Şimdi Ara

DACİA DUSTER SUV SINIFI 1.LİĞE GİDİYOR.+LODGY de gelirse satışları nereye gider? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
0
Favori
51.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesbi

@seyyarkamil Hala uzatıyorsun. Sahibindendeki ilanamı inanayım yoksa bayide bizzat inceleyip sorduğum bindiğim aracamı, yoksawww.dacia.com.tr'ye mi inanayım?

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=785

Evet stepway'in çamurluklarının şişko halidir. Sen öğren. İkisi de nissan'ın B0 platformunda üretilir. Tıpkı logan gibi. Birçok parçası ortaktır. İç hacimleri aynıdır. 3'ü de B sınıfı araçtır. Biraz bilgi sahibi olup ondan sonra fikir sahibi olun lütfen. Uzatmayın dedikçe uzatıyorsunuz. Ben yıllardır renault ve dacia takip ediyorum. Bu iş çok uzar. Stepway dizelin 0-100 değeri şuan 15 saniyedir. Ancak geçen yıl 16,7 saniyeydi. Kağıt üstünde ben maille şikayet yazınca düştü bu değer. Dediğim gibi bu konular çok uzar.

Dusterda sadece 4x4 olanda süspansiyon ve 4 çeker sistemi nissandandır. 2 çekerler daciadır tamamen.

Demekki neymiş yolcu hava yastığı stepwayde yokmuş.

kesbi
    söz uçar ama resim kalır
    resimleri ekliyorum
    başka da birşey demiyorum

anlayan anlar

stepway de yolcu hava yastığı var .resim ekliyorum yuh yani..

bu resimlerde kapak olsun

DACİA DUSTER SUV SINIFI 1.LİĞE GİDİYOR.+LODGY de gelirse satışları nereye gider?

DACİA DUSTER SUV SINIFI 1.LİĞE GİDİYOR.+LODGY de gelirse satışları nereye gider?

• aranızı bulmak için bende açtım baktım dacianın internet sitesine

siteye göre stepwayde yolcu hava yastığı yok. opsiyon olarak da yok.
    blackline serisinde ise yolcu havayastığı opsiyonu var.

neyse konumuz duster
    50.000 TL gibi fiyata duster alınır mı? alınmaz mı?
    deri koltuklu duster da koltuk ısıtma olmadığına deri koltuk almak mantıklı mı?
  • @seyyarkamil öncelikle düzgün konuş. Saygısızlık yapma kapak mapak. Ben senin arkadaşın akranın değilim. Lafını bil. O resimde de hava yastığı filan göremiyorum ben. Sen süpermen misin içini görüyorsun ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

aranızı bulmak için bende açtım baktım dacianın internet sitesine

siteye göre stepwayde yolcu hava yastığı yok. opsiyon olarak da yok.
    blackline serisinde ise yolcu havayastığı opsiyonu var.

neyse konumuz duster
    50.000 TL gibi fiyata duster alınır mı? alınmaz mı?
    deri koltuklu duster da koltuk ısıtma olmadığına deri koltuk almak mantıklı mı?

evet dacia nın sitesinde stepway için yolcu hava yastığı seçeneği yok

ama romanya dan avrupaya gönderilen stepwaylerin "bazıları" bu sözcüğü tırnakla işaretliyorum

(ki bunlarda yolcu hava yastıklıdır)
    ülkemizde de satışa sunuldu
    dacia.com.tr ye göre yok ama piyasadaki bazı stepwaylere göre var

sonucta; stepway lerin bazılarında bile olsa yolcu hava yastığı var var var

bir dacia sever olarak,bir logan sever,bir mcv sever,bir duster sever olarak
    en nihayetinde dacia sandero kullanıcısı olarak
    ve türkiye dacia clup üyesi olarak ben 50milyara duster almam,dacia gereğinden fazla zam yaptı arabalarına

ama bütün bunlar dacia nın hakir görülmesini küçümsenmesini gerektirmıyor

ama bazı arkadaşlar çok ayıp ediyor
    hadi isim de vereyim;kesbi çok ayıp ediyor..daha önce kendisiyle bir kere tartışmıştım

hala dacia ya çatıyor,küçümsüyor
  • BU lafım kesbiye. Duster için Sandero'nun çamurlukları şişirilmiş hali demiş. Allah aşkına geç karşısına bak. Biri ne kadar yüksek diğerinden.

Ama ona göre tek bir araba var. AVEO!!! Görüp bildiği tek nimet o çünkü. O küçümsediğin arabayı, beğenmediğin arabayı bir gün kullanmak zorunda kalıp tekerine bile muhtaç kalmazsın inşallah.
  • Dacia tam bir Facia
  • ben de size katılıyorum. Bu iş şansa kalmış desenize ne çıkarsa alıcının bahtına
    hava yastığı çıkandan ekstra para istemedikten sonra sorun yok
  • quote:

@WeskaGan Kapı içi boş olacak kadar hafif. Bu durum anormal. Samaranın kapısı içi boş olmasına rağmen daha ağır. Yani hem sacdan, hem de çelik barlardan çalınmış. Biri sökülmüş kapı resmi koyup beni yanıltır inşallah.

