Şimdi Ara

DARK SOULS II: Scholar of the First Sin | PlayStation 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
7
Favori
12.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin, PS4 ve Xbone için yenilenmiş grafikleri ve Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King ve Crown of the Ivory King indirilebilir içeriği ile sevenleri ile yeniden buluşacak. Tek başına bir oyun olarak çıkacak Scholar of the First Sin, daha önce oyunu satın alan PS3, Xbox 360 ve PC oyuncular için ücretsiz güncelleme seçeneğine de sahip olacak.

Tüm platformlar için 1.10 güncellemesi ile birlikte sunulacak Dark Souls 2: Scholar of the First Sin, 2 Nisan 2015'te serinin tutkunlarıyla buluşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 6 Ocak 2016; 13:44:47 >

• Hayirlisi be gülüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta V gibi ps3 deki karakteri 4 e aktarma olmaz umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgrath

Gta V gibi ps3 deki karakteri 4 e aktarma olmaz umarim.

DLC paketini eski nesile aldıysan sadece onu PS4'e yükseltiyorsun.

Her şey sıfırdan başlayacak.
  • Bloodbourn ile yakın çıkıyor, çok ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet Bloodborne alır büyük ihtimal. Çıkış tarihi kötü. Xbox One sahipleri için güzel haber.
  • Bir o eksikti, birde Bloodborne ile aynı dönemde çıkıyor şansı yok gibi

• Ps3'te DS2'yi oynamistim ama dlcleri oynayamamistim. Simdi ne yapicagimi bilemedim. Sevinsem mi uzulsem mi?

• İlk ekranları vermiş From paşa,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 26 Kasım 2014; 11:15:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dark Souls 2 PS4 ve XBOXONE'a Dark Souls 2: Scholar of the First Sin adiyla geliyor. Bu versiyon 3 DLC'yi de iceriyor ve yeni iyilestirmeler var.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin versiyonu gelismis graafikler ve yeni oyun icerikleriyle beraber geliyor. Yeni icerikten kasit 3 DLC nin yaninda yeni oyun ici ekstra ek gorevler ve yeni NPCler, yeni dusmanlar ve oyun mekaniklerinde gelistirmeler. Bu soylenenlerin hepsi PC versiyonunda da olacak. PC versiyonu DX11 iyilestirmelerinden de faydalanacak. Bilindigi uzere su anki Dark Souls DX9 da calisiyor.

Yeni Ozellikler:
    -Yeni Karakterler ve olaylar (Tum versiyonlarda olacak, 1.10 patch ile eklenecek)
    -Hikaye ve mekan eklentileri (Tum versiyonlarda olacak, 1.10 patch ile eklenecek)
    -Grafik ve Performans iyilestirmeleri (Sadece Dark Souls 2: Scholar of the First Sin versiyonunda olacak PS4 XONE ve PC)
    -Yeni ve iyilestirilmis Multiplayer (Sadece Dark Souls 2: Scholar of the First Sin versiyonunda olacak PS4 XONE ve PC)
    -Dusman ve oyun dizayn iyilestirmeleri (Sadece Dark Souls 2: Scholar of the First Sin versiyonunda olacak PS4 XONE ve PC) Bu onemli yeni oyun motoruyla hitbox mekanizmasi iyilesebilir.
    -Genel Dovus ve item dengeleme ayarlari (Tum versiyonlarda olacak, 1.10 patch ile eklenecek)

Su anki kullanicilar icin durum soyle PS3 XBOX360 ve PC deki Dark Souls 2 kullanicilari bedava bir update ile yeni oyun ici iceriklere sahip olucaklar.
    Ama PC kullanicilari icin soyle bir sorun var Dark Souls 2:The Scholar of the First Sin ismiyle yeni bir versiyon satisa sunulacak bu versiyon ile sadece yeni grafik motoru calisacak. Oyun ici mekaniklerindeki degisiklikler ve Multi modunun 6 kisiye kadar desteklemesi ve gelismis grafikler sadece bu versiyonda calisacak.
    Steamde zaten Dark Souls 2 sahibi olanlar buyuk ihtimalle indirimli olarak yeni versiyonu satin alabilecekler. (?? kesin degil)

Oyun motoru tamamen farkli oldugu icin PC oyunculari multiplayer modunda ikiye ayrilacak. eski Dark Souls 2 kullanicilari ve yeni versiyon (Dark Souls 2: Scholar of the First Sin) kullanicilari farkli sunucular da olacak. Yeni versiyonun avantaji artik multiplayerde ayni anda 6 oyuncu destekliyor.
    Aciklanan yeni multiplayer sunuculari soyle:
    - Game Server Region (PS3 = A, 360 = B, PC(DX9) = C, PS4 = D, XBO = E, PC(DX11) = F)

DLClerin hepsi DS2:SoFS versiyonunda olacak 1.10 patch ile eski versiyonlara eklenmeyecek.
    Kutulu ve Digital olarak satilacak.

• oo alirim bir dal

• Ümidi kesmiştim oyundan bu haber güzel oldu

• Adamlar hem bloodborne hem de bunu yapiyorlar o mantiksiz geldi. Bloodborne da Dark Souls yapisinda olmayacak miydi.

Simdi bu oyuna da yogunlasirlarsa bloodborne un kalitesi duser mi bunu dusundum.

• umarım ekstra mekan ve bossta eklereler dlc ler dışında.şöyle abbys the astoria vari bir genişleme paketiyle gelse 10 numara olurdu.....açıkçası yayımlanan 3 dlc pek sarmadı beni......
  • Resmi kapak,

• Uu beybi
  • Butun cikan dlc ler icinde olacakmi bunun??

• ben steam dan aldım bitirdim hastasıyımdır. ds2 yi hiç beğenmedim ds daha güzeldi. çıkarsa da almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallout3x

Butun cikan dlc ler icinde olacakmi bunun??

Bütün DLC'ler ve ekstra bölümler ile geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

quote:

Orijinalden alıntı: fallout3x

Butun cikan dlc ler icinde olacakmi bunun??

Bütün DLC'ler ve ekstra bölümler ile geliyor.

o zaman cok iyi hocam iyiki dlc leri almamisim simdi ps4 te en bastan sifir karakterle dlc leride oynariz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.