Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kasadaki fanlar bilyalı mı ve kasa sıvı soğutmaya da imkan tanıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Dark N10 kasayla beraber gelen egsoz fanı çok gürültülü çalışıyor. Arkadan fanın bulunduğu ızgaraya hafif bastırınca ses kesiliyor ancak bırakınca yine aynı ses geliyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba sorun fandan mı yoksa vidalardan mı anlayamadım.

Ek olarak fanın sorununun çözülemeyeceğini varsayarak, arka tarafa takabileceğim n10'a uyacak ledli kasa fanı önerebilirseniz çok sevinirim. Çok fazla alternatif olduğu için hangisi daha iyi karar veremedim. Ledli ve/veya rgb'li olabilir.
  • Arkadaşlar bu kasafının mavi ledlerinin ışığını kapatabiliyor muyuz?
  • legionaire471 L kullanıcısına yanıt
    Benim eksoz fanı bozuldu kasa daha yeni iken.
    Corsair AF120 Mavi Ledli almıştım.
    Biraz sesli ama tek başına inanılmaz sıcak hava atıyor dışarıya.
  • CyClopSx kullanıcısına yanıt
    Sadece ışıkları kapatma fonksiyonu yok.
    Fan kontrolcüdeki "Off" konumu, hem fanları durduruyor hem de ışıkları söndürüyor.
  • Titreşim sorunu yaşayanlar var mı aramızda? Varsa çözüme ulaşan var mı?
    Bugün HDD' yi yerinden çıkarıp tekrar takmak suretiyle sesten kurtuldum ama sanırım bu geçici bir çözüm oldu.
  • Gunaydin arkadaslar tittesim sorunu demekki var olan bir sorunmus . Bnede sadece bende var saniodum . Ben kasanin altinda ortasina pecete sikistirmistim biraz olsa cozmistum sorunu . Deneyebiilirsinz sanirim bence psu fani kasayi titrestirioo . Islemci fani yda hdd degil

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    PSU nun etrafında biraz paçete sıkıştırmak işe yarayabilir. Benim kasa daha 1 haftalık. henüz titreşim sorunu yaşamadım.
  • Corsair Carbide 100R siparişi vermiştim ancak gönderimin çok uzaması sebebiyle siparişimi iptal edip Dark N10 aldım. 5 Fanı olması sebebiyle iyi bir hava akışı sağlıyordur diye düşündüm. Overclock işiyle uğraşan bir kullanıcı, bu kasayla soğutucusundan tam performansı alıp alamadığını söyleyebilir mi?
  • Acaba ön fanları biraz daha yukarı mı alsam? Aşağıda kalmışlar gibime geliyor.
  • Arkadaşlar ryzen 5 1600 işlemcim var. Kasam da N10 acaba bu kasaya uyumlu sıvı soğutmalar hangileri, birebir kullananlar neler kullanıyor. Bazı forumlarda 120 lik soğutmaların vida yerlerinin uymadığı ve ilave delik açmak gerektiği ile alakalı sorunlar okudum. O yüzden birebir kullananlar hangi sıvı soğutmaları kullandıklarını yazarlar ise sevinirim.
    Cift fanli sekilde Corsair H60 kullaniyorum. Egzoz fan yerine takili.120lik tum radyatorler uyar. Mantiken 240liklarin da uste uymasi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 27 Ekim 2017; 17:47:2 >
    H100i v2 sığıyor. https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116890549
  • Cevaplar için teşekkürler.
  • Bu kasaya herhangi bir Am4 anakart takan oldu mu? Biraz yardıma ihtiyacım var .
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısız takabilirsiniz. Uyumludur.

• Duyuru fiyatı iyiymiş

https://www.teknobiyotik.com/dark-n10-advanced-5x12cm-kirmizi-fanli-fan-kontrolculu-full-cam-yan-panelli-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchn10adv.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyblows -- 13 Aralık 2017; 10:35:13 >

• Harbiden iyimiş, hem şuanki fiyatı hem de görünümü daha güzel olmuş. Ön tarafda yandaki şekilli çıtalar da metal sanırım.
  • Yan panele cam eklemişler ve fanlar kırmızı, bence o kısım güzel ama önceki Dark N10 daha sade duruyor. Kişisel tercihim Dark N10.
    Acaba eski modele cam ekleniyor mu?
  • Bileşenler kaç kere değişmesine rağmen kasayı senelerdir değişmedim. Bu yüzden kasa içi soğutmam çok kötü düzeyde. Uzun zamandır N10'u kovalarken Teknobiyotik'te 229'a düşmesine rağmen almamıştım. Şimdi N10 Advanced de hoşuma gitti. Evet N10'a göre eksik yönleri var ; USB 3.0 portunun 1'e düşmesi , portların ve düğmelerin konumunun değişmesi , yan kapağın cam olmasından dolayı kolay çıkarılamaması gibi. Ama malzeme kalitesi vs aynı kalitede ise Advanced benim gözüme daha çok hitap etti. Daha yeni çıktığı için eline değdirip incelemiş olan yoktur tabii ki ama ne düşünüyorsunuz , N10'a tercih edilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.