Şimdi Ara

DAIICHI MULTIMEDYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
8.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 Model OTOMATİK İ30 CRDİ ELİTE kullanıyorum. Bugün servis ile ilgili bir işim olmuştu. Serviste multimedya olarak Daiichi marka taktıklarını öğrendim. Servis en son 2000 TL 'ye takarız dedi. 1250 TL'ye firmanın kendisi satışını yapıyor. Bu ürünü kullanan var mı? Ürün iyi midir? Ya da tavsiye edeceğiniz başka multimedya ürün var mıdır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Merhaba,
    Daiichi multimedya& navigasyon cihazını ilk olarak eski aracım ix35'te kullandım. İx35'e daha önce başka bir marka cihaz takılmış ve birçok problem yaşamıştım. Şimdi yeni i30 aldım. Daiichi'den geçmişte memnun kaldığım için yeniden Daiichi takılmasında ısrarcı oldum. Bu aracımda da bir problem yaşamadım.
    Yanlız şu iki hususu da belirtmeliyim.
    1- Daiichi'nin radyosunun alış hassasiyeti Hyunda'nin orjinal radyosuna göre birazcık kötü. Sinyalin zayıf alındığı bölgelerde biraz can sıkabiliyor. Diğer markalar bu konuda nasıldır bilmiyorum.
    2- Gece farlar yanıkken, gösterge ışıklarının seviyesini genelde 12-13 civarında ayarlıyorum. Bu ayardayken cihazın tuş aydınlatmaları çalışmıyor. Ancak gösterge ışıklarının ayarını max'a getirince Daiichi'nin tuşları aydınlanıyor.
    Bu iki sorun haricinde ben memnunum.

Edit:
    Bir husus daha geldi aklıma. Geri görüş kamerasını Daiichi'nin ekranına bağlamaktan kaçınıyorlar. Gerekçe olarak ta hem Daiichi'deki hem de orjinal aynadaki görüntünün dalgalandığını öne sürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ta2cye -- 6 Ağustos 2015; 8:05:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ta2cye T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Mümkün olan bir zamanınızda bir kaç resim ekleme şansınız var mıdır?

Ayrıca en son eklediğiniz husus için bir çok forumda bir çok multimedya için aynı şeyleri söylemişler. Aynı anda 2 görüntüyü kullanamazsınız diyorlar. Bu nedenle öne ilave kamera takıp dikiz aynasında o görüntüyü vermeye çalışanlar bile olmuş. Henüz bir sonuç elde edememişler.
  • gkhntc kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    geciktiğim için bağışlayın. Ancak gördüm mesajınızı.
    Birkaç fotoğraf çektim. Bakalım bir de foruma koymayı başarabilirsem süper olacak :)

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

DAIICHI MULTIMEDYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ta2cye -- 9 Ağustos 2015; 15:58:38 >

• Bu markanın 5" ilk modeli bende var video oynatırken araba yürüyorsa kapatıyor bunu nasıl düzeltebiliriz bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ta2cye T kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sorum olucak size.

1.Sesli komut özelliğini kullanabiliyormusunuz?

2. Orjinal mikrafonu kullanmaya devam mi ettiniz yoksa navigasyonun kendi mikrafonunu mu kullaniyorsunuz?

3.telefonla gorusmede ses kalitesi orjinal ile ayni mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.