Şimdi Ara

Dacia Lodgy ya da ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şirket için bir araç lazım. Aslında, kango doblo tarzı bir araç ideal. Fakat, K belgesi, src belgesi vs. ve her sene muayene ile uğraşmak istemediğinden, dacia lodgy düşünüyorum.

Bagajı işimi görecek seviyede, yeterli. 7 kişilik aldığımda da personel transferi için de uygun olacak gibi.

Bu araçla ilgili tecrübesi olanlar, ne dersiniz, sizin düşünceleriniz nedir?

Görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O paraya ticari olmayan o kadar az yakan bu aracın alternatifi yok zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim işyerinede aynı sebepten dolayı logan mcv aldılar ,ama ona 7 kişi sığmaz lodgy daha iyi ve geniş.

• lodgy iyidir iyi.
    Arkadaşın şirkette 2 lodgy vardı, personel, mal falan iyi taşınıyor.
  • Çalıştığım şirkette linea lar ,fluence ler ve 1 tane lodgy var linea ve fluence den daha konforlu ferah baya da sürüşü keyifli bian ben bile açaba bundan birtanede kendime mi alsam dedim doğrusu. Almışken en dolusunu almanızı tavsiye ederim, multi medya paketlisini
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Demek ki, bu şekilde düşünen bir ben değilmişim, aklın yolu bir!

@abraxsas, aracı şöfor kullanacak. Multimedya vb ekstra masraf.

Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. elde düşük km'leri uygun fiyata bulunabiliyor onlara da bakabilirsiniz.
  • Lodgy parasina göre bence çok iyi arac dusunmeden alın

• abraxsas kullanıcısına yanıt
    Eniştemde almayı düşünüyor fakat 1.5 crdi 110hp den sonra 90 hp çok hantal kalır mı ?
    Çekişi nasıl yedi kişi binse uzun yolda yokuşta üzer mi ?
  • En boş, en ucuz Lodgy'yi alın, şoförünüz güle güle taşınız mallarınızı. Zaten motorlu kağnı niyetine kullanacak aracı, en azından opsiyon ekletip yazık etmemiş olursunuz.
  • Almışken 110 luk almanızı tavsiye ederim,arasında fazla fiyat farkı yok performans olarak 7 kişi bindiğinde 90 lık la 110 luk illaki fark eder.
  • mesut4.bahtiyar kullanıcısına yanıt
    Ozaman haklısın gerek yok, şahsi alacaklara mutlaka multi medyayı öneririm.
  • Geçen gün bende bir AVM de gördüm. Ailecek doluşmuşlar içine. Çok kullanışlı gördüm.
    Benimde aklımdan acaba alsammı diye geçmedi değil.
  • Doblo 2015te makyajlanacak, hususileri de satılıyor şu an; muhtemelen makyajlinin da otomobil olani gelir.. arka bagimsiz suspansiyon ve sürgülü kapilar yaniniza kar kalır. .

• Megane'nin buna benzer bir arabası vardı. Megane wagon diye geçiyordu sanırım. Lodgy'de onun benzeri. Fakat Lodgy daha uzun. Fiyatına göre tatminkar.
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İlk fırsatta bayiye gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut4.bahtiyar -- 31 Aralık 2014; 0:31:50 >
  • Şirket için alacaksanız hemen alın şahsi kullanım için Lodgy Stepway gelecek, daha yakışıklı ve sorunları çözülmüş halde onu bekleyin.
  • Merhaba,

48.350 TL fiyat verdiler. 12.000 TL peşin, 0.69 faiz oranıyla 36 ay vade, yaklaşık 1200 TL taksitli ödeme planı sundular.

Bu hafta içi nasipse alacağım.

Saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.