K

Yüzbaşı
03 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ögrenci evi için taahhütsüz internet kampanyası arıyorum nereye baksam 2 yıl taahhütlü çıkıyor karşıma 10 20 fazla olsun ama taahhütsüz olsun.konu hakkında biligi olan arkadaşlar önerilerde bulunursa sevinirim teşekkürler.
Başlıktada belirttiğim gibi psn plus almadan psn üyeliği ile dijital oyun alabilirmiyim.Yardımcı olursanız sevinirim.
2 tane internet paketim 2 gb birinin bitmesine 12 gün var diğerinin bitmesine 23 günüm var internete girdiğimde sürekli 23 günüm kalan tarifeden yiyor önce erken bitenden kullanması lazım değil mi 2 gb internetim boşa gidecek.
Bi ara formda konusu açılmıştı seri seri asker atıyorlar lv kasıyorlardı clan etiketleri veya adlarını hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
Oyuna yeni başladım basit eğlence modunu oynuyorum.kda yı kafaya taktım bir işe yarıyor mu başka oyuncular kda mızı görebiliyor mu?Bide asist ne işe yarıyor.
Bluestack kullanıyorum ama pc asırı derecede ısınıyor Farc cry 4 veya Shadow of Mordor oynarken ısı değerleri 85 i geçmeyen pc clash of clans gibi abuk sabuk sistem gereksimleri isteyen bir oyunda 90-95 arası 100 de makina kendını kapatıyor zaten herkezde mi bu şekilde oluyor acaba?

Not:Termal macun falan yeni hep.
Beyler encard ile clash of clans da taş aldımızda %50 geri ödeme yapıyormu bilen veya kullanan var mı ?
Uzun zaman dan beri video izlerken beyaz renkler güneş gibi parlıyor hiç ayırt edilmiyor siyahlar ise çok koyu oluyordu nvidia denetim masasından baktığımda
media player klasik entegre grafik kartını kullanıyordu denetim masasından yüksek performanslı nvidia işlemciyi seçince çe düzeldi sizde bu ayar nsl yardımcı olabilirmisiniz.entegre grafik işlemci de renklerin tonunun bozuk olması normal birşey mi ?
Bilgisayara hangi dns adresini girersem gireyim hiç biri işe yaramıyor sanki hiç dns adresi değiştirmemişim gibi devam ediyor

Kullandığım tarayıcıda geçmişi çerezleri silmeme rağmen sorun devam ediyor.Yardımcı olabilecek biri var mı acaba
http://www.pcdepo.com/asus-x550ln-xo007d-notebook

Yurt dışından getitirecegim onun için 3-4 gün icinde bir leptop modeli belirlemem lazım genelde oyun ve film için kullanacam 1-2 haftadan beri araştırıyorum akılama yatan bu var ama işlemci zayıf gibi geldi biraz 1500-2500 fiyat aralıgım var bunun haricinde farklı modellerde olur
Hakkında
Forum İmzası:
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ
Asus X550JK XO012D Kullanıcılar Platformu
15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 4 GB 1600 MHz DDR3L RAM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 708
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.895 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 122 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.