Şimdi Ara

DARK SOULS 3 (REHBER KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
30
Favori
38.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dark Souls 3 oynuyorum şu sıralar, bir sorum olacak. Ember fazla kullanınca, karakterin yüzü zombi gibi olmaya başladı. Bunu tersine çevirmenin bir yolu var mı?

Edit: gerek kalmadı, kendim buldum. Item’in adı Purging Stone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 26 Şubat 2020; 23:32:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraktan okudum rehberi tuvalette zaman gecsin diye, cogu sey hatali ya da eksik. %100 dogru olan bilgi sayisi cok az. Ingilizce bilmiyorsaniz dahi oyunun Wiki sayfasini Turkce'ye cevirip okusaniz bu rehberden daha faydali olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 9 Haziran 2020; 8:28:10 >
  • Arkadaşlar oyunu alayım diyorum ama gaza ihticayım var. Evlilik malum hanım pek istemiyor çok vakit geçirmemi :) hafta sonu 2 ser saatlik oynamayla girişilir mi? Daha önce bloodborne oynadım rehberle sonlara kadar geldim ama bitiremedim. Gotik havasınıda çok merak ediyorum, gaz verin bana :) ya da hiç bulaşma diyin

• Tüm yüzükleri topladım 70 adet, Wiki den de kontrol ettim hepsi doğru ancak master of rings trophy vermedi. Bilgisi olan varmı?

• fear6na kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, daha önce bloodborne ü 5 kez bitirdim dark souls 3 ü de 4 kez bitirdim 2 oyun da mükemmel ama Dark souls 3 > Bloodborne zorluk olarak dark souls 3 daha zor oyunda aktif bir topluluk var hala, bosslarda yardım alırsanız haftada 2 saat oynayarakda bitirirsiniz oyunu.

• agni_tr kullanıcısına yanıt

+lı yüzükleri de topladınız dimi

• Sonthor kullanıcısına yanıt

Toplamamıştım hocam. Sadece ana yüzükleri toplamıştı. Hepsi gerekliymiş. Bugün aldım platini ;)

• dark souls 2 yi denedim her öldükten sonra karakter zombiye dönüşüyordu .3de de var mı bu olay sırf bu yüzden oyundan soğuyorum .

• chris92 C kullanıcısına yanıt

Var. Purging Stone itemını kullanırsan, görüntünü tazeleyebilirsin :)

• Oyunu ps4 üzerinde uzunca süre oynamıştım , şu aralar bir aşerme durumu hasıl oldu hazır Steam Yaz indirimleri de gelmişken çekeyim Season Pass li versiyonu şöyle pc de ağız tadıyla bir sefer de 60 fps takılayım diyorum fakat yorumlardan okuduğum kadarıyla bu oyun pc ye adeta lanetlenerek portlanmış , "30 fps kilidi" gibi kaldırılamayan ve NexusMod ile kaldırıldığında online özelliklerin engellenmesi gibi bir takım sonuçlar doğuran durumları varmış , Steam üzerinden yakın zamanda oynamış arkadaşlardan ricam bu durum hala devam ediyor mu ?  Teşekkürler , sağlıklı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 29 Haziran 2021; 19:55:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Hocam merhaba, daha önce bloodborne ü 5 kez bitirdim dark souls 3 ü de 4 kez bitirdim 2 oyun da mükemmel ama Dark souls 3 > Bloodborne zorluk olarak dark souls 3 daha zor oyunda aktif bir topluluk var hala, bosslarda yardım alırsanız haftada 2 saat oynayarakda bitirirsiniz oyunu.

Zorluk kıyası bakımından size katılarak bir de soru sormak istiyorum hocam , Pc de oyunun 30 fps kilit durumu (mod ile kırma hariç) hala devam ediyor mu ? Düzeltildi ise Season Pass ile birlikte almayı düşünüyorum.

• Provisioner kullanıcısına yanıt

Maalesef bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım.

• Merhaba, oyunu ilk olarak ''The Unsurpation of Fire'' sonu ile bitirdim fakat format atmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum sizce hangi sona göre oynamalıyım oyunu? Ayrıca Black Knight Sword ve Uchigatana ile oynamıştım ilk maceramda, hangi silahları önerirsiniz eğlence bakımından?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.