Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkinci saniyedeki karakter, Bloodborne'dan fırlamış.
    DkS3, umarım ikinci ekibin son oyunu olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 20 Eylül 2015; 16:50:48 >
  • oyunu hızını biraz daha yavaşlatırlarsa ds1 deki tadı verir muhtemelen silah sallayış karakterin koşması falan tamamen aynı inşallah bozmazlar küçük degişiklikler hariç ds2 gibi olmaz kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıgfısh25 -- 22 Eylül 2015; 19:42:20 >
  • hocam ikinci ekip yapmıyo oyunu miyazaki reis bizzat kendi yapıyo
  • İkinci ekip yapıyor.

Miyazaki projenin başında görünse de, eski oyunlardaki kadar etkili olmayacaktır.
  • hocam ben ds3 videolarından ds2 gibi olmayacagını hatta dark souls 1 kadar güzel olacagına inanıyorum adam gibi elimizde oyun diyebilecegimiz bu tür kaçtane oyun var bana çokta akıcı güzel geldi umarım yanılmam
  • Darkborne adında, farklı bir oyun olacağa benziyor
    Bölümlerin birbirine bağlanması ve kısayol sistemi olacak. Dolayısıyla DkS2'den iyi olacaktır; ancak DkS1'e yaklaşması zor görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 24 Eylül 2015; 7:10:21 >
  • bloodborne 2 olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne bu kadar sevilmişken onun mekaniklerinden faydalanmaları gayet normal, bir taşla iki kuş gibi bir durum oluşuyor. Hem zaten son Dark Souls oyunu bu, devamı için kaygılanmalarını gerektiren bir durum da yok. Sonrasında PS4'e özel Bloodborne 2 gelir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Hem zaten son Dark Souls oyunu bu, devamı için kaygılanmalarını gerektiren bir durum da yok.

''Üç'' lanetine dahil olup serideki en dandik olanı çıkmasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

İkinci ekip yapıyor.

Miyazaki projenin başında görünse de, eski oyunlardaki kadar etkili olmayacaktır.

İkinci ekip yapıyorsa almam. Steam de indirime girdiğinde bakarım. İkinci ekipten bi cacık olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    DS2 ekibi ve yönetmeni oyunun başında ancak Miyazaki'de yönetmenlik yapıyor, DS2 kadar kötü bir oyun olmaz diye umut ediyoruz.
  • quote:

DS2 ekibi ve yönetmeni oyunun başında ancak Miyazaki'de yönetmenlik yapıyor, DS2 kadar kötü bir oyun olmaz diye umut ediyoruz.

İşin içinde ds2 ekibi ve onun yönetmeninin parmağı varsa o oyundan hayır gelmez. Steam indirimini beklerim eski oyunların hatrına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abartıyorsunuz bence. tamam ilk oyun kadar sarmamış olabilir ama kendi başına düşünüldüğünde ds 2 hiç de öyle kötü bir oyun değil aksine çok güzel bir oyundu. bizim millette de bu var birşeyi ya göklere çıkarırız ya da yerin dibine sokarız zaten.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Soul oyunları kendi başına düşünülmez hocam

DkS2, seriyi ticarileştirmesi nedeniyle, sevenler arasında öfke yaratmıştır. DeS ve DkS1'in tadını almış oyuncular için, DkS2'nin bazı özellikleri ve bir kısım haritalar, çekilir gibi değildi.
    Lords of the Fallen ya da Dragon's Dogma'yı kendi başına düşünüp, değerlendirebilirsin ama serinin üçüncüsü olan bir oyunu tekil olarak düşünemezsin. Öncesinde çıkmış iki tane şahane oyun var, seriyi takip edenler o oyunları referans aldığı için DS2'yi oynadı, hatta mekanikleri değişmiş olsa dahi Bloodborne bile yine bu sebeple beklendi, keza DS3'de yine geçmiş oyunların verdiği keyiften ötürü bekleniyor. Bunların hepsi bir bütün ve bu bütünün içerisinde DS2 çok kötü bir oyundu. He tabii ki Lords of the Fallen'dan daha iyi bir oyundu diyebilirsin; fakat DeS, DS1 ve BB ile aralarında yarı yarıya kalite farkı vardı.
  • bende aynı fikirdeyim 2 de gayet güzeldi zaten videolarına bakılınca bloodborne gibi biraz daha hızlı olmuş gibi duruyor tamamen yenilik getirmiş olabilirler dövüş sistemine blood borne da olduğu gibi
  • quote:

DS2 kadar kötü bir oyun olmaz diye umut ediyoruz.

dediğinizi anlıyorum ama ne olursa olsun ds2 bu yorumu hak etmeyecek bi oyun bence.
    Bu seriye karşı ben biraz fazla hassasımdır, bazı köklü değişiklikleri kabul edemiyorum. O yüzden size göre öyle olabilir tabii ama söylediğim gibi Lords of the Fallen ile karşılaştırıyorsanız hak etmiyor derim; ancak serinin diğer üç oyunuyla yan yana koyuyorsanız bence fazlasıyla hak ediyor. Bir de yukarıda başka bir arkadaşın söylediği gibi DS2 çok ticari bir oyundu, aynı anda PC içinde çıkmasından ötürü daha fazla kitleye ulaştırılma çabasına sokuldu. Zorluğundan arındırılmış, yavan, tamamen oyuncu dostu bir yapısı vardı. Benim bu seriye bakış açım böyle değil maalesef, daha katıyımdır, bencillik olarak değerlendirebilir belki ama herkes her oyunu oynamayı hak etmez, keza jrpg'ler içinde aynı şeyi düşünürüm. Bu yüzden de bazı oyunların kendi yapılarından ödün vermemeleri gerekiyor. Boss'dan boss'a arcstone gördüğümüz DeS'den, her üç adımda bir bonfire görülen DS2'de ölünce hık mık diyenleri görünce sövüyorum hali ile...

• adamın biri ds 3'ten esinlenerek yapmış. boss savaşında iyi giderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 30 Eylül 2015; 15:08:14 >
  • eric cartman6167 E kullanıcısına yanıt
    ds2 deki boslar gibi olmasında 10 tane olsun yeterki ds2 gibi olmasın adamı oyundan sogutan bi oyun hele dlc si aman allahım oynadıgım en kötü oyudu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.