Şimdi Ara

DAHA ÖNCE AKP'YE OY VERMİŞ, AMA ŞİMDİ İĞRETİ OLANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce bütün seçimlerde (yurtdışında olduğumdan son genel ve yerel seçimler hariç)AKP'ye oy verdim. Fakat bu son dönemde olanlardan sonra artık herşey, her söz bana batmaya başladı. İnanılmaz derecede soğudum partiden. Artık oy vermeyeceğim kesin ama kime vereceğim de belli değil. Kendini benim gibi hissedenler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden öyle oldu ? Anlatta bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Seçime çok az bir süre kaldı.
    Daha önce bütün seçimlerde (yurtdışında olduğumdan son genel ve yerel seçimler hariç)AKP'ye oy verdim. Fakat bu son dönemde olanlardan sonra artık herşey, her söz bana batmaya başladı. İnanılmaz derecede soğudum partiden. Artık oy vermeyeceğim kesin ama kime vereceğim de belli değil. Kendini benim gibi hissedenler var mı?

Senin gibi düşünen ve özellikle MHP ile CHP arasinda kalan kişi sayisi çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlusconi

O seytanin vesvesi aga. Aman diyim verme oyunu Hdp ye sehitin icin. Ulkeyi peskes ceken Chp ye verme. Terore donuna kadar yardim eden mhp ye verme. Ulkenin bieligi refahi ve icimizdeki hainlerin temizlenmesi icin AKP !

Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanıymış Erdoğan... Büyük Ortadoğu Projesini araştır... Boş boş konuşuyorsun.
  • en azından bundan sonra vicdanın rahat olur.iyi yapmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GncFB10

quote:

Seçime çok az bir süre kaldı.

Senin gibi düşünen ve özellikle MHP ile CHP arasinda kalan kişi sayisi çok.

Evet MHP ve CHP arasında kaldım. Daha önce MHP'ye oy verdim. Ama bu kez CHP'ye daha yakınım gibi. Sonuçta ben takım tutar gibi parti tutmam. Kimin daha iyi hizmet vereceğine inanıyorsam ona veririm.

• Akpartili arkadaşlar şunu anlayın ak partinin alternatifide ak partidir.Diğerleri tamamen başka şeylere hizmet etmektedir
  • Bugün iş yerinde benden yaşça büyük birlikte çalıştıgımız akp bir abide en sonunda akp ye oy vermekten vazgeçti. Özellikle bügün ki bu mit tırlarından çıkanları görünce akp den iyice soğudu ve kesinlikle bu seçimde oy vermeyeceğini söyledi.Darısı diğer akp ye oy vermiş insanların başına

• quote:

Orijinalden alıntı: berlusconi

O seytanin vesvesi aga. Aman diyim verme oyunu Hdp ye sehitin icin. Ulkeyi peskes ceken Chp ye verme. Terore donuna kadar yardim eden mhp ye verme. Ulkenin bieligi refahi ve icimizdeki hainlerin temizlenmesi icin AKP !

Hadi baska kapiya yeterince kandirdiniz insanlari geldiginiz gibi gideceksiniz Allah izniyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamza Tzortzis

Neden öyle oldu ? Anlatta bilelim.

Olan bitenin hepsini ne benim yazmaya gücüm yeter, ne de senin okumaya takatin yeter.
    Yine de kısaca özetlemeye çalışayım;
    1. Öncelikle ilk dönemde gerçekten iyi işler yapıldı. Sağlıkta, ulaşımda güzel icraatlar oldu. Bu bardağın dolu tarafı. Fakat ülke ekonomisinde yaşanan gelişme ve büyüme dar gelirliye, emekliye, işçiye yansımadı. İnsanların alım gücü düştü. Hep rakam oyunları oynandı. Örnek; IMF'ye şu kadar borç vardı sıfırlandı deniyor. Peki iç ve dış borç miktarı ne kadar oldu? Asgari ücret 2002 de şu kadardı bilmem yüzde kaç arttı deniyor. Peki o zaman asgari ücretle kaç kilo et, kaç gram altın alınabiliyordu şeklinde kıyaslama yapılmıyor.
    Gelelim cemaat olayına...şimdi Paralel yapı bizi kandırdı, devleti ele geçirmeye çalışıyordu diyorlar. Peki 10 yıl hiç mi fark etmediniz? Devletin bütün imkanları, istihbaratı elinizde değil mi? Cemaat önce iyiydi, şimdi neden kötü oldu?
    Suriye olayı...Esad dün kardeşti ne oldu da zalim Esed oldu?
    17–25 Aralık için tatmin edici bir cevap verilemedi.
    Saray olayı ve devletteki akıl almaz israf...
    SOMA da Ermenek de göz göre göre ölen madenciler...
    Cumhurbaşkanının şehir şehir gezip oy istemesi, eleştiri olunca alay eder gibi ben tarafsızım demesi...

Dediğim gibi her şeyi yazmaya imkan yok. Ama istersen sonra devam edebilirim. Ben önceden bu partiye oy da verdim gönül de verdim. Ama bundan sonra körü körüne devam etmenin anlamı var mı?

