Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Şans işi değil. Arkadaşın önerdiği gibi yardımcı içeriklere göz gezdirirseniz,doğru zamanda doğru yerde olmanız yeterli olacaktır yan karakterin ölmemesi için.

Anladım sağ olun. Oyunun acemisi sayılıyorum, bu evrende 100 saatlik bir sürem var bu kadar sürede DLC/ler dahil tam çözüm videolarını izleyerek oynadım. Diğer oyunlarını oynamadım bile hiç bir video izlemeden imkanı yok oynayamazdım zaten. Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada  Bu hırsız olayına da bakmıştım ama dediğiniz kısımları gözden kaçırmışım. Şu oyunları yardımcı içerikler olmadan oynayanları ödüllendirmek falan lazım.

• Ng+ da ki yüzüklerin hepsi +1 mi? Yani ilk oyunda kaçırdığımız yüzük varsa ng+ da telafi edebiliyor muyuz, bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PersPrensi23 kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşma atayım sana istersen

• Vertebra ve proof of zıbimbırtıları için yardıma ihtiyacım var. Düşmüyorlar pve de pvp de de adamın kılıcı değmiyor hasar alıyorum. Aferin fromsoftware

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LEONEL L kullanıcısına yanıt
    Farm?

• Farmlıyorum zaten saatte 1-2 düşüyor

Stat değişikliği yapılan yerden şans seviyenizi 60 veya levelinize göre 99'a çıkartan değişikliği yaptınız mı?

Düşürmeye çalışırken üstünüze alacağınız silah,yüzük vs. düşme olasılığını birkaç kademe yukarı çıkartıyor.

Tüm bunları yapıp halen saatte 1-2 düşüyor ise oyun size alçaklık ediyor demektir.

• Vertebra kaldı şimdi. Anor londo kesmekten 200 lvl oldum öyle düşün. 140 falandım. Bi ara large tit. Shard alamazsın daha dedi. Baktım 699 olmuş. İtem chance 515 le kesiyorum. Luck 99 kafamda sandık :) sage rapier. Vertebra daha zor galiba 50 defa kestim 2 tane düştü.

Angaryanın sözlükteki tanımı budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEONEL -- 11 Eylül 2021; 20:19:44 >
    Kolay gelsin. Ama anlıyorum ki oyun sana büyük alçaklık ediyor.

• Reddit de falan da %1-2 düşüyor demişler. Size kolay mı düştü ya.

Kolay düşmedi de,saatte 1-2 tane de düşmedi.

O kadar süründürdüğünü hatırlamıyorum ki birden fazla karakter kasıp kulak eşyası ile alınan büyüyü 2-3 karakterime aldığımı hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEONEL

Vertebra kaldı şimdi. Anor londo kesmekten 200 lvl oldum öyle düşün. 140 falandım. Bi ara large tit. Shard alamazsın daha dedi. Baktım 699 olmuş. İtem chance 515 le kesiyorum. Luck 99 kafamda sandık :) sage rapier. Vertebra daha zor galiba 50 defa kestim 2 tane düştü.

Angaryanın sözlükteki tanımı budur.
    doğru mu anımsıyorum emin olamadım ama o item’i mor renkli invade atıp host’u kestiğimizde elde edebiliyorduk sanki. illa düşmesini beklemektense bu daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    İtem kasmaktan 210 lvl oldum. Pvp de gelen adamları kesemiyorum. Bi de o kadar dandik ki pvp, adamın kılıcı değmeyir canım gidiyor. Ben vuruyorum tam adam ışınlanıyor. Bi sürü lag var. Bir oyuna sövüp hem de oynarmı insan. Ben yapıyorum. Boktan bi pvp yapmışsın. Utanmadan ona da tropy koyuyorsun. Tam eşşeklik.

• Birşey soracağım arkadaşla baştan sona kadar beraber oynayabiliyor muyuz bir yolu var mı grubda daveti atarım öyle anlatabilecek varsa psn den yazın ben eklerim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tabi biraz da geç kalmışsınız oynamak için. Özellikle pvp kısmında oyunun pvp veya işgal sistemine bağımlı olanlar var. Siz düşürmeye çalışın veya arkadaşın var ise o sizi çağırsın çok kolay kasarsınız bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Birşey soracağım arkadaşla baştan sona kadar beraber oynayabiliyor muyuz bir yolu var mı grubda daveti atarım öyle anlatabilecek varsa psn den yazın ben eklerim teşekkürler
    ilk baştaki boss hariç, ondan sonra full coop oynayabilirsin arkadaşınla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

ilk baştaki boss hariç, ondan sonra full coop oynayabilirsin arkadaşınla.

Alıntıları Göster

Ilk bosst tek başımıza geçtik de birbirimizi nasıl çağıracağız onu bulamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    şifre koyun ayarlarda var. sonra white sign adında beyaz kalem var onu satın alıp yere yazı yazıyorsunuz. yazıyo görüp oradan summonluyorsun. ember de basmanız gerekiyor. çok sıkıntı çekersiniz ama coop oynarken sürekli invade gelir size saldırmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birseysoylicem -- 13 Eylül 2021; 17:19:53 >
  • Birini buldum sonunda hallettik. Platinledim nihyet :)

• Hırsız Greirat'ın Irithyll'de ölmemesi için son boss Pontiff'i kesmeden önce mi yollamamız gerekiyor? Irithyll'e kadar geldim, Siegward of catarina'yı kurtardım ama Irithyll'de konuşmadım.

Önceden burada Greirat'ın görevini sormuştum arkadaşlar video önermişti, videoyu uzun süre önce izlemiştim aklımda boss/u falanda öldürünce hırsızı yollayacağız diye kalmış. Boss/u öldürdükten sonra yolladım ama adam geri gelmedi... Yanlış mı yaptım, bilen var mı? Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.