Şimdi Ara

DARK SOULS 3 (REHBER KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
30
Favori
38.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okananlar

Ellerine ve emeğine sağlık. Bu oyunda bütün silahları topla gibi bir trophy var mı. Lüzumsuz silahlar birikmeye ve ağırlık yapmaya başladı korkumdan satamıyorum:)
    Bloodborne da tahta kalkanı sattığım için pişman olmuştum.

Silahlarla ilgili trophy yok, yer kaplıyorsa bonfire'dan deponuza aktarabilirsiniz, envanteriniz kalabalık görünmez. Satınca çok fazla soul getirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

quote:

Orijinalden alıntı: okananlar

Ellerine ve emeğine sağlık. Bu oyunda bütün silahları topla gibi bir trophy var mı. Lüzumsuz silahlar birikmeye ve ağırlık yapmaya başladı korkumdan satamıyorum:)
    Bloodborne da tahta kalkanı sattığım için pişman olmuştum.

Silahlarla ilgili trophy yok, yer kaplıyorsa bonfire'dan deponuza aktarabilirsiniz, envanteriniz kalabalık görünmez. Satınca çok fazla soul getirmez.

Eyvallah daha öğreneceğim çok şey var ilk souls oyunum daha önce sadece bloodborne oynadım haliyle farklılıklar var. Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık kardesim super rehber olmuş darisi diger oyunlarin başına

• Emegine sağlık çokgüzel olmuş
  • Mükemmel rehber olmuş emeğine sağlık ben ve arkadaşlarım alternatif sonlar için bayağı bir konudan çıkmayacağız anlaşılan. Biraz daha eklemeler olunca rehbere mükemmel ötesi olabilir mesela hangi npc yi öldürsek neyle karşılaşırız veya covenant sistemleri gibi bunlar eklenince zaten olay biter. Mükemmel olmuş tekrardan ilgiyle takipteyim konuyu.
  • güncellemeler ile daha da harika bir hal almaya başladı, tekrar eline sağlık hocam. günde kaç kere tıklayıp bilgi ediniyoruz sayende. yeni başlayan arkadaşlar için altın değerinde özellikle.
  • Suanda herhangi bir glitch varmi souls kopyalama gibi

• Eline sağlık. Yalnız ufak bir düzeltme yapayım, Reversal ring cinsiyet değiştirmiyor, karakterin hareketlerini erkeksi veya kadınsı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Eline sağlık. Yalnız ufak bir düzeltme yapayım, Reversal ring cinsiyet değiştirmiyor, karakterin hareketlerini erkeksi veya kadınsı yapıyor.

Tamam üstad düzelteyim, sağol.,

Güncelleme:
    Covenant bilgileri eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 21 Nisan 2016; 17:15:55 >
  • Hergün güncelliyorsun sağol arkadaşım
  • Emeğine sağlık kardeşim, oyunu henüz almadım alınca bayağı işime yarayacak bu rehber.

• Yardimlasmak icin psn btrlpksrgl

• Öldükten sonra npc çağırmak için ember mi kullanmamız lazım

• kayakuk kullanıcısına yanıt
    Evet, ember kullanmazsan imzalari goremezsin.

• Arkdaşlar Firelink Shrine da yerde oturan npc den bazı büyüler aldım (Fireball vs). Fakat bunları kullanamıyorum. Ne yapmam gerekiyor istediği yetenekler yeterli görünmekte ama extra bir şey mi lazım ?
  • Büyüler için staff, miracle için talisman ve chime, pyromancy için pyromancy flame denilen eldiveni kullanman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Büyüler için staff, miracle için talisman ve chime, pyromancy için pyromancy flame denilen eldiveni kullanman lazım.

Karakterim knight büyü kullanamayacak mı demek oluyor bu ?

• Undead Bone Shard nedir tam olarak nasıl gelistirilir biri acıklayabilir mi arkadaslar tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu1453

Undead Bone Shard nedir tam olarak nasıl gelistirilir biri acıklayabilir mi arkadaslar tam olarak

Kullandığın estus kapasitesini arttırır. Ne kadar yüksek olursa estus içince o derece canın artar, çok önemli yani. Firelink Shrine bonfire'da bunları yakman gerekir.

• Arkadaşlar bu silahlara takılan gemlerden oyun içerisinde sadece 1 adet mi var? Ben bir silaha bulduğum refined gemi taktım başka bir silahada aynı gemden takmak istiyorum başka bulabilirmiyim?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.