Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
2
Favori
84.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum gemıden ındım kızla beraber tapınak gıbı bır yere geldım orgları oldurdukten sonra bır yerden yerın altına ındım. bır odada bır org yerde olu yatıyor duvarda zıncır var zıncırı tıkladım :D bır sey oldu ama ne oldugunu anlamadım. odadan cıkınca az ılerde tunel var tunelın ucunda cıkmaz yol var. ne yapacagımı anlamaadım :(
  • arkadaşlar bir tapınaga geldim...butun orkları öldürdkten sonra yerin altına indim...burda birkaçtane havada uçan canlı var onları hallettim yanlız buradan cıkamıyorum..bir zincir var ..onu aktif hale getirdim yerde ölü bir ork un yanında rope bow die bir silah aldım ama nasıl kullanacagım buradan nasıl cıkacagım bilmiyorum..
    yardım ederseniz sevinirim
  • aynı yerde kalmısız :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

hadi arkadaslar ya bi yardımcı olun lütfen hiç bi yerde bulamadım asansörü magara gibi bi yerde mi açık havada mı??

Kolu indirdikten sonra aynen geri dönüyosun Loading geçiyo ordan devam ediyon karşına çıkacak bea ^^ Msn'i açabilsem anlatırım sana da açılmıyo :S
    Oyundaki itemler gerçekten şahane ya... Stealth 3 Yaptım Cloacking açıldı dedi ama skillere gelmedi :S Bir de kendime Fire Element bi kılıç yaptım ama Strentgh 3 istiyo hehe kullanamıyorum şu an ama artık Strentgh kasıcam ^^

Bu o yaptığım kılıç kullanamdığım için böle göstereyim dedim ^^
     Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU]

Bunu da o asansörün orda buldum yukarı çıkarken kapı tarafına bakın orda bi boşluk var oraya atlayın ve alın çok işe yarıyo direk donduruyo elemanı ^^

Buda Poison Bow nerde bulduğumu unuttum ^^

Şu an Chapter 6'dayım... Bi taş var gölet gibi yer var altta onu alıp geri dönecem ama 4 kere aşa düşünce yukarı çıkarken vaz geçtim :S

• saolun arkadaslar geçtim o yeri simdi chapter 6 dayım zombimsi şeyler kesiyorum prologue daki gibi olanlardan altar of skull mu ne alcam galiba bu resim de chapter 5 ten çok zevkli bi yerdi;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 11 Kasım 2006; 22:25:27 >
  • Orjinalden alıntı: NFSMW

Oyundaki itemler gerçekten şahane ya... Stealth 3 Yaptım Cloacking açıldı dedi ama skillere gelmedi :S Bir de kendime Fire Element bi kılıç yaptım ama Strentgh 3 istiyo hehe kullanamıyorum şu an ama artık Strentgh kasıcam ^^

Bu o yaptığım kılıç kullanamdığım için böle göstereyim dedim ^^

kılıcı nasıl yapıyoruz yardımcı olabilir misiniz?
  • @roses
    Arkadaşın bahsettiği kılıç sanırım oyunun en iyi kılıcı oyunu kaldırdım screenshot koyamıyorum harika birşey gerçekten.
    Yapımı şu şekilde: Bunları kılıç ve zırh dövmek için yapılmış odada yapıyoruz. 1. g-old yada steel barı kovaya koyuyoruz.
    2. Kolu çevirip kovanın ateşin üstüne gelmesini sağlıyoruz.
    3. Soldan ateşi harlayıp kovadaki materyalin erimesini sağlıyoruz.
    4. Tekrar kolu çevirip kovanın eski yerine gelmesini sağlıyoruz bu olayı yaptığınızda kova içindekini yandaki taşa dökecek.
    5. Taşın yanında bir kol var onu çekip taşın su ile dolmasını sağlıyoruz.
    6. Su çekildiğinde ordaki kılıcı alıp direk kor ateşin içine koyuyoruz.
    7. Kılıcı ordan alıp odanın ortasındaki taş blokun üstüne koyup elimizdeki hammer ile 2-3 defa vuruyoruz( yukarda bir mesaj veriyor bitince).
    8. Son olarak kılıcı alıp weapon smith tools'un yanına koyuyoruz. İşlem bitmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fifo -- 12 Kasım 2006; 12:26:50 >

