Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows 10 LTSB sürümü kullanmanı önerebilirim.
    Termal macunu da olduğu kadar ince sürün.
    1 sayfa önce benim boştaki sıcaklıklarımı görebilirsiniz.
  • Gördüm hocam çok iyi değerler, tabi Skylake + GTX 1060 ve kasanın iç hava sirkülasyonu da iyi olunca durum öyledir, benim işlemcim 65nm 125W TDP'li, ve şuan 4.0 GHz'e OC'li. Benim o değerleri su soğutma ile bile yakalamam pek mümkün değil. En yakın zamanda AMD Ryzen veya Kaby Lake'e geçersem o zaman ancak.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Hocam on filtre olayı başka :D

On fanlarin arkasinda da filtre olunca biz ona on filtre demistik :D

Sizin kasanin ondeki fanlarinin arkasinda filtre yok, on filtre olayina tabi degil, benimkinde de yok gerçi ben umursamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de Gigabyte GA-970A-UD3P anakart, Amd Phenom II X4 955 işlemci ve 4gb ddr3 ram var. Ram ve işlemciyi yükselteceğim. 2.el Fx8300 alacağım ya da fiyat uygunsa Ryzen'e geçeceğim. Oyun oynamıyorum. g4560 ya da g4620 fiyat uygun ama ileriye dönük değil. Daha önce de g3258 fırtınası esiyordu forumda:D Kısa vadede g4560 alıp daha sonra i5 ya da i7 ile değiştirecekler için mantıklı tabii.
  • Oyun içinde alınır gibi, overclocksuz fx 8k işlemciye kafa tutuyorsa. Yoksa ofis bilgisayarlarına yeter de artar. Bende i3 6100 kullanıyorum oyunlarda iş görüyor.
    Bu kasa gerçekten şuan piyasadaki tam bir f/p ürünü bence. Genelde sistem tavsiyelerimde bu kasayı öneriyorum. Bu arada kasanın arka tarafında da SSd yerleri var yanlış hatırlamıyorsam. Ben Ssd'yi arkaya monte ettim. İçeri doğru giriş yeri vardı. Oraya gizledim. Siz de arka tarafına monte edebilirsiniz. Ama Arkada 1 Adetti galiba monte yeri. Şimdi kapağı açıp bakmak zor geliyor. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Oyun içinde alınır gibi, overclocksuz fx 8k işlemciye kafa tutuyorsa. Yoksa ofis bilgisayarlarına yeter de artar. Bende i3 6100 kullanıyorum oyunlarda iş görüyor.

Evet alınır ama ekran kartına dikkat etmek gerek. i3 6100'e Gtx 1070 önerenler de var forumda:D
  • bende de rx 480 var çok üst düzey bir şey değil ama idare ediyor :D

• Kurulum bitti ama RX470 içime sinmedi, iade için gönderdim, ASUS ROG RX480 8GB modelini alacağım.
    Şimdilik eski ekran kartım HD7850 ile durum bu. Ekstra mavi LED ve fanlarla mavi yoğunluğu çok oldu, üste beyaz LED ile dengelemeyi düşünüyorum.

Dark N10 Kullananlar Kulübü

Bu da bonus:

baba kasa ateş ediyor,

ben bir oyun oynayamadim 16 mbit bağlantıya gectim dakka basi internet gidiyor düşük hizda da kullanmak istemiyorum hat kablolarini degistirmek lazim da nasil yapılır hic bir fikrim yok.

• Hat kablosu dediği bakır kablo da binaya girişten itibaren değiştirmek lazım diye düşünüyorum. Varsa fiber ona geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://www.kitguru.net/components/cases/dominic-moass/game-max-falcon-rgb-case-review/

Kitguru Falcon incelemesi yapmış incelemek isterseniz link i paylaştım

• 0rk0 kullanıcısına yanıt
    İşe yarayabilir. Bir bakayım. Ben de rgb led eklemeyi düşünüyorum. Ekran kartına da backplaye alayım diyorum. Ekran kartım Msi Gtx 970 Gaming 4G. Almayı düşündüğüm backplate ise Msi Gtx 970 Dragon ve ya Gtx 970 Aluminium.

• bir suredir pc toplamaya calisiyorum ve butceme gore kasalar arasinda iyice kararsiz kaldim(max 300-350tl).fiyat olarak ve gorunus olarak dark n10 ile samurai modelleri arasinda gidip geliyom.fantazim odurki elimde 240 sivi sogutma var su an onden hava alacak sekilde monte etmek istiyorum.ama n10 daha icime sinsede kasadaki psu kismini kaplayan metal bolme ile on fan arasi kac cm oldugunu bir turlu bulamadim.benim sivi sogutma fanlar dahil 5.7 cm (2.5 cm fan 3.2 cm radyator) kalinlikta.biri olcup yazarsa bende ogrenmis olurum.daha once sorulduysa kusura bakmayin.on kisima lepa exllusion 240 takmayi planliyorum.

• bu kasa cok guzel ama zalman z 3 vatanda ucuza gorunce aldim.pisman olmam degil mi beyler?

• Bu kasanın önündeki fanların filtresi var mıdır?
  • https://youtu.be/YUMfMA61AvQ Kasa ile ilgili neredeyse her soruya çözüm olabilecek olan teknobiyotik kanalının yüklemiş olduğu video. İlgilenen herkes bir izlesin bence

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    bu kasa z3 ten daha iyi.

• urzais U kullanıcısına yanıt
    on fanlarinda filtre var, ilk uretimlerde on fanlarinin arkasinda da filtre var di, artik yeni uretimlerde on fanlarin arkasinda filtre olmuyor.

• hadi ya.vatanda n10 yok ki iade etsem de para vermezler hediye ceki veriyolar ram aldigimda oyle olmustu.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.