyosun ve genelde de her bölgenin apayrı bir havası var.

Son boss fena diyorlar hacı ismi kpss miymiş neymiş geçen yokmuş daha :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Son boss fena diyorlar hacı ismi kpss miymiş neymiş geçen yokmuş daha :D

• İlk oyunun en bedava itemlari bu oyunda degerli olmus arkadas..elimde 2 tane twinkling titanite var silahlari upgrade etmiyorum harcamim diye yanliz bende bayagi gezdim ve 2. Bir demirci bulamadim..ya hakikaten oyunun haritasi dusundugumuzdende buyuk yada baska birsey var bu iste..

• Beyler gözümüz aydın serverları açmışlar. Twitch'de online oynamaya başalmışlar.... Boss kesmeye bir iki.
  • Arkadaşlar yeni haber, Dark Souls 2'nin grafikleri düşürülmüş. Ben size '' İlk oyundaki kadar ve bize daha önce ikinci oyun için gösterilen videolarda olan grafiklerden daha kötü'' diye demiştim. Özellikler kaplamalarda falan ilk oyuna göre düşük demiştim bir diğer sayfa da falan. Arada cidden fark var yahu. Gerçekten haklı çıkmışım.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bir_Grafik_Dusurme_Haberi_de_Dark_Souls_IIden_Geldi-53322.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 11 Mart 2014; 16:17:30 >
  • ya oyunlarda çabuk sinirlenen biriyim, hiç bulaşmasam mı diyorum şu dark soulsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgunak

Beyler gözümüz aydın serverları açmışlar. Twitch'de online oynamaya başalmışlar.... Boss kesmeye bir iki.

Yok haci ben baktim simdi hala kapali, heralde biz avrupadan baglaniyoruz diye boyle avrupa cikisi 3 gun sonra ya ondanmi acaba anlamadim gitti.

• Eger hilesiz oynamayacaksan, ve soyle bolca uzun bir vaktin ve sinirlenmiyen bir tipsen, kesnilikle tavsiye ederim harika bir oyun. Aldığı puanlardan belli, hal hile yapsanız bile sonsuz ruh alsanız bile oyunda öyle kolay ilerlenmiyor. Bence ilk oyundan en büyük farkı azıcık dikkatsiz ilerlerseniz aynı anda 3-4 undead geliyor ve %99 ihtimal sizi öldürüyor. Ha bide ara bosslar gercekten biraz insaflı ama bölüm sonu bossları harbi sinir edeci sekilde zorlayıcı olmuş, daha sol taraftan gidttikten sonra ki gemiyle geldiğimiz kuledeki kör olan ana bossla karşılaştım. Bu arada ps3 versiyonunu oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.