Onbaşı
11 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, yeni bir dijital reklam şirketi kurdum bir makineye ihtiyacımız var bütçe konusunda biraz sıkıntı çekiyoruz yurt dışından bir makine alacağız TAX FREE olacağı için Sony A7 III için bütçemizi zorlayıp alalım mı diye düşünüyoruz. Başlangıc için Nikon Z50 bizim için yeterli olur mu sizce kaç sene idare edebiliriz profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimleri yapacağız, şu olayı istemiyorum belli bir dönem sonra yükseltme yani en azından 2-3 sene bir makineyle gitmek istiyorum sizce hangisi daha mantıklı. İşin ehli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

Degerli arkadaslarim abilerim... Ben Polonya da ogrenciyim burada imkanlarim kisitli oldugu icin bir nevi aktive birde cep harcligi cikarmak icin geliri neredeyse Polonya da asgari ucrete yakin ve hafta sonu asgari ucretin neredeyse iki kati kazandigim bir meslege Uber Eats'e basladim. Scooter almadan once ekipmanlarimi en guzel sekilde tedarik ettim fakat Scooter a fazla para vermek istemedim ve biraz ucuz yoldan hem bu motor becerimi(Turkiye de 100 cc Kuba ve Scooter kullaniyordum) gelistirip bulundugum Varsova bolgesinin trafigini iyi ogrenmek icin Scooter i biraz ucuza aldim (2005 Model baotian 50cc) Birinci sorun saga dogru donerken direksiyon titreme yapiyordu bu sorunu teker degisimi ve bazi bilmedigim kablolari degistirerek halletti tamirci. Fakat Ikinci sorun gecmedi Scooter kalkarken ozellikle alt takim ayaklarimla hissedebildigim teker bolgesinden kalkista zorlanma meydana geliyor fakat hizlandikca hemen geciyor. Abiler bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz Gidon ve direksiyonda bir problem olacagini tahmin etmiyorum o fakat teker bolgesinde amartisor ve diger seyler hakkinda bilgim yok. Sizce ne yapmam lazim ?
arkadaslar ben iki ay once redmi note 4x aldim ekranda problem vardi geri gonderdim tamirden geldi, onceki surumu 8.5 den dusuktu galiba aldigimda otamatik guncelledi suan asiri sarj yiyor telefonu 5-6 saat wifi ile anca kullaniyorum guncellemeden once boyle bir provlblem yoktu sizce ne yapmam lazim?
Arkadaşlar merhaba. Ben Skype kullanıyorum bir aydır Türkiye yi aramak için fakat örneğin kyk yı ararken arıyamadan kapanıyor 1 aydır bunla uğraşıyorum kyk numarası 444 1961 bukadar numarayı aramıyor başına +90 da koyuyorum ama kurumsal kısa numaraları arıyamıyorum halbuki ev telefonları ve üniversite numaralarını arayabilyorum onlarında numaraları kısa değil böyle tabiki ama anlamadm bunun başına sonuna bir numaramı eklemek lazım? Bilen varsa eğer cevaplarsa minnettar olurum.
Arkadaşlar herkese merhaba, Ben Polonya'da yaşıyorum iphone 5s im bozulduktan sonra ucuz makul birşey almaya karar verdim internete baktım aliexpress'ten alayım dedim bu store'den Bu satıcıdan (ALİEXPRESS) ürün 15 güne yakın bir sürede geldi gümrükte takıldı 150 TL de ona verdim. Şimdi telefon elime geçti kutusunda jelatin bile yoktu çıkardım kutudan işte telefon diğer teller gibi paketlenmiş gayet düzgünce neyse sonra açtım açar açmaz takılmalar başladı kurulumu zar zor yaptım videoda olduğu gibi takılıp durdu sanki ekranın ortasına sürekli bir el değiyormuş gibi oraya basılı kalıp duruyo ne geri çıkabiliyorum ne ileri gidebiliyorum. satıcıya mesaj attım hala cevap bekliyorum nete heryere baktım bu sorundan yaşayan tek kimse yok. Arkadaşlar rica etsem bilen varsa lütfen yardım edebilirmisiniz? :'(

Buyurun arkadaşlar videoyu youtube koydum
Moderator arkadas bu mesaji silebilir kusura bakmasin iki kez acmisim konuyu.
arkadaşlar tam 5 gündür çok fena başım ağrıyor 2 kez acile gittim iğne vurdu 2 side farklı ilaçlar yazıp yolladı 2. doktor sese ve ışığa karşı fazla tepki veriıyomusun diye sordu evwt dedim migren olbilirsin dedi eğer geçmezse nörolojiye git dedi bugunde geçmedi abiler çok garip ağrıyo ilaçlarda bi işe yaramıyo son 1 senedir üni yüzünden stres sıkıntı uykusuzlukta vardı üstümde netten baktım migren çoğu belirtisi var ama 20 lik dişler de bir yandan çıkıyo özellikle bitanesi damağımı deldi resmen ama hiç acımıyor dişim onun ağrısı başa vurmuş olabilirmi ... beyler cidden bu tarz bişeyler yaşayan varsa öneri sunsun ben arada kaldım not; yarın doktora gidicem tekrar
Arkadaşlar alışveriş için word kullanıyordum fakat giyim için 3 taksit olması beni zorluyor . sadece giyim için bonus kart çıkarmak istiyorum bunda 9 taksit imkanı varmış + olarak bonus kartlarda harcadıkca para kazandıran bonus veren şeyler var mı ? bilen veya kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkürler
Merhaba Arkadaşlar Forumda 2015 Girişli Psikoloji okuyan arkadaşlar burada toplanalım istedim Konu yalnış yere açıldıysa özür dilerim lütfen mod arkadaş konuyu gerekli yere taşıyabilir.... Evet arkadaşlar burada toplandıktan sonra Whatsapp Grubu oluşturarak iletişim içinde olabiliriz hertürlü konu bilgi paylaşım buradan yapabiliriz kazanan arkadaşlar ve okuyanlar isimlerini konunun altına yazabilir bende sırasıyla eklerim... Umarım Allah herkesin başarılı bir şekilde bitirmesini nasip eyler :) Bu arada ben SSU(Süleyman Şah Üniversitesi Psikodayım) Hangi üniversite olduğunuda belirtirseniz güzel olur

DH-PSİKOLOJİ OKUYANLAR KULÜBÜ (Ana Konu)

1-yukadzeh > Uludağ Üniversitesi Psikoloji
2-Tuyuh > Yıldırım Beyazıt Universitesi
3-Manuel Neuer > Okan Üniversitesi
beyler bu siteden alışveriş yapan varmı ?http://www.bestbuy.com/site/apple-ipad-air-2-wi-fi-64gb-space-gray/3313043.p?id=1219090217372&skuId=3313043 ben buradan kredi kartı ile 9 taksitli bu ürünü almak istiyorum buradan gelen ürünler yurt dışından filanmı geliyor gümrük vergi vs. takılıyormu diye merak ettim ? Bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilirmi
Hakkında
Forum İmzası:
Midelerimiz büyüdü,tabaklarımız büyüdü,evlerimiz büyüdü...Ama kalplerimiz küçüldü.
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 79
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.102 (Bu ay: 146)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.