Şimdi Ara

Dark Messiah of Might & Magic (2006) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
2
Favori
84.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba arkadaslar ben de oyunu pazartesi aldım su an chapter 5 teyim ama chapter 5 bitmek bilmiyo:S crystal chamber la ilgili bi quest war bi yere giriosun böyle çarklar war fix the elevator diyo kolu indiriom görev tamamlandı diyo şimdi merdivenlere geri dönüp asansöre bin gibi bişiler diyo yeni görevde ama ben asansörü bulamadım bi yardımcı olun plss

bu arada mucize eseri; ben de oyunu 1 dvd halinde aldım 6 part yükleme war ama sesler bende çıkıyo nası oluyo ben de anlamadım konusmalar falan duyuluyo hep ama aldıgım dvd yi arkadasa verdigim de onda da sesler çıkmıyomus sistemle alakalı bişiler war demekki ama ben de bilmiorm:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 9 Kasım 2006; 23:13:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fcaglayan

loadin ekranlarında zun yüklemenin yanı sıra bende oyunun dışına atıyor. Connection to steam server lost gibi hatalar veriyor. Bu sorunla karşılaşanlarınız var mı?

aynı sorun bendede var çözebildin mi sen ?
  • Oyun oldukça güzel olmuş
  • Bu arada... P4 2.0, 1Gb Ram(512*2 400mhz), Ati Sapphire 9550 256Mb sistemle hangi ayarlar uygun olur? Ben şu an full Low oynuyorum... Bir de ilk önce işlemciyi mi değiştirmeliyim ? Ekran kartını mı? Biraz abuk oldu konuyla alakası ama...
  • Ekran kartını değiştirmen gerek ama agp olduğu için ve bu saatten sonra da agp ye yatırım yapılmayacağı için anakartını dolayısıyla işlemcini de değiştirmen gerekecek.

quote:

Orjinalden alıntı: DarKSpideR99

Bu arada... P4 2.0, 1Gb Ram(512*2 400mhz), Ati Sapphire 9550 256Mb sistemle hangi ayarlar uygun olur? Ben şu an full Low oynuyorum... Bir de ilk önce işlemciyi mi değiştirmeliyim ? Ekran kartını mı? Biraz abuk oldu konuyla alakası ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NFSMW

meraba arkadaslar ben de oyunu pazartesi aldım su an chapter 5 teyim ama chapter 5 bitmek bilmiyo:S crystal chamber la ilgili bi quest war bi yere giriosun böyle çarklar war fix the elevator diyo kolu indiriom görev tamamlandı diyo şimdi merdivenlere geri dönüp asansöre bin gibi bişiler diyo yeni görevde ama ben asansörü bulamadım bi yardımcı olun plss

bu arada mucize eseri; ben de oyunu 1 dvd halinde aldım 6 part yükleme war ama sesler bende çıkıyo nası oluyo ben de anlamadım konusmalar falan duyuluyo hep ama aldıgım dvd yi arkadasa verdigim de onda da sesler çıkmıyomus sistemle alakalı bişiler war demekki ama ben de bilmiorm:S

Aynı Yerde Bende Takıldım...
  • hatırladığım kadarıyla geldiğin yerden geri dönüyorsun o kütüklerle duvarı kırdığın yerin oralarda asansör var ona binip yukarı çıkıyorsun
  • Aynen öyle kütüklerle kapıyı kırdığınız yere kadar geri dönün, kütüklerin hemen solunda asansör var zaten doğru gelmişseniz goblinler oluyor orda 2-3 tane.
  • hmmm görevi tamamladıgımız yerdeki kapıyımı diyosunuz hani barikat kurulmus bu kapıya baska bi yerden ulasmalısın diye bi görev veriyodu tekme atarak kapıyı kırıyoruz hatta etrafında naga sword mu ne var katana gibi bisey oralarda mı asansör?

---bu arada darkspider bende 9550 128mb asus war P4 2.4ghz 1024 ram çogu ayarın önerileni high ama ben high medium karısık oynuyorum HDR de gerektigi zaman kullan seçeneginde shadow detail low da hepsini low yapmana gerek yok bence;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFSMW -- 10 Kasım 2006; 16:42:18 >
  • Akşama ayarlarla biraz uğraşiyim o zaman... Bu arada Ali akşama ben gelirim senin takıldığın yere ^^
  • beyler oyundan çektiğiniz güzel resimler warsa paylaşında bizde görelim ^^.
  • hadi arkadaslar ya bi yardımcı olun lütfen hiç bi yerde bulamadım asansörü magara gibi bi yerde mi açık havada mı??
  • ses sorununu çözen var mı?
  • tapınaga geldım bır kac org avladıkdan sonra bır delıkten yerın dıbıne ındım bır kac tane ahtopot gıbı havada ucan yaratıgı oldurdum bır odada olu bır org var duvarda zıncır var zıncırı elledım ama hıc bır yerden cıkısı bulamadım. yukarı nasıl cıkacagım.
  • oyunu oynayan arkadaşlar 7.gb lık mı 3 gb lık olanını mı oynuyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

oyunu oynayan arkadaşlar 7.gb lık mı 3 gb lık olanını mı oynuyorlar.

Ben 6 partlık 1 DVD aldım, toplam 7gb gösteriyo partları açıncaEnteresan bi durum yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: mempa

quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

oyunu oynayan arkadaşlar 7.gb lık mı 3 gb lık olanını mı oynuyorlar.

Ben 6 partlık 1 DVD aldım, toplam 7gb gösteriyo partları açıncaEnteresan bi durum yani

Harbi enteresanmış

• quote:

hmmm görevi tamamladıgımız yerdeki kapıyımı diyosunuz hani barikat kurulmus bu kapıya baska bi yerden ulasmalısın diye bi görev veriyodu tekme atarak kapıyı kırıyoruz hatta etrafında naga sword mu ne var katana gibi bisey oralarda mı asansör?

---bu arada darkspider bende 9550 128mb asus war P4 2.4ghz 1024 ram çogu ayarın önerileni high ama ben high medium karısık oynuyorum HDR de gerektigi zaman kullan seçeneginde shadow detail low da hepsini low yapmana gerek yok bence;)

hayır ordan önce asansörü aktive ettikten sonra baya bir geride ipe bağlı koca kütükleri sallayıp duvar kırıyorsun orda biryerlerde asansör var ona binip yukarı çıkacaksın yukarı çıkarken duvarda boşluk var orda güzel bir yay seni bekliyor istersen çıkarken onu alıp sonra çıkabilirsin

• @ozkulse
    Ben 7 Gb olan versiyonu oynadım.
    @ploff daha ayrıntılı anlatabilirmisin yada bir screenshot koysan ?
  • bu heralde 4. bölümde yukardan dev gibi bi ejderha geliyo ejderi öldür dio ama ne yaptıysam ölmüyo bu nasıl ölücek???
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.