Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.642
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var ya fotoğraf. Gözden kaçmış. 61. sayfada ben paylaşmıştım en son halini.

Bundan sonra küçük bir düzenleme daha yaptım. Hiç kasmadan kapanıyor.
  • Ben anladım zaten. Anlamadığım için yazmadım yani onu :)

Ben de yarın bir kasayı açıp tozunu falan alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sankı yapıstırmıssınız gıbı duruyor valla helal olsun kardeş kasa malıyetı 250 lıra cok ucuz bir meblağ 5 fan gizli ssd bölum hdd bolum ve o kolay montaj kutularından da yolluyorlar bu kadar ucuz malıyete de onlarca kısı hep ovuyor bir yerlerı eksık mı dıye kuskulanıyor işte insan ama cok ıyı
  • eren20xxxx kullanıcısına yanıt
    valla buna en yakın zalman z3plus var 4 fan ile geliyor ama n10 daha kaliteli malzeme.
  • Beklemedeyim. Ryzen 5 1600x ile sistem yenileyeceğim.

Ekran kartım SAAPPHIRE RX 470 4GB.

Kasa olarak Dark N10 ile aranıza katılmak istiyorum. 750W'lık modelini kullanan var mı? PSU'yu ayrı mı almalıyım? Düşünceniz nedir?

http://www.sinerji.gen.tr/dark-n10-usb-30-5x12cm-fan-fan-kontrolculu-pencereli-750w-80-bronze-atx-kasa-pmu67177

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 22 Şubat 2017; 23:44:24 >
  • karaoglan_61 kullanıcısına yanıt
    Psu yu ayri al, neden 750w istiyorsun? 500-600w psu işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İleriye dönük olsun istedim. Fiyat olarak da 600w ile 750w arasında çok bir fiyat farkı yok gibi. Almışken daha yükseğini alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 23 Şubat 2017; 1:32:42 >
    Sli filan yapmayacaksan 550-600-650w psu hayli yeterli olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Benim psu, tavsiye ederim cok sessiz calisiyor ama bir hafta icinde 30-40 elektrik eksintisi gorunce bozulabiliyor :P

Son tercihin bu olabilir. High Power yada Corsair'e öncelik verebilirsin.
  • Arkadaşlar bende Dark Hexagon modelini almayı düşünüyorum kullanmis olup deneyimlerini aktarabilecek olan var mı ?

• Dark n10 kasam. Kasanin ust kisminda bulunan power reset usb giris kismini sokup on kismindaki dvd paneline montelemek mumlunmu? Birisi yapmisti sanirim boyle bir sey. Nasil yapacagiz bilgisi olanlar yazabilir mi? Masamdaki alt kisimdaki kasa girisine milim milin sigdigi icin sorun oldu. On kisma alinmasi lazim ust paneldeki girisin.

• Bu konuda oyle bir işlemi yapan biri yok diye biliyorum,

Ayni sorun benim de basima geldi ben kasayi yere koydum o yuzden, kasayi masaya sigdirsan bile ust fanlardan iceri hava sirkülasyonu pek iyi olmaz diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 2 Mart 2017; 9:37:57 >
  • Yapılmaz diye birşey yokta uğraşman lazım. Aliexpress te görmüştüm sanki uzaktan kumanda ile açma modülü filan vardı n10 paneli gibi.

• Kasanın ön panelini nasıl çıkaracağız? Temizlemeyeli 5 ay oldu ön panelindeki tozlarla karışmış durumda. Temizlemek için ön panelini çıkartmak istiyorumda vidasını bulamadım hala.

• Vida yok. Ön panelin kasa iç tarafına geçtiği plastikleri sıkıp ittirin. Biraz zorlar dikkat edin. Kırılmasın.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.