Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
47
Favori
115.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alçak olmamış mı ? Çoğu Sur. ve SB hop. montajı kulak hizasından 50-60cm yukarda oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertaçS

Alçak olmamış mı ? Çoğu Sur. ve SB hop. montajı kulak hizasından 50-60cm yukarda oluyor.

Resim biraz yanıltıyor aslında.
    Ama dediğiniz kadar da yüksekte değiller.
    Surround Back'ler üst noktada yerden 145 civarında.
    Surroundlar ise 125 cm civarında.
  • Arkadaşlar, satılık, Dali zensor 7 siyah, kutuları dahi açılmamıştır. İlgilenenler ilanıma bakabilir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_73492274/f_//tm.htm#73492274
    Aslında daha önce de burada ilanımı belirtmiştim ama alım-satım bölümünde ilanı görmek çok zor o nedenle hatırlatmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4EC26FADF -- 18 Nisan 2013; 12:45:15 >
  • Üyelere ve konuyu takip edenlere selamlar,

Ağustos 2010'dan bu yana Dali İkon 2 5.1 sete sahibim. Ankara'da Dikmen'de bulunan GSM elektronikten edinmiştim. Sağolsunlar gelip güzelce kurmuşlardı LG 47" Scarlet TV ve Onkyo 608 amfi sistemime. Yalnız subwooferım biraz demode kalmıştı 2007 yılında aldığım 2004 ya da 2005 model ünlü bir markanın giriş-orta seviye subwooferı. Şimdi ilk fırsatta dali ikon 2'nin kendi subwooferını edinmek istiyorum (en azından yeni Sony 55" serisi geldiğinde ya da olmadı 55" HX850 tv ile gerçek bir sinema sistemi kurmak için. hazır evi taşırken sizlere de danışmak istedim nereden uygun fiyata bulabileceğimi öğrenmek istiyorum.

Merak edenler olursa 5.1 Dali İkon 2 bütçemi epey zorlamıştı ama tahminimden çok daha kaliteli ve iyi çıktı. Eşim müzisyen ama fiyatındna ötürü çok kızmasına rağmen o bile bayılmıştı müzik dinlerken aldığı keyif kar kaldı yanımıza :) 2009 EISA ödülü almıştı sanırım ya da 2010 ^^ Keyifli seyirler ve dinlemeler arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dadaruh01

Arkadaşlar, satılık, Dali zensor 7 siyah, kutuları dahi açılmamıştır. İlgilenenler ilanıma bakabilir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_73492274/f_//tm.htm#73492274
    Aslında daha önce de burada ilanımı belirtmiştim ama alım-satım bölümünde ilanı görmek çok zor o nedenle hatırlatmak istedim.

Merhaba

Bu hoparlörün Denon 1911 ile sürümü nasıl olur ?
  • hoparlörlerimi satmayı düşünüyorum.

bilgilerinize.

http://forum.donanimhaber.com/m_76870519/f_//tm.htm#76870519

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 24 Haziran 2013; 12:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

hoparlörlerimi satmayı düşünüyorum.

bilgilerinize.

http://www.vatanbilgisayar.com/%C3%87antalar%20ve%20K%C4%B1l%C4%B1flar/lowepro-adventure-160-adventure-160-fotograf-makinesi-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=56707#allImages

hoporlorleriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

hoparlörlerimi satmayı düşünüyorum.

bilgilerinize.

http://www.vatanbilgisayar.com/%C3%87antalar%20ve%20K%C4%B1l%C4%B1flar/lowepro-adventure-160-adventure-160-fotograf-makinesi-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=56707#allImages

hoporlorleriniz nedir?

linki düzelttim. kusura bakmayın. hoparlörler dali.

• Merhabalar,

Gördüğüm kadarı ile center ve Zensor 1 var. Kuleler de mevcut mu?