Hava yastığı ile alakası yok. Bakın bilmem kaç tane hava yastığı var ama euroncap tarihinin en rezil sonucunu almış (çakma chevrolet (daewoo) aveo 1 buçuk yıldız). Bu araç bile en az 20 sene yürür kaza yapmazsa.

Eski Aveoya çakma Chevrolet Aveo diyor, kendininkine, bu gerçek Chevrolet Aveo diyor komediye bak

Kaputun içinde niye Çince gibi harfler var o zaman yeni Aveoda geçen gördüm, Korece yazılar var, madem orjinal Amerikan bu? Amerikanın resmi dili Korece mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Satılıyorsa vardır bir nedeni.

+1
  • quote:

@seyyarkamil öncelikle düzgün konuş. Saygısızlık yapma kapak mapak. Ben senin arkadaşın akranın değilim. Lafını bil. O resimde de hava yastığı filan göremiyorum ben. Sen süpermen misin içini görüyorsun ordan.

evet akranın değilim.senden yaşça büyüğüm
    saygısızlık yapmıyorum
    resimleri kapak olarak ekledim
    stepway deki yolcu hava yastığını göremiyorsan noktayı koyuyorum

nokta......
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

@WeskaGan Kapı içi boş olacak kadar hafif. Bu durum anormal. Samaranın kapısı içi boş olmasına rağmen daha ağır. Yani hem sacdan, hem de çelik barlardan çalınmış. Biri sökülmüş kapı resmi koyup beni yanıltır inşallah.

Hava yastığı ile alakası yok. Bakın bilmem kaç tane hava yastığı var ama euroncap tarihinin en rezil sonucunu almış (çakma chevrolet (daewoo) aveo 1 buçuk yıldız). Bu araç bile en az 20 sene yürür kaza yapmazsa.

Eski Aveoya çakma Chevrolet Aveo diyor, kendininkine, bu gerçek Chevrolet Aveo diyor komediye bak

Kaputun içinde niye Çince gibi harfler var o zaman yeni Aveoda geçen gördüm, Korece yazılar var, madem orjinal Amerikan bu? Amerikanın resmi dili Korece mi?

eski kasa aveolar kore arabası
    kesbi nin aveo su amerikan arabası

• quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

BU lafım kesbiye. Duster için Sandero'nun çamurlukları şişirilmiş hali demiş. Allah aşkına geç karşısına bak. Biri ne kadar yüksek diğerinden.

Ama ona göre tek bir araba var. AVEO!!! Görüp bildiği tek nimet o çünkü. O küçümsediğin arabayı, beğenmediğin arabayı bir gün kullanmak zorunda kalıp tekerine bile muhtaç kalmazsın inşallah.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

şahsen ben reno alırım ama DACİA asla almam

gerçekten çok güvensiz arabaları var işçilik sıfır ya dasturde öyle loganda

zaten reno olmasa kimse yüzüne bakmaz

renoyla dacia aynı fiyatmı?parasına göre köfte ekmek.bu mantıkla düşüneceksin.

Dacia artik oyle cok ucuz degil

32.900 liraya kaç marka SUV satıyor?...B sınıfı araçlar bu fiyatlardan başlıyor zaten.ayrıca logan 21 , sandero 22.250 fiyattan başlıyor..evet dacia ucuz.
  • dusterda klima bile opsiyonel :) daha ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

dusterda klima bile opsiyonel :) daha ne diyelim.

büyük markalarda da opsiyon çok ya oradan esinlenmişler. bir ara da abs opsiyon du
    skoda da bir ara favorit satardı şimdi superb donanımına göre yine hesaplı
    dacia ilerleyen dönemde bakalım aynısını yapacak mı?
  • http://resim.donanimhaber.com/m_56541125/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56541125

dacia lodgy hk kacinci oldu bu senin son actiğinla birlikte merak ettim..!

zaten açık konuya yazmak yerine bu kaçıncı konu diye ukalalık yapıpta gidip aynı konuyu açmak nasil bir psikolojidir yahu.....iyice çoluk çocuk mekanı oldu burası....
  • quote:

Orijinalden alıntı: quinthox

http://resim.donanimhaber.com/m_56541125/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56541125

zaten açık konuya yazmak yerine bu kaçıncı konu diye ukalalık yapıpta gidip aynı konuyu açmak nasil bir psikolojidir yahu.....iyice çoluk çocuk mekanı oldu burası....

konuyu duster için açtım sonradan da lodgy den de bahsedildi o yüzden ekledim eğer mesajları okursanız bu başlık altında lodgy i ilk defa gördüğünü söyleyenler olmuş. demekki o mesajları görmeyenler var daha
    yorum yazmadan araştıralım lütfen
  • quote:

quote:

konuyu duster için açtım sonradan da lodgy den de bahsedildi o yüzden ekledim eğer mesajları okursanız bu başlık altında lodgy i ilk defa gördüğünü söyleyenler olmuş. demekki o mesajları görmeyenler var daha

ukalalık yapıpta bu kaçıncı konu demenin bir manası yokmuş değilmi????
  • quote:

quote:

quote:

ukalalık yapıpta bu kaçıncı konu demenin bir manası yokmuş değilmi????

bu yazdığında ne demek istedin anlayamadım açıkça söyle de anlayalım scenic kullanıcısı arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.