• quote:

quote:

Olan bitenin hepsini ne benim yazmaya gücüm yeter, ne de senin okumaya takatin yeter.
    1. Öncelikle ilk dönemde gerçekten iyi işler yapıldı. Sağlıkta, ulaşımda güzel icraatlar oldu. Bu bardağın dolu tarafı. Fakat ülke ekonomisinde yaşanan gelişme ve büyüme dar gelirliye, emekliye, işçiye yansımadı. İnsanların alım gücü düştü. Hep rakam oyunları oynandı. Örnek; IMF'ye şu kadar borç vardı sıfırlandı deniyor. Peki iç ve dış borç miktarı ne kadar oldu? Asgari ücret 2002 de şu kadardı bilmem yüzde kaç arttı deniyor. Peki o zaman asgari ücretle kaç kilo et, kaç gram altın alınabiliyordu şeklinde kıyaslama yapılmıyor.
    Gelelim cemaat olayına...şimdi Paralel yapı bizi kandırdı, devleti ele geçirmeye çalışıyordu diyorlar. Peki 10 yıl hiç mi fark etmediniz? Devletin bütün imkanları, istihbaratı elinizde değil mi? Cemaat önce iyiydi, şimdi neden kötü oldu?
    Cumhurbaşkanının şehir şehir gezip oy istemesi, eleştiri olunca alay eder gibi ben tarafsızım demesi...

Dediğim gibi her şeyi yazmaya imkan yok. Ama istersen sonra devam edebilirim. Ben önceden bu partiye oy da verdim gönül de verdim. Ama bundan sonra körü körüne devam etmenin anlamı var mı?

Çok doğru tespitler yapmışsın hocam forumdaki Aktrollere bunları yanıtlayın desen '' İstikrar sürsün '' , '' Cehape çok mu iyi '' gibi alakasız şeyler yazacaktır .

• Su secime kadar hiç birinin hdp ile işi olmaz agzına almazdı ,ne ilginctirki birden hdp akıllarına düştü !!! Baraj???
  • Bizim aile de 2 secim boyunca bikackisi haric hep Ak parti ye oy verildi.. Gecen secimde 7 8 kisi vermedi. Akrabalardan da bu secimde oy cikmayacak cünkü faydasıni görmedikleri gbi zarar gormeye basladilar.. Gss den tutun da. İstihdama yönelik her olayda artik zarar görmeye basladilar.torpiller peskesler.. Özellikle de vaad ler artik empati uyandirmiyor. Asgari ücret ile vaad bile yok..isci emekli maaslari hakkinda zerre söz yok ama kendilerine zam üstune zam. Dolar eskiden hukumetlere baglabirdi simdi fed e paralele cart curt a.. En önemlisi bakanliklara meclise ve cumhurbaskanligina ayrilan astronomik bütceler bosa giden paralar kamu israflari ve siyasi savurganliklar da cabasi.. Özellikle ben yillardir AKAPA ya sövüyordum simdi ben biraktim onlar basladi.. Cunku bana cuvaldiz batarken onlara toplu igne batiyordu..

Ben zaten vermem verenede engel olmaya yine devam edicem.. 10 yildir bu ülkenin ekmegini yedirtmedi gencligimin icine scan bi parti. Ne istihdamindan faydalandim ne sagligindan barinma haricinde hicbir seyini gormedim. Her basvurdugum is bir akapa li milletvekili bakan yada akapa yalamasi götvren müdürler tarafindan yikildi. Ben Allahin referansiyla işe basvururken onlar insan referansiyla benim gelecegimin ustune hayatlar kurdu doymadilar .. Kendi imkanlarimla çilelerle girdigim islerde bile ben isten cikarildim. Faks bile cekemeyen malak akapa yalamasi puştlar ise alindi.. Daha tonla yazarim da gerek yok. Kimi nin Akapa ye oy vermek icin tek sebei vardir benim sövmek icin binlerce..

• Zaten insanlar bunun bunalımında (adam yok) bakarsanız gerçekten yok bi tarafta sgk kazazedesi kılıçdaroğlu bi tarafta aponun af tasarısına imza atan milliyetçi(!) bahçeli. Ahh muhsin başkan sana kıyanlar cezalarını kat be kat çekerler inşallah

• Kardes takil kafana göre.

Hangisi kafana yatarsa ona ver.

Yurt disinda oy kullanabiliyormusunuz?

Önceki genel secimde kullanilamiyordu.

Akp yurtdisindaki Türklerede önem veriyor.
  • bop baskaniymis teroristlerle bir olmus falan filan bunlar bahane.

benim en sinir oldugum şey millete bidon kafali gobegini kasiyan adam diyorlar kucumsuyorlar diyen ak partinin bakanlarinin cikip 17milyon yoksula kufur eder gibi 800 tl ile gecinilir, bu çerez parasi gibi soylemleri.

• quote:

quote:

helal olsun kardeşim

cevaba gerek yok kardeşimiz yazmış

• AKP+HDP=BOP

bunların haricinde istediğinize oyunuzu verin .

DAHA ÖNCE AKP'YE OY VERMİŞ, AMA ŞİMDİ İĞRETİ OLANLAR DAHA ÖNCE AKP'YE OY VERMİŞ, AMA ŞİMDİ İĞRETİ OLANLAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.