• fifo chapter 3 ve chapter 5 ten baskaki bölümlerde demirhane bulabilir miyiz? chapter 5 te asansörü tamir ettigimiz yerin ilersinde wardı demirhane ben de gitmiştim oraya ama altın renkli bi steel bar warmıs o kılıcı yapmak için onu görememişim de
  • Demosunda bir ipin 10 metre ötesinde kılıç salladığınızda ip kopuyordu Sonra ateşin uzağınızda olmanıza rağmen Oku ateşe çevirdiğinizde okunuzun ucu yanıyordu Böyöle buglar varmı oyunda Eğer warsa
  • ati 1600 pro da zevkili biçimde oynanırmı...
    gothic 3 te medium arada bi kasıyor...

+ tek dvd mi çift dvd mi keleğe gelmiyelim... Splinter Cell Double Agen keleğe geldik çünkü....
  • quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

fifo chapter 3 ve chapter 5 ten baskaki bölümlerde demirhane bulabilir miyiz? chapter 5 te asansörü tamir ettigimiz yerin ilersinde wardı demirhane ben de gitmiştim oraya ama altın renkli bi steel bar warmıs o kılıcı yapmak için onu görememişim de

Evet chapter5'ten sonraydı altın barı aldım belki 1 chapter sonrada demirhane çıktı ve orda dövüp yaptım. Kesinlikle ama kesinlikle görmeniz gereken bir silah ah nerden sildim oyunu screenshot almadan.
  • beyelr şu örümcek heykeline takılacak 3 elmastan birini bulamıyorum fate stone isimli mezarın duvarında diyor ?!?diğr ikisini taktım 3.cüsü piyasada yok her yere baktım yaw...
  • ya o bölümü geçenler ipuçları werebilir mi? örümcek taşına 3 taş yerleştirmeyle ilgili ben daha ilkini koydum 2. sini arıyorm fakat çok fazla zombi geliyo onlardan hep kaçarak mı yerlestirecez taşları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KinGPiN20

beyelr şu örümcek heykeline takılacak 3 elmastan birini bulamıyorum fate stone isimli mezarın duvarında diyor ?!?diğr ikisini taktım 3.cüsü piyasada yok her yere baktım yaw...

evet sanırım bende aynı yerde kaldım.... yardımcı olabilecek varmı.?

bide bu itemleri kullanabilmek için Strentgh leri nasıl yükselticez. kolay yolu varmıdır.
  • Beyler aramak zorunda olduğum tek taş duvarın üstündeydi. Görmek için yukarılara bakın odayı tam hatırlayamıyorum ama tekli bir mezar vardı o oda olması lazım. Robe Bow ile yukarı çıkıp ipten atlamadan taşı alıyorsunuz.
    @nfsmw
    Ben tüm zombileri öldürdüm.
    @zargana Str yükseltmek için yapabileceğin birşey yok level alıp Str'ye vereceksin.
  • arkadaşalr chapter 5 de orkalrın adasına gidiyoz orkalrı orklarla savaştıktan sonra o kız bizi bi delikten aşaı inmemizi sölüyor ordan aşağı atlayıp ilerliyoz yaratıkalrı öldürüyoz sonra duvardaki zinciri çekiyoz bundan sonra ne yapacaz yardım pls
  • Mükemmel bir oyun olmuş. Şu sıralar oynayacak oyun çok

SC4, gothic 3, nfs carbon, pes 6, dark messiah.... acaba hangisini oynasak
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyundelisi

arkadaşalr chapter 5 de orkalrın adasına gidiyoz orkalrı orklarla savaştıktan sonra o kız bizi bi delikten aşaı inmemizi sölüyor ordan aşağı atlayıp ilerliyoz yaratıkalrı öldürüyoz sonra duvardaki zinciri çekiyoz bundan sonra ne yapacaz yardım pls

bir cevap lütfen
  • geforce 7300gs ile oynayabilirmiyim ben bu oyunu sizce?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.