Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
47
Favori
115.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En doğrusunu söylediniz hocam.. Bu gerçeğin etrafından dolanıp kestirmeden ilerlesem mi diyordum ki bu cevabı veren ilk kişi olmadınız :)
    Şu durumda anfi olarak bütçemde Denon PMA-1520AE'ye yer açabiliyorum ve yanına bir DAC. Ama hangi DAC?
  • Çok bir bekletiniz olmasın o amp le

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hangi açılardan böyle söylediniz hocam? Güç olarak mı detay olarak mı hepsi mi? Pio A-70 K da radarımın içerisindeki bir ampli. Onu da dahil edersek nasıl bir yorumunuz olur?
  • romerpils R kullanıcısına yanıt
    A70 class d onu bence alma digeri gene iyi bundan

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Marantz PM-8005 veya Marantz PM-KI Pearl daha iyi konumda mıdır?
  • boşver pearl'ü falan al 11s2'yi tamamdır, hatta accuphase bakın siz, lambalı derseniz octave prepower daha iyi tabi, mesela se500 pre - mre 220 monolar
  • Selam

Bende merak ediyorum bu markayı Hegel H80 var USB Dac içinde ancak 24 bit 96 khz usb'den, H160 çıkmış 24 bit 192 khz, üzerinde Airplay , DNLA desteği ile geliyor. Yorumlar iyi 4 bin 8 bin gibi rakamlar
  • bence bir cihaz özünden ne kadar uzaklaşırsa ses kalitesinden ödün verir, amfi ise amfi dac ise dac olarak kalmalı, birleştirildikçe bana anlamsız geliyor, tabi opsiyonel bordlar hariç
  • mesela mbl 1531 gibi iyi bir cdp olmadıkça cdp bile transport olarak iyi bir dacla kullanılmalı, örnekler çoğaltılabilir, tabi bütçe uygunsa
  • Doğru, para olsa bende pre-power ayrı bir sistem isterim. Üç beş sene sonra bahsettiğiniz gibi CD playerlarda göremeyeceğiz gibi. Harddiskler şimdiden 10 TB dayandı. 4G yolda.
  • Hdd ve dijital platform ne kadar gelişirse gelişsin cdp ve pikap popülaritesini asla kaybetmez, bence tabi :))

• turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    1531 ben kullandım ciddi iyi muratta da vardı oda sattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 24 Kasım 2014; 23:22:01 >
  • benim için 1531 cdp'de son nokta ama ikinci elde bile sağlam para, şu an benim için öncelik değil, ama ilerde inşallah o da olur, şimdilik cd31le devam :)))
  • yakında sisteme yeni bir dali ekliyorum

e12f subwoofer eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 29 Kasım 2014; 22:04:46 >
  • Herkese selamlar,

Ikon 7 MK2'lere Vincent SV-226 MK2 anfi aldım. Tüm bileşenler mark 2 olacak sanırım :) En önemli eksiğim bir DAC şu an. Hangi markalarda fiyatlar ne seviyelerdedir? Önerilerinizi rica ederim arkadaşlar.
  • romerpils R kullanıcısına yanıt
    Ustat hayırlı olsun

Vincent SV-226 MK2 bu cihazı dinleyip karsilastirip severek mı aldınız yok denk ve takasla mı Yada fiyat uygun mu geldi

• Teşekkür ederim. Çok bilgim olmadığı için tavsiye üzerine aldım. Almadan önce SV-334 modelini Sonos Faber'ler ile dinlemiştim. Fiyat olarak da bütçem dahilinde olduğu için alıverdim açıkçası. Ama sonuçtan oldukça (gülen surat) memnunum :)
    Yolun başında olduğum için beni memnun etmek çok zor olmayacaktır ama güzel bir ikili oldular.
  • Dali ile kaynak arıyorum bende yurtdisi sitelerinde canım forum varken

Bende aranıza lektor 6 ile katıldım.

Eski speakerlarimin müzik dinlerken ve oyun oynarken bir Sekilde beni tatmin etmediğini hissettim.

Tanıdığım bir MediaMarkt Mağazası'na gittim. Arkadaşımda bos olduğu için taktik amfiye sırayla speakerlari denemeye başladık. Ama yine de bir turlu o istediğim şeye bir turlu kavuşamadım.

Ardindan arkadasım ben seni anladım zaten hep böyle artisttin dedi gel benimle dedi tuttuk lektorlari amfiye taşıdık. Ilk şarkı daha bitmeden alıyorum dedim

Şimdi bir center almayı düşünüyorum. Bolca bf4 oynayan film izleyen ve tabi ki müzik delisi bir adama sizler ne önerirsiniz?

Dali den başlamışken ondan gideyim mi? Gitmek istersem bu zevklerime uygun center ne alabilirim arkadaşlar?

Şimdiden teşekkürler.

• Merhaba,
    2. el olarak en uygun dali kulelerden biri olan dali consept 6 kaça bulunur fikir verirmisiniz, o fiyatlara başka ne alınabilir
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.