Şimdi Ara

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
7
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada oyunu bitirdim level 178'im sormak istediğim birkaç soru var trophylerle ilgili

1.si lucatieli öldürmüştüm, haliyle lucatiel tropyhsini bir daha alma şansım yok herhalde new game plus dışında ?

Ek olarak jugo ile de konuşuyorum giant memory bölümünde o da vermiyor kılıcı, 3 kere boss savaşında onu summon edip onu kaybetmeden kazanmamız lazımmış galiba ? demekki yapmadım ben vermediğine göre, bunları artık new game+ yapmadan alma şansım yok galiba.

Çok gıcık trophyleri var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 23 Haziran 2016; 14:58:43 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle ng plusta yaparsın artık. Ha bence ds2nin en gıcık kupası bi covenantı rank30 yapmak için saatlerce bi bölgede farm yapmak, neyse kolay gelsin sana burakcim. Bakıyorumda oyun sarmış:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun sarmayacak gibi değil. Onca sene ben nasıl Souls serisini ve bloodborne u atlamışım. DS3 te ps4 te 2 nin bitmesini bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Maalesef öyle ng plusta yaparsın artık. Ha bence ds2nin en gıcık kupası bi covenantı rank30 yapmak için saatlerce bi bölgede farm yapmak, neyse kolay gelsin sana burakcim. Bakıyorumda oyun sarmış:)

Ascetic kullanarak jugo aliniyor da nashandra direkt ona daliyor ölduruyor, 80 saat 181 level ile oyunu noktalayacagim midem kalkti cunku cok oynadim %74 trophy yeter herhalde.

• oyunun pvp arenası hala deli gibi aktif. :)

maç yapmak isteyen ya da oyunu birlikte oynamak isteyenler bana yazabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Co-op için kolay oyuncu buluyormu hala? oyuna geri dönmeyi düsünüyorumda arkadaslar.

• Selam arkadaşlar bir sorum olacak. Öldükçe azalan bir hp barı var.Oyunun başındayım daha 2 kere öldüm ama beni bayağı endişelndiriyor. İlk başladığımızda yine hp barı yarı yarıya iken başlarken aldığımız life ring hp barını uzatıyordu. Böyle birşey varmı başka.

• quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Selam arkadaşlar bir sorum olacak. Öldükçe azalan bir hp barı var.Oyunun başındayım daha 2 kere öldüm ama beni bayağı endişelndiriyor. İlk başladığımızda yine hp barı yarı yarıya iken başlarken aldığımız life ring hp barını uzatıyordu. Böyle birşey varmı başka.

Öldükçe azalan hp barının azalma derecesini düşüren bir ring var ismi ring of binding.

• quote:

Selam arkadaşlar bir sorum olacak. Öldükçe azalan bir hp barı var.Oyunun başındayım daha 2 kere öldüm ama beni bayağı endişelndiriyor. İlk başladığımızda yine hp barı yarı yarıya iken başlarken aldığımız life ring hp barını uzatıyordu. Böyle birşey varmı başka.

Oyunu ilk defa oynuyorsan öldüğünde insan modundan çıkıyorsun yüzün zaten zombi gibi oluyor, enerji barın düşer + yapay zeka da dahil kimseyi yardıma çağıramazsın bunun çözümü de human effigy denen belki de oyunun en önemli itemini kullanmak.
  • Evet ilk defa oynuyorum vallah.Alışmaya çalışıyorum.her ikinizede teşrkkür ederim.

• Arkadaşlar bu taşlaşmış insanları canlandıran itemi illa vendorlardan mı almamız lazım düşmüyormu hiç.oyunun başlarındayım 2 boss kestim daha.yakınlarda biyerlerde varmıdır.12000 soul vermek istemiyorum da.

• quote:

Arkadaşlar bu taşlaşmış insanları canlandıran itemi illa vendorlardan mı almamız lazım düşmüyormu hiç.oyunun başlarındayım 2 boss kestim daha.yakınlarda biyerlerde varmıdır.12000 soul vermek istemiyorum da.

Oyunun başlarında etrafta bulunmuyor hocam satın almanız gerekli. İlerleyen bölgelerde sandıklardan falan çıkıyor ama. Biraz co-op boss lara yardıma gidin hocam 12k soulu toplarsınız.

• Onu düşünmedim değil ama bossa yardıma gitsem ölsem yine insan modundan çıkıyormuyum.

• zugu kullanıcısına yanıt
    boss'u kesersen insan olursun, kesemezsen yaramaz işe.

• quote:

Onu düşünmedim değil ama bossa yardıma gitsem ölsem yine insan modundan çıkıyormuyum.

İnsanken bossa yardıma gidip ölürsen birşey değişmez cunku baskasının dünyasına gidiyorsun. Kendı dunyana gene ınsan olarak gerı donersın.

İnsanken bossa yardıma gıdıp kesersen sadece soul kasmış olursun.

Undead formundayken bossa yardıma gıdıp kesersenız insan olursun ve soul kazanırsın.

• Sağol dostum ya.arada böyle sorularım olacak kusuruma bakmayın.

• quote:

Sağol dostum ya.arada böyle sorularım olacak kusuruma bakmayın.

Rica ederim hocam bildiğim kadar yardımcı olurum herzaman

• Yine ben,

Heides towerdaki 2.bosa gideceğim ama ilk girişte en başta canlı olmayan 2 eleman vardı onlar artık nezaman gitsem canlı oluyorlar.şovalyeleri öldürmek kolay ama bu ikisi bela oldu resmen bana. Bi yol gösteein kurban olayım.

• zugu kullanıcısına yanıt
    Platform ne ps4 yada ps3 ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Platform ne ps4 yada ps3 ?

PS3 versiyonunda o düşmanlar olmaz, scholar of the first sin'de var.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.