Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
2
Favori
84.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• way way way ilk oyunu bi an için gozumun onune getridimde vışşşşşş
  • Beyler içinizde bu oyunu hiç duyan yokmu yahu konusunu açtım ama kimse fark etmedi herhalde.
  • ben duydum hatta videolardan süper olduğu gözüküyo da oblivion oynayanlar pek bakmaz yüzüne gibi
    anca serinin meraklıları...
  • Bu oyun yaza damgasını vurucak.Videosunu izledim de gerçekten inanılmaz bir oyun.RPG olmasına rağmen aksiyon oyunlarını aratmıcak hareketler varEğer çıkmış olsaydı Oblivion'a ciddi bir rakip olabilirdi
  • of ki ne of. gel yaz 2006 da dadına bakak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gobelin

Bu oyun yaza damgasını vurucak.Videosunu izledim de gerçekten inanılmaz bir oyun.RPG olmasına rağmen aksiyon oyunlarını aratmıcak hareketler varEğer çıkmış olsaydı Oblivion'a ciddi bir rakip olabilirdi
    Oyunun türü RPG değil aksiyon diye geçiyor ama RPG kısımlarıda olacak tabi ki;)
  • Ubisoft tan zaten kötü oyun çıkmaz.Bu oyunun multisi nasıl olur kiBu arada oyun her türlü sistemde çalışıcak tahminim.Source motoru kasmayan temiz bi motor
  • bu oyun might and magic 6,7,8,9 warya onun dewamı flanmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: impor

bu oyun might and magic 6,7,8,9 warya onun dewamı flanmı?
    Hayır dewamı değil.
  • Half Life II motoru kullanıyor...Unreal Engine 3 kullansa daha iyi olurdu bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: korayg

Half Life II motoru kullanıyor...Unreal Engine 3 kullansa daha iyi olurdu bence.
    Bence Source grafik motoru kullanması daha hoş olmuş yakışmış yani
  • cok büyük bir hevesle bekliyorum bu oyunu oynaması bence obliviondan daha cok zevk verecektir bekleyip görecez bakalım
  • Yok artık oblivion kadar iyi olacağını sanmıyorum ama zevk meselesinde çıkınca göreceğiz.
  • ya kastettigim bunda daha cok aksiyon oldugu içn hem rpg hem action oyunları seven birisi olarak bu ikisinin birleştigi bi oyunda daha cok eglenecegimi düsündüm nese cıkınca görcez artık hade ben obliviona kacar
  • ya offf bekleyemiom pinky kardes acaba kesin cıkıs tarihi hakkında bi fikrin var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: leweo

ya offf bekleyemiom pinky kardes acaba kesin cıkıs tarihi hakkında bi fikrin var mı
    Kesin çıkış tarihi verilmedi ama sanırım Ağustos ayında piyasaya çıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

quote:

Orjinalden alıntı: leweo

ya offf bekleyemiom pinky kardes acaba kesin cıkıs tarihi hakkında bi fikrin var mı
    Kesin çıkış tarihi verilmedi ama sanırım Ağustos ayında piyasaya çıkacak.

ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.