Şimdi Ara

Dark iPhone 5/5c/5s/6/6 Plus Lightning 1m Şarj ve Data Kablosu 3,02TL Kargo Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
6.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/dark-iphone-5-5c-5s-6-6-plus-lightning-1m-sarj-ve-data-kablosu-ios-8-1-destekli-p-TELDATADARKIP5S8P?magaza=EnUcuzBurada

Dark iPhone 5/5c/5s/6/6 Plus Lightning 1m Şarj ve Data Kablosu 3,02TL Kargo Ücretsiz

Ayrıca satıcının tüm ürünlerinde kargo ücretsiz. Belki işinize yarayan farklı bir şey olabilir.
    http://www.hepsiburada.com/magaza/spigen-turkiye?siralama=artanfiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 23 Eylül 2016; 22:40:07 >

• Ios 8.1 destekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yedek de dursun diye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 23 Eylül 2016; 22:26:43 >
  • Arkadasa alayım mı

• 8.1 destekli ne demek oluyor ? 8.1 üstü cihazlar da mı çalışıyor?
  • kaptım 2 adet, energizer fırsatını kaçırdım diye üzülüyodum. yedek olarak bulunsun kenarda.
  • 4S kullanmama rağmen 2 tane de ben aldım yükseltirsem iPhone dan başkasına geçmem
  • Benim orjinal kablo iyi şarj etmemeye başladı konuyu görünce bi tane aldım teşekkürler

• Verdiğim linkten aldım iphone 5s'i(ios 9.3.5) henüz 2-3 defa şarj etme fırsatım oldu şimdilik hata vermedi. Battery Life programı Max Charger Current değerini 26100mA olarak gösteriyor.
  • sipariş geçtim, kredi kartından ödeme alınmış ama ne onay maili geldi, ne de siparişlerim kısmında gözüküyor birşey. sipariş veren arkadaşlar sizlerde de böyle birşey mevcut mu?
  • İpad aire uyar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 2 adet kaptım. haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

sipariş geçtim, kredi kartından ödeme alınmış ama ne onay maili geldi, ne de siparişlerim kısmında gözüküyor birşey. sipariş veren arkadaşlar sizlerde de böyle birşey mevcut mu?

bende de aynı şekilde. gözükmüyor sipariş şuan
  • 2 tane aldım ama ben de siparişi gözükmeyenlerdenim

Edit: Şimdi düştü siparişlerime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fink Ployd -- 23 Eylül 2016; 22:53:36 >
  • alıp yurtta satsam ederi nedir ??
  • Fiyat değişmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet icin 14,91 tl kargo dahil fiyat cikiyor.
  • 2 tane kaptım fakat bendede siparişlerde gözükmüyor.Karta baktım para çekilmiş.
  • tesekkurler 1 adet aldim

iptal edilirse belki hediye ceki falan kapatiz
    olmassa da ise yarar yedekte dursub sudan ucuz kaegoda bedava

• Bende sipariş bölümünde çıkıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.