Şimdi Ara

DARK SOULS 3 (REHBER KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
114
Cevap
30
Favori
38.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu can olayinin bir formulu varmi yoksa boss dahil sadece 3 tane mi estus flak var?bonfireye gelene kadar 3 tane flask sikinti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam hileli dagger yapmış, size bununla vurursa yüksek miktarda soul kazanıyorsunuz. Tabi sistem bunu hile olarak görüp sizi banlıyor. Yani hiç bir suçunuz yokken oyuna girip size vuran biri yüzünden banlanıyorsunuz.

https://youtu.be/iztSqpIb3hA

• Ya oyunda sadece bir tane mi summon çağırabiliyorum ? Ne saçma bir tane çağırıyorum ikincisi çıkmıyor hiçbir türlü bir item falan mı lazım bilgisi olan var

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Arkadaşlar bu silahlara takılan gemlerden oyun içerisinde sadece 1 adet mi var? Ben bir silaha bulduğum refined gemi taktım başka bir silahada aynı gemden takmak istiyorum başka bulabilirmiyim?

+ bloodborne da ki gibi gemler çıkarılıp takılıyormu yoksa tek kullanımlıkmı ?

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Tek kullanimlik.

• Benim gibi seriye yeni başlıcak insanlar için çok güzel rehber, elinize sağlık.
  • Silvercat Ring' i nasıl alırız dostum?

@e.c.i
  • e.c.i kullanıcısına yanıt
    Kardeş bir türlü bulamadım. Sunlight Straight Sword yeminini nasıl yapıyoruz ? (Kılıcı havaya kaldırıp yemin ediyor sonra kılıç sarı olarak parlıyor) Hangi tuşlara basıyoruz. Sunlight kalkanım da var ancak bir türlü yapamadım.
  • Hacilar bi ara party chat gelin de anlatin şu sonları yav ben en son 2 prens vardi elder ve younger, onlari kestik, siralamada ne oldu ne bitti karisti bende :)

• Multi ne alemde oynayan var mi

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sondan bir önceki ana boss'u kesmişsin hacım. Şimdi son boss'dan önce Nameless King e gidebilirsin. Gitmediysen Champion Gundyr i kesebilirsin veya direk oyunu bitirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Sondan bir önceki ana boss'u kesmişsin hacım. Şimdi son boss'dan önce Nameless King e gidebilirsin. Gitmediysen Champion Gundyr i kesebilirsin veya direk oyunu bitirebilirsin.

Haci save saklama falan yapacak miyim ise yarar mi flasha vs ?

• Kool Giancana kullanıcısına yanıt
    oyun dolu. 25'inde dlc'de geliyor, durulmaz su aralar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Haci save saklama falan yapacak miyim ise yarar mi flasha vs ?

Hacı önce Archdragon Peak' e git, orda Nemeless King boss'u var onu kes aradan çıksın.
    Souls serisinin en zor boss'larından. Birde Ejderha var o kolay.

Sonra Untended Graves' e git. Opsiyonel gizli arenalardan biri. Consumed King boss'unu kesmen lazım önce onun içinde. Untended Graves' e gidince de orda Eye of the fire keeper item'i var, onu al. Sonra Champion Gundyr boss'unu da aradan çıkar kupalarını al.

Eyes of the Firekeeper item'i.

O item'i aldıktan sonra artık son boss' a gidebilirsin. Son arenada(Kiln of the First Flame) son boss'dan önce save edip flasha yada buluta yedekle. Son boss' u kesmeden önce gözleri Firekeeper' a verip boss' u kes. Bonfire'ı yakmadan çıkan summon işaretinde Firekeeper'ı çağır ve alternatif sonu aç. Sıradan son içinde direk son boss'u kes gitsin sonra bonfire'ı yak. Birde Usurpation of Fire sonu var o biraz karışık. Oyunun başından sonuna kadar uzanan görevler zinciri var. Videodan bak eğer yapabilirsen son boss' a gelmeden dene. Mutlaka Hollow seviyenin 99 olması lazım. Bir tane Hilkat garibesi buluyorduk ondan 5 level atlamış olman lazım vs.. Eğer doğru adamlar doğru yerde belirmezse artık NG+' da yaparsın.

Kolay gelsin.
  • Hacı o untended graves'e girdim ordaki bossları kestim, fire keeper dediğin itemi almadım ama bi bakayım, dediklerini uygulayacağım tek tek çok sağol
    Başka soru varsa alalım :D
    Her türlü yardıma gelirim level 391
  • The Usurpation of Fire sonu yalan oldu çünkü heal the dark sigil yapmıştım

2 sonu deneyeyim bugün trophy için, bir de şu yüzük,miracle falan hepsini nasıl öğreneceğiz, sanırım covenantlarla ilgili baya birşey yapılacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 13 Ekim 2016; 14:27:59 >
    Yüzükler için +2 yapman yeterli zaten birkaç covenant görevi dışında (kurt covenantı ve siris görevi ) istersen bütün yüzükleri verebilirim
    irina of carim'e verilecek tomeların hepsini buldun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Yüzükler için +2 yapman yeterli zaten birkaç covenant görevi dışında (kurt covenantı ve siris görevi ) istersen bütün yüzükleri verebilirim
    irina of carim'e verilecek tomeların hepsini buldun mu?

Yok, simdi estus ve bone shardlari fulledim son bossa gidiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.