Şimdi Ara

daha bugun xiaomi redmi note 4x aldım Ekran Takılıp kaldı Çalışmıyor (Lütfen bilenler yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba, Ben Polonya'da yaşıyorum iphone 5s im bozulduktan sonra ucuz makul birşey almaya karar verdim internete baktım aliexpress'ten alayım dedim bu store'den Bu satıcıdan (ALİEXPRESS) ürün 15 güne yakın bir sürede geldi gümrükte takıldı 150 TL de ona verdim. Şimdi telefon elime geçti kutusunda jelatin bile yoktu çıkardım kutudan işte telefon diğer teller gibi paketlenmiş gayet düzgünce neyse sonra açtım açar açmaz takılmalar başladı kurulumu zar zor yaptım videoda olduğu gibi takılıp durdu sanki ekranın ortasına sürekli bir el değiyormuş gibi oraya basılı kalıp duruyo ne geri çıkabiliyorum ne ileri gidebiliyorum. satıcıya mesaj attım hala cevap bekliyorum nete heryere baktım bu sorundan yaşayan tek kimse yok. Arkadaşlar rica etsem bilen varsa lütfen yardım edebilirmisiniz? :'(

Buyurun arkadaşlar videoyu youtube koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ehli-Dünya -- 9 Ağustos 2017; 19:29:9 >

• orjinal ürün olduguna eminmisiniz ?

uzerındekı yazılım nedir ?
    yazılım atmayı deneyınız? veya fabrıka ayarına donunuz.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün bence orjinal çünki arkasındaki koddan bakabiliyoruz. satıcı bugun mesaj attı ne istiyorsan söyle öyle yapalım diye. sizin dediğini düşündüm tam yapıcakken vazgeçtim ayarlarını filan bozarım diye. Sizce bu donanımsal bir problem mi yoksa yazılımsal mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehli-Dünya

Hocam ürün bence orjinal çünki arkasındaki koddan bakabiliyoruz. satıcı bugun mesaj attı ne istiyorsan söyle öyle yapalım diye. sizin dediğini düşündüm tam yapıcakken vazgeçtim ayarlarını filan bozarım diye. Sizce bu donanımsal bir problem mi yoksa yazılımsal mı?

emin olmak ıçın bence fabrıka ayarına dönün yada guncelleme yapın.. bundan dolayı ayar vs bozulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 10 Ağustos 2017; 17:8:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehli-Dünya

Çok büyük bi ihtimalle yazılımsal.

Yazılımı sıfırdan kurabiliyorsanız sıfırdan kurup üstüne format atmak en iyisi olacaktır.

Veyahut direkt satıcıya geri gönderebilirsiniz.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam fabrika ayarlarına dönüş zor bela yaptım. yine aynısı oldu ekran hep aynı takılıp duruyor videodaki gibi.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    dediğinizi yapayım dedim işte korktum eğer kalıcı bir yazılım hatası ise birde bu işlerden pek anlamıyorum sonra satıcı bana yamuk yapar filan oynamışsın telefonla filan derse iyice deli olurum hocam. Bakalım ne diyecek satıcı.
  • Ehli-Dünya kullanıcısına yanıt
    hangi rom yüklü telefonda? bootloader açtınmı?
  • Hocam onlara telefon bolumu kismindan bakmam lazim dusun orayi bile acamiyorum o yerde takili kaliyor. Sizce bu fastboot filan yeni room diyorsunuz ya onlari atsam duzelirmi ? Cunki bu satici ada cok gec cevapliyo bu is uZayacak gibi bende cok fena ayar oldum. Ne diyorsunuz sizce format atmali mi ya da diger yollar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel. :(

• yawan kullanıcısına yanıt
    daha bugun xiaomi redmi note 4x aldım Ekran Takılıp kaldı Çalışmıyor (Lütfen bilenler yardım)daha bugun xiaomi redmi note 4x aldım Ekran Takılıp kaldı Çalışmıyor (Lütfen bilenler yardım)

• Iade et, mümkünse qualcomm işlemcili olanı al.

• Ürünü satın aldığın mağaza ''Top Brand'' yani doğrudan markanın kendisinden veya yetkili bir bayiden almışsın. Göz attım mağazaya direk Xiaomi markasının kendi perakende satış yaptığı bir mağaza. Öncelikle sakin ol paran kalmaz. 125843 işlemde %98.4 olumlu yorum almış mağaza senin 177$'nı napsın? Hele Aliexpress gibi dev bir platformda. Kaldı ki direk Xiaomi yetkili bayi vs değil kendi satıyor. Zaten yetkililer sen ne istersen öyle yapalım demişler neden bu kadar panik oldun? Cevap geç vermeleride mağaza çok büyük ve mesai saatleri senin yaşadığın ülke ile farklı.

Ekleme:
    Bence iade edip ''Xiaomi Redmi Note 4 Global'' satın alın. Neden global bant destekli sürüm dururken mtk x20 işlemcili aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 13 Ağustos 2017; 16:14:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.