Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
2
Favori
84.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geiminin yanında bir kapı var bir kalasla gemiye sabitlenmiş o kalası alıp kapıyı indireceksin
  • Yuh artık ya takıldığım yere inanamıyorm... Yazıklar Olsun bana... Sana teşekkürler Arkadaşım..
  • Orda bende takılmıştım 20dk o kalası aradım
  • Oyun gerçekten 2 DVD mi ya, 1 DVD alan oldu mu?Alcam yer beni aptal yerine koymasın diye soruyorum.Hani gerçekten 2DVD ise o bilgisayarcıdan almayacağım da
  • benimde bir problemim var oyunu açamamak gibi.. oyun tek dvd halinde rar lanmış halde,ilk başta engine.dll hatası veriyordu hadi onu hallettim.şimdi ise oyunun ilk videosundan sonra yani menünün geleceği ekrana gelmeden oyundan atıyor sıyırıcam en sonunda,yardımcı olursanız iyi olur.
  • arkadaslar bu oyunu bizim sistemlerde oynayamayız dimi kendı sisstemım için soluyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarKSpideR99

quote:

Orjinalden alıntı: fifo

Dostum gözükmeden direk git kristali çal 1 defa bile takılmadım ben orda ama kimseyide kurtarmadım. Eee chaotic evil olmak kolay deil

Cidden basitmiş ya ben niye çok takıldım orda acaba :S Tapınağa geldim şahane ya... Ama o uçan yaratıı nasıl öldürcez tam anlıyamadım Fireball ve ok'lar işe yaramadı

Tapınağın üst katına çıkıp soluna git balista var orda onla öldürüyorsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: qaradavut

arkadaslar bu oyunu bizim sistemlerde oynayamayız dimi kendı sisstemım için soluyorum

Senin sisteme yakın bir sistem var arkadaşımda çok kasıyor demişti ama video ayarlarında yıldızlı olanları seçili bırakıp tex detaili daha öncede söylendiği gibi 1gb ram için mediuma çekmen gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: qaradavut

arkadaslar bu oyunu bizim sistemlerde oynayamayız dimi kendı sisstemım için soluyorum

oynarsın niye oynayamıcan sadece ekran kartını zorlar biraz o kadar
  • ya arkadaşalr ben yeni kurdum oyunu ama bi yerde talıldım zincirler yukarı bi yere çıkıyoruz ordanda kutuların arkasındaki yerden ilerleyip bi yere geliyoruz orda bi yaratık var yaratığı aşaşğı atıyoz sonra ne yapacaz yukarad zincirli büyük taş asılı o herhalde karşıdaki demir kapıyı kıracak ama nasıl yarım pls
  • Bende bu gün basladım ve PC im kötü olmasına rağmen oldukça rahat oynuyorum.Ekran kartım 6600GT 256MB :) medium hard karısık bi ayarda oynuyorum.

Ve chapter 5 e geldim ama orc lar hep şu kızı öldürüyo sora geçicem orayı ama muhhteşem bi oyun çok sevdim gerçekten bi solukta biticek buda :).King Kong a çok benziyo grafik ve dövüş biçimi açısından ^^ ve onuda çok hızlı bi solukta bitirmiştim .Hele raptor lar ile uğraşmak çok adrenalinli geçiyodu ama bölümü geçtikten sora insan kendiyle bi gurur duyuyodu ve çok güzel bi duyguydu neyse lafı fazla uzatmadan oyun çok güzel diyip geçelim ^^
  • 1.01 yaması bir çok hatayı düzeltiyor mutlaka kurun

http://www.gamershell.com/news/34176.html
  • Oyunu oynayan arkadaşlar sizde Service Pack 2 kurulu mu?

Nedense bende açılmıyo format attıktan sonra Service Pack 1 kurdum ozaman açılıyo kafayı sıyırcam

Sırf şu patch için tekrar yüklüyodum ama patch yükleyebilcekmiyiz orasıda var

Düzeltme:Patchin filan yüklendiği yok sorun bende yani benim oyunda.Oyun setuplu değil ondan game not found hatası veriyo ben bu oyunu oynayamıyacam offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 8 Kasım 2006; 22:34:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyundelisi

ya arkadaşalr ben yeni kurdum oyunu ama bi yerde talıldım zincirler yukarı bi yere çıkıyoruz ordanda kutuların arkasındaki yerden ilerleyip bi yere geliyoruz orda bi yaratık var yaratığı aşaşğı atıyoz sonra ne yapacaz yukarad zincirli büyük taş asılı o herhalde karşıdaki demir kapıyı kıracak ama nasıl yarım pls

yokmu cevap

• quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

1.01 yaması bir çok hatayı düzeltiyor mutlaka kurun

1.01 demosu çıkarsa kurarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

1.01 yaması bir çok hatayı düzeltiyor mutlaka kurun

1.01 demosu çıkarsa kurarım
    Seni gidi seni

• quote:

quote:

ya arkadaşalr ben yeni kurdum oyunu ama bi yerde talıldım zincirler yukarı bi yere çıkıyoruz ordanda kutuların arkasındaki yerden ilerleyip bi yere geliyoruz orda bi yaratık var yaratığı aşaşğı atıyoz sonra ne yapacaz yukarad zincirli büyük taş asılı o herhalde karşıdaki demir kapıyı kıracak ama nasıl yarım pls

yokmu cevap

Orda yaratığı aşa attıktan snra onu öldürcen... 1 Tane daha çıkıcak onu da öldürcen silahı kılıfına sokucan kapı açılcak karşındaki elemanı tekmeyle duvarda ki çivilere saplıyacan bu böyle bir süre devam edicek baya bi eleman geliyo

• Oyun gayet güzel olmuş.Fazla sistem istemiyor shaders 2.0 3.0 falan karıştırmıyor.Adamlar demekki isteyince çoğu bilgisayarlarda çalışacak oyun yapıyorlar.Grafikler gayet güzel.Herkese iyi oyunlar
  • yaw arkadaş nekadar uyuz ya yüklemeler çok yavaş ya chapter 1 e geçtim 5 dk bekledim genede yüklemedi dondu kaldı ams athlon 3000 ati 256 mgb 9550 512 ram sistemle ilgisi varmı ram boğuluyor sanki
  • quote:

yaw arkadaş nekadar uyuz ya yüklemeler çok yavaş ya chapter 1 e geçtim 5 dk bekledim genede yüklemedi dondu kaldı ams athlon 3000 ati 256 mgb 9550 512 ram sistemle ilgisi varmı ram boğuluyor sanki

Biz 1gb ram ile tex detail düşürmek zorunda kalıyoruz sen 512 ram ile lowda denemelisin. Ekran kartından dolayı da diğer özelliklerin çoğu low da olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.