Şimdi Ara

Daire oturma izni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar site içerisinde bir daire almak niyetindeyiz. Bugün eksper baktı ve dairenin oturma izni olmadığını söyledi. Sitenin iskanı alınmış ama dairenin alınmamış. Böyle bir durum nasıl olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dairenin iskanı derken ferdi iskandan bahsediyor diye düşünüyorum.Genel iskanı var ama ferdi iskanı yoksa alınabilir problem olmaz.Önemli olan genel iskanı olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 26 Mayıs 2017; 21:50:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya.Gayrimenkul

Dairenin iskanı derken ferdi iskandan bahsediyor diye düşünüyorum.Genel iskanı var ama ferdi iskanı yoksa alınabilir problem olmaz.Önemli olan genel iskanı olması

Evet Ferdi iskan üstadım. Çok maliyetli ve sorunlu bir olay mıdır?

• befo B kullanıcısına yanıt
    Belediyeden belediye ye farklılık gösterir ancak çok maliyetli bir şey değil.Bir çok binada ferdi iskan yoktur o konuda rahat olabilirsiniz.Rakam konusunda tapu ile ilgili belediyeden detaylı bilgi alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalya.Gayrimenkul

Belediyeden belediye ye farklılık gösterir ancak çok maliyetli bir şey değil.Bir çok binada ferdi iskan yoktur o konuda rahat olabilirsiniz.Rakam konusunda tapu ile ilgili belediyeden detaylı bilgi alabilirsiniz

Çok teşekkür ederim. Ev alanya oba mahallesinde bu arada.
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.