Şimdi Ara

dağal yağ yakıcılar ve protein kaynakları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 3 aydır Body yapıyorum ve bölgesel çalışmaya başladım yağ yakıcı ya ve proteine ihtiyacım olacak ama kesinlikle! ilaç istemiyorum doğal yağ yakıcı olarak neler kulana bilirim ben bir kac yerde su içmemiz gerektiğini duydum ama günde kaç litre ? ben çalışma sırasında 1 lt su içiyorum sizce doğal yağ yakıcı olarak neler kullanılmalı ? ve birde protein konusu var doğal yolla nasıl bir protein karışımı yaparım? ben şuan 2 bıldırcın yumurtası (çiğ ve sarısıyla birlikte) 500 ml yarım yağlı süt birazda (bir tatlı kaşığı kadar) kakao sosu karıştırıyorum bunu spordan hemen sonra soyunma odasında içiyorum bunlar yeterli olur mu? yoksa siz neler önerirsiniz ben ilaç kullanmam kesinlikle doğal olsun lütfen özelikle yağ yakıcı konusunda

• protein tozlarını biliyosun zaten.
    Onun haricınde spiluina isimli yosunu 2 ay kullanıp 1 ay ara vererek kullanabilirsin. Solgar tavsiyemdir
  • spiluina dediğin ilaçmı ? googleden baktım ilaç çıktı karşıma ben hap kulanmak istemiyorum doğal şeyler olsun lütfen protein tozu kulanmak istemiyorum bunun yerine evde hazırlayacağımız protein karışımları varmı ?
  • bilen yokmu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.