Şimdi Ara

Dalga geçtiğiniz REİS !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Dalga geçtiğiniz REİS !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gülmedim hala dalga geçiyoruz.. Önce çuval rezaletinin hesabını versin..
  • güzelmiş

hala çuvalda olanlar var işte gelişen Türkiyenin farkı bu yüzden %49.5+
  • Putinistler & Esadistler şoka girdi. Öve öve bitiremedikleri Putin'in Reis karizmasını çizdi.Hem de hiçbir Batı ülkesinin cesaret bile edemeyeceği türden bir hareketle; Rus uçağını düşürerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dar-ül Harb -- 24 Kasım 2015; 20:53:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

güzelmiş

o cuval unutulmaz kardeş.degil muttefik panpamız olsa unutulmaz.hic %49 diye sacmalama.biz türk halkı olarak bazı cok hassas oldugumuz noktalarımız var.ve o noktalardan biriside cuval olayi.o olay unutulmazzzz.
  • Başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

güzelmiş

Seçmeniniz kadar balık hafızalı değiliz..

Dalga geçtiğiniz REİS !

Bu rezilliği yutkunabiliyor isen lütfen konuya yazma ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 24 Kasım 2015; 21:03:26 >

• Rte : amerikaya nota vermek mi, müzik notası değil bu

Rte : haftaya gazzeye gideceğim ambargoyu delecegim

Rte; İsrail'e van minut demedim moderatore dedim

• bu çuval geçirildiğinde akp geleli 1 yıl olmuştu sanırım şuan 13 yıl sonrası sınırını ihlal edeni vuruyorsun ilk ettiklerinde vurulmadığında ayrı laf edilmişti
  • iniyesta kullanıcısına yanıt
    Ya adam orda israile o kadar laf salladı, tepkim moderatöre dediği one minute meselesi, diğer konuşmacının daha fazla konuşması. Yoksa açık açık orda israile neler dedi onlar için çıkıp "moderatöre dedim" mi diyecek?

Hep bi kıskançlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Gülmedim hala dalga geçiyoruz.. Önce çuval rezaletinin hesabını versin..

Hocam ikisi farklı şeyler; çuval Türkiye topraklarında geçirilmedi, ikinci olayda uçak Türkiye topraklarında düşürüldü. Senin yaptığın eylemler sadece kendi toprakların içerinde olursa meşru olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Hocam ikisi farklı şeyler; çuval Türkiye topraklarında geçirilmedi, ikinci olayda uçak Türkiye topraklarında düşürüldü. Senin yaptığın eylemler sadece kendi toprakların içerinde olursa meşru olur.

Amerika bu eylemi kendi topraklarında mı yaptı peki alsana soru? Karşılığında ne yaptınız film çevirdiniz gerçi 13 senedir film çeviriyorlar He şu anki tutumunda hükümetin arkasındayım ama bi cacık olmayacak bu işte yani rusya birşey yapamayacak..

• rusya ve müttefikleri türkiyeye ambargoyu uygulasın görürüm ben acıyı.diyelim ki var acı rusya pkkyı desteklediğinde veya rusya ile türkiye küçük bir savaş yaşadığında türkiye şapa oturacak tabi nato karışmazsa nato en fazla destek verir.
  • asau kullanıcısına yanıt
    uçak türkiye topraklarında değil türkiye hava sahasında düşürüldü bu ayrı bir olaydır veya azımsanmayacak risktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

Rte : amerikaya nota vermek mi, müzik notası değil bu

Rte : haftaya gazzeye gideceğim ambargoyu delecegim

Rte; İsrail'e van minut demedim moderatore dedim

Hocam, sloganla olmaz bu işler, Diplomasi bilgisi gerekli...

Nota verecek olay ülke topraklarında mı gerçekleşti?
    Gazze bağımsız bir devlet mi, yoksa İsrailin özerk bir bölgesi mi?
    Davosdaki paneli terk etmesinin nedeni moderatörün tavrı değil miydi?
    "One minute"ı moderatöre demedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: efsi

uçak türkiye topraklarında değil türkiye hava sahasında düşürüldü bu ayrı bir olaydır veya azımsanmayacak risktir.

Türkiyenin hava sahası Türkiye topraklarının seması değil mi?
    Türkiye kendi semalarında uçan yabancı cisimlere karşı risk almamalı mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Amerika bu eylemi kendi topraklarında mı yaptı peki alsana soru? Karşılığında ne yaptınız film çevirdiniz gerçi 13 senedir film çeviriyorlar He şu anki tutumunda hükümetin arkasındayım ama bi cacık olmayacak bu işte yani rusya birşey yapamayacak..

1 mart tezkeresine seninkiler karşı oy verdi bedelini çuvalla eregenekonla, asker ödedi.çünkü ordu meclisten tezkereye hayır çıksın istiyordu.sessiz kalarak tezkereye karşı olan gruba destek verdiler.tezkereden çıkan hayırla kuzey ırakın peşmergeye verimesine ve bir aktör olarak ön plâna çıkmalarına yol açtık ve en önemlisi ıraktaki paylaşım masasından da uzaklaştırıldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 25 Kasım 2015; 1:12:28 >

• asau kullanıcısına yanıt
    hiç gerek yok böyle şeylere arkadaşlar.herkes kendi çöplüğünde ötsün.bu başarılı bir girişim olabilir ancak sonuçlarıda ağır olabilir.böyle birşeye girişmenin fazla bir anlamı yok.çünkü rusyanın gücü fazla olduğu için bu durumun sonuçları ağır olabilir bunlar hesap edilmeliydi gücün yoksa güç gösterisi için böyle bir işe girilmez.
  • efsi E kullanıcısına yanıt
    Yapılmasaydıda sonuçları ağır olabilirdi, daha öncede sınırımızı ihlal ettiler. Ve birdaha olmayacak dediler.

• MekheR M kullanıcısına yanıt
    ne olacaktı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.