Teşekkürler
  • arkadaşlar mantıklı fiyatlara alınık dali concept 1 arıyorum satmak isteyen olursa bana ulaşsın
  • Ankara gsa elektronik Orhan beyde concept2 var fiyatı da uygun ona bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • concept 2 biraz büyük kaçıyor surround olarak yerime . yinede sagol
  • Bizim evde sony ses sistemi var sinema gibi film izliyoruz bu sayede 2+2 ses sistemi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker1981

Merhabalar,

Gördüğüm kadarı ile center ve Zensor 1 var. Kuleler de mevcut mu?

Teşekkürler

Bende zensor 1 concept 8 ve center da cervin vega var satmayı planlıyorum

• Merhaba,

Ben Zensor 1 almayı planlıyorum. Hem yorumunuz nedir, hem de ne zaman satmayı düşünüyorsunuz? Kafanızda bir fiyat var mıdır?

Selamlar,
    Barış PEHLİVANOĞLU
  • Arkadaşlar ses sistemi kurmak istiyorum. Amfi olarak Pioneer VSX921 düşünüyorum. forumda çok tavsiye edilen ve fiyatı uygun olduğu için. Hoparlör sistemi ise kararsız kaldım. Daha mağazaya gidip dinleme fırsatım olmadı malesef işten güçten. Bu yüzden sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Yoğunlukla film ve ps3 te kullanacağım. kullanacağım alan 25m2.

Aşağıda belirttimim DALİ Lektor serisi hoparlörler nasıldır?
    DALİ LEKTOR 8 FRONT SPEAKERS : 2 ADET
    DALİ LECTOR 2 REAR SPEAKERS : 2 ADET
    DALİ LECTOR LCR SPEAKER : 1 ADET

Yada Polk Audio
    TSİ 400
    TSİ 200
    CS20 Center

Yada bu meblalarda önereceğiniz başka sistem..
  • Biri kırmızı elma biri yeşil elma iki side fiyata göre cok iyi Ler ama tsı 400 stereo başarısı Dalı'den cok daha iyi yerinde dinleyin keyfinize göre birini alın bence görüntü olarak dalı daha hos

• film izleyecekseniz lektor serisi uygundur, ancak bunlar stereo'da pek iyi değildir, anladığım kadarıyla zaten stereo amfi düşünmüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanylmzz

Arkadaşlar ses sistemi kurmak istiyorum. Amfi olarak Pioneer VSX921 düşünüyorum. forumda çok tavsiye edilen ve fiyatı uygun olduğu için. Hoparlör sistemi ise kararsız kaldım. Daha mağazaya gidip dinleme fırsatım olmadı malesef işten güçten. Bu yüzden sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Yoğunlukla film ve ps3 te kullanacağım. kullanacağım alan 25m2.

Aşağıda belirttimim DALİ Lektor serisi hoparlörler nasıldır?
    DALİ LEKTOR 8 FRONT SPEAKERS : 2 ADET
    DALİ LECTOR 2 REAR SPEAKERS : 2 ADET
    DALİ LECTOR LCR SPEAKER : 1 ADET

Yada Polk Audio
    TSİ 400
    TSİ 200
    CS20 Center

Yada bu meblalarda önereceğiniz başka sistem..

Merhaba

Sistem ne kadara mal oldu neyi seçtiniz menmunmusun aldığından ?

• Merhaba arkadasin istedigi gibi Dali Lektor serisinde (8 front, lcr ve 2 rear) 2.760 TL gibi bir yaz kampanyasi var. Yalniz ben muzik daha on planda sistem dusunuyorum. Bu para cazip, ancak kampanya butcesine kapilip almamali miyim? Ikon serisi cok daha iyi diyorlar. Hatta Klipsch RF 82 icin ovguler cok yuksek. Tabii bu fiyata bunlarin sadece kulelerini alamiyorsunuz. Dusunceleriniz nelerdir? Amfi olarak Denon 2113 dusunuyorum. Sub icin de Lektor veya Ikon olabilir. Belki daha baska bir sub.... Stereo muzikte basarili ancak ev sinema sisteminde de Bose Acoustimass 10 aratmayacak bir sistem istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.