Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
13
Favori
49.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aha daha önce 80+ psu ile vermiyorlardı.
    O zaman alınır.
  • Kasanın sayfasında açıklamada psuyu da gösteriyorlar. Psu kodu ve model numarası yazıyor. Benim attığım psuya ait yani. Ama yine de para yetecek ise en az yukarıda önerdiğim şekilde almak mantıklıdır. Bütçe yetse ben öyle yapardım :) Dark N10 da zaten fiyatına göre ürün. Bu fiyat aralığında da Dark N10 'dan daha iyi bir seçenek yok gibi zaten piyasada. belki Inwin G7 ve ya 703 modelleri olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 23 Mart 2017; 12:06:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar N10'da arka egzos fan yuvasına 14cm FAN takılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Arkadaşlar N10'da arka egzos fan yuvasına 14cm FAN takılabiliyor mu?

Takılabilmesi lâzım. Eğer enine çok genişlemiyorsa takılabilir. Zira alta yada üste doğru boşluklar var. Yani vidalama için müsait. Ama denemedim hiç.

Bu arada konuda hiç hareket yok. Kasadan Hddyi tamamen çıkardım. Kasa epey bir sessiz oldu. Gece bile duyulmayacak seviyeye geldi :) Kurtulun artık hddlerden. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Arkadaşlar N10'da arka egzos fan yuvasına 14cm FAN takılabiliyor mu?

Başka merak eden olursa bilgi olsun. Ön bölüme takılabiliyor ancak üste ve arkaya takılamıyor.
  • Beni de listeye ekleyebilirsiniz 4 aydır kullanmaktayım konuyu şimdi farkettim :) Kasadan tek şikayetim kapaktaki plexinin kalitesi biraz düşük gibi geri kalanı bu fiyata gerçekten mükemmel.
  • Aslında kasa içinde verilen High Power psu iyi fakat ben bunun gibi kablolarında makaron olmayan psu modellerini sevmiyorum. Sırf bu yüzden bile almazdım.
  • bende bu kasayı kullanıyorum. ama aldığıma pişmanım açıkcası. birazda benim kabahatim. sadece 2 tane hdd takabiliyoruz. alırken önemsememiştim ama şimdi çok pişmanım. 2 hdd 1 ssd var. birde hdd leri taktığımız plastiklerden biri aşırı titreşim yapıyordu. yalıtım bantıyla sağlamlaştırdım. ama şimdi çıkaramıyorum taş gibi olmuş. bıçakla falan kesmek lazım. 2 3 tane daha hdd takabilseydik süper olacaktı..
  • Kalitesiz ve ergonomik olmayan bir kasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

bende bu kasayı kullanıyorum. ama aldığıma pişmanım açıkcası. birazda benim kabahatim. sadece 2 tane hdd takabiliyoruz. alırken önemsememiştim ama şimdi çok pişmanım. 2 hdd 1 ssd var. birde hdd leri taktığımız plastiklerden biri aşırı titreşim yapıyordu. yalıtım bantıyla sağlamlaştırdım. ama şimdi çıkaramıyorum taş gibi olmuş. bıçakla falan kesmek lazım. 2 3 tane daha hdd takabilseydik süper olacaktı..

Ssd 3 adet takılabiliyor toplamda. 1 adet arkada kapalı bölmesi var. 2 adet te önde iç tarafta fanlara yakın kısımda. Oraya takılıyor. Hdd ise 2 adet takılabiliyor. Arkada bölmeleri olan yerlere. Ben kasadan memnunum. Şuan hdd kullanmıyorum bile. Hele kî hddyi kasadan çıkardıktan sonra kasa iyice sessizleşti. Şuanlık kullanımından,soğutmasından ve sessizliğinden memnunum. Üstteki arkadaşın dediği gibi plexi daha kaliteli olabilirdi. Ama bu fiyata çok fazla önemsemiyorum açıkçası. Kî ben zaten şuanki fiyatından daha düşük fiyata almıştım sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

bende bu kasayı kullanıyorum. ama aldığıma pişmanım açıkcası. birazda benim kabahatim. sadece 2 tane hdd takabiliyoruz. alırken önemsememiştim ama şimdi çok pişmanım. 2 hdd 1 ssd var. birde hdd leri taktığımız plastiklerden biri aşırı titreşim yapıyordu. yalıtım bantıyla sağlamlaştırdım. ama şimdi çıkaramıyorum taş gibi olmuş. bıçakla falan kesmek lazım. 2 3 tane daha hdd takabilseydik süper olacaktı..

Ssd 3 adet takılabiliyor toplamda. 1 adet arkada kapalı bölmesi var. 2 adet te önde iç tarafta fanlara yakın kısımda. Oraya takılıyor. Hdd ise 2 adet takılabiliyor. Arkada bölmeleri olan yerlere. Ben kasadan memnunum. Şuan hdd kullanmıyorum bile. Hele kî hddyi kasadan çıkardıktan sonra kasa iyice sessizleşti. Şuanlık kullanımından,soğutmasından ve sessizliğinden memnunum. Üstteki arkadaşın dediği gibi plexi daha kaliteli olabilirdi. Ama bu fiyata çok fazla önemsemiyorum açıkçası. Kî ben zaten şuanki fiyatından daha düşük fiyata almıştım sanırım.

diğer ssd yerlerini bilmiyordum teşekkür ederim. şu an 2 hdd takılı. o titreşimi engelledikden sonra gerçekten çok sessiz çalışıyor hddlere rağmen.. ama mecburen durması gerekiyor oyunlar için vs..

• Ustteki arkadas yazmis zaten 3 adet ssd takabiliyorsun 2 hdd bolmesi var ama psu nun ustende kapali alanin ustune de hdd koyabilirsin siritmaz bence.

• ya düşündüm onu ama titreyecek vs ses yapacak. harici harddisk alacağız artık yapacak birşey yok
  • Bende 1 tb disk var nedense dolduramiyorum icini bitirdigim oyunlari siliyorum donguye bagladi bi oyun 50 60 gb zaten silince bi ton yer aciliyor :D

• İlk mesaja çeki düzen verdim, son kullanıcıları daha sonra ekleyeceğim.
  • Kırmızıda güzel olmuş

• Bodyblows kullanıcısına yanıt
    Bu sabah teknobiyotikten mail.geldi bana gordum bunu alev sacan kasa yazmislar bir de :D

• İşlemci : İntel Core i7 6700 Soket 1151 3.4GHz
    RAM : Kingston 16GB (2x8GB) HyperX FURY Black Series DDR4 2133MHz
    Ekran Kartı : MSI GTX1070 GAMING X 8GB
    Anakart : MSI H170 GAMING M3
    Kasa : Dark N10

Sorun yaşamadım gayet güzel çalışıyor özellikleri de oldukça dolu ve fiyatına göre performansı yeterli
  • Merhabalar. Bu kasadan aldım. Kasanın üstünde ne gibi değişiklikler yapabilirim ? Bide kablo saklama alanlarını nasıl yapabilirim bana fotoğraf ile gösterme şansınız var mı

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.