Şimdi Ara

Dacia Lodgy (7 Kişilik) vs Pegout301

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 - 2015 model civarı dizel 45-50 bin tl civarı az yakan, düşük kilometreli araç arıyorum. bir şekilde linea ve stepwayi eledim.
    pegout301 ya da citroen c-elysee 2015 model araçlardan birini alacak gibiyim ama 2014 ya da 2015 model Lodgy'ler de aklımı çeliyor.

farklı sınıflar, farklı tercihler gibi görünüyor ama her iki aracında yakıt tüketimi yakın gibi.

haftada 3-4 gün 100 km yol yapıp işe gidip geliyorum, hafta sonları da aileyle 100 km filan yapıyoruz. yılda bir kaç defa da memlekete gideriz belki.

aileyle gezmek ve memlekete gitmek için lodgy daha tercih edilesi sanki ama öyle bir araçla da işe gidip gelmez garip olur mu?

siz hangisini tercih ederdiniz?

• Millet ne arabalarla işe gidip geliyor Lodgy mi garip olacak. Aile kalabalıksa eğer Lodgy. Değilse diğerleri.
  • bence aile için lodgy stepway
  • hocam kalas gibi 301 veya cellye bulasma derim lodgy al gec
  • 10 yıllık öğretmen olarak doğan l ile gidiyorum işe. O konu hiç kafanızı yormasın kimsenin umrunda olmaz.

Ancak aile için lodgynin arka koltukları ne alem ona bakmak lazım. Sanderonun arka koltuklar hiç aileye göre değil. Süspansiyon öyle kötü ki uzun yol işkence olur. Lodgy de benzerdir o yüzden çok beğensem de tavsiye etmem. 301i bilmiyorum ama daha konforludur muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu lodgy edc dizel ile sunulsa alır geçerim
  • 301 biraz Mağrip ülkeleri için tasarlanmış bir model. Çoğu Avrupa ülkesinde satılmaz. 208 veya C3 ten trim ve kalite olarak daha kötüdür. lodgy daha global bir model. Sınıfında rakipsiz. 7 kişi olması ayrı avantaj, 5 kişilik olanı ayrı avantaj. Kalite diğer Dacia modelleri ile eşdeğer sayılır. Fas imalatidir. Diğer modeller Romanya dan gelir. Bence Lodgy.

• dacca dizel
  • Bizim iş yerinde Lodgy ve Doblo ile işe gidip gelenler var, kimse bununla işe gidilir mi diye sorgulamadı bugüne kadar, ihtiyacınız varsa alın gitsin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • sonucta araba yahu ki. niye bunla ise gelmis aa desinki.

aile kalabaliksa lodgy olur. Ama dacyalar genel anlamda modern toros lodgy de sw torostur.

sandero stepway gundelik kullaniyoruz.ben dacyadan konfor anlamida mutlu olamadim hiç yol sesi zayif yol tutuş 10 yasindaki arabaya ozlem duyuyorum her gün.

sen yinde deneyip karar ver derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.