Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.338
Cevap
53
Favori
727.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bende aynı ürünü sipariş vermişim.
  • Merhaba

2017 model veya sıfır 4*4 alındığında DUSTER larda 4 kollu direksiyonlar ile mi geliyor. Yoksa eski 3 kollu direksiyonla mı geliyor.

Bazı araçlarda 4 koluu direksiyon görüyorum fotolarda fakat Otomatik modellerde mi yoksa hepside mi 4 kollu bilemiyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemabay

Merhaba

2017 model veya sıfır 4*4 alındığında DUSTER larda 4 kollu direksiyonlar ile mi geliyor. Yoksa eski 3 kollu direksiyonla mı geliyor.

Bazı araçlarda 4 koluu direksiyon görüyorum fotolarda fakat Otomatik modellerde mi yoksa hepside mi 4 kollu bilemiyorum.
    Teşekkürler.

autoshow 2017'de gördüğüm manuel dusterda 4 kollu yeni tasarım direksiyon vardı.sanırım 2017 model dusterların hepsinde yeni tip direksiyon var.
  • Merhaba

Duster araçlarda orjinal fabrikadan çıkışlı NAV Multimedya, geri görüş kamerası ve arka park sensörlü olarak gelmiyormu?
    3-4 farklı satış firması ile görüştüm. Hepside navi ve geri görüş park sensörünü serviste biz takıyoruz diyorlar. Eğer öyle ise standart bir marka mı takılıyor. Yoksa her servis ayrı markamı takıyor acaba. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih8134

quote:

Orijinalden alıntı: cemabay

Merhaba

Teşekkürler.

autoshow 2017'de gördüğüm manuel dusterda 4 kollu yeni tasarım direksiyon vardı.sanırım 2017 model dusterların hepsinde yeni tip direksiyon var.

2017 modellerde korna direksiyon gobeginde.

Yeni tip simit kullaniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla fuara gidip ama bize bir kaç foto çekip göstermeyen arkadaşlar ..gerçekten aşkolsun yani. orası öyle burası böyle diyeceğine çek göster paylaş ...... olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybyxx -- 29 Nisan 2017; 0:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybyxx

valla fuara gidip ama bize bir kaç foto çekip göstermeyen arkadaşlar ..gerçekten aşkolsun yani. orası öyle burası böyle diyeceğine çek göster paylaş ...... olmaz mı

Araclar bayilerde hocam, fuara gerek yok.

Buyurun bu da bayi test aracı sürüsümuz

https://youtu.be/Y-YGa23AWo8

• böyle bir şey Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu
    bugün fuara gittik.. duster de bildiğimiz vites değişmiş bir de direksiyon böyle olmuş. 4 kollu evet ama daha kalın ve ele güzel oturuyor.arkadaşın gösterdiği test sürüşünden anlaşılacağı gibi.. sanırım direksiyonun ağırlığını çözmüşler. bu bence çok önemli bir adım duster için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybyxx -- 29 Nisan 2017; 0:54:35 >

• Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu
    Fotoğrafta görüldüğü gibi manuelde de direksiyon simidi yenilendi.
  • look paketi ne arkadaşlar
  • cihan85 kullanıcısına yanıt
    Look paketi: Aracın daha şık görünmesini sağlayan bir paket. Pakette, krom renkli ön ve arka koruma kızakları( aracın ön ve arka alt kısmında), eteklikler (kapı altlarında) , dış dikiz aynaları, krom/siyah renkli tavan barları, karartılmış arka kapı, kelebek ve bagaj kapağı camları sunuluyor.
  • Arkadaşlar Duster sahiplerine bişey sormak istiyorum. Aracınızın yedek anahtarlarında kumanda özellği var mı ve kumanda ile değilde anahtar ile kapıları açtığınız zaman bütün kapılar mı açılıp kapanıyor yoksa sadece şoför kapısının kilidi mi açılıp kapanıyor.
  • Lastik konusunda deneyimleriniz nasil?

Michelin crossclimate 4 mevsim deneyimleyen var mi? Bu lastigin yagis performans etiketi A, yakit etiketi B. 215/65/16 degerleri.

Kagit üzerinde fevkalede gözüküyor.

Bizim uzerinde olan continental etiketine baktim degerler E-F

Not: aracim 2012 1.5 dci laurette 4x2 90b - arac 36binde ama yıl omru doldugu icin lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Milne -- 1 Mayıs 2017; 20:30:5 >
  • cemabay C kullanıcısına yanıt
    dacia duster laureate 2017 aldık tatil 1 mayıs derken bize teslim edilmesi uzadı biraz alır iken de fazla sormadık bu ne falan diye. kapı koruması ve dodik yaptırmak görünüşten başka faydası var mı
  • Gordon Milne kullanıcısına yanıt
    Araç ile gelen Continental Crosscontact LX'ler bende 70000 km oldu. Fotoğraftaki gibi diş derinliği hâlen var. 100000 e kadar giderler.
    Bu lastikler yağmurda yola çok iyi tutunuyor. Lastiklerin hepsine birer kere çivi girdi ve tamir edildi.
    Buna rağmen havası tamamen boşalmadı.
    Her seferinde lastikçiye gidebildim. Lastiklerin kenarları oldukça dayanıklı, kaldırımlara çokça inip çıktım. Balon yapma, kesilme yok.
    A/T lastiklere geçmeyi planlıyorum. İsteyen olursa 4 adet lastiği 300 TL ye verebilirim.
    Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu

• Türkayemre kullanıcısına yanıt
    Aracın yedek anahtarında kumanda bulunmuyor. Bu anahtar ile sade şöfor kapısı kapanıyor.
    Yedek anahtar ile aracı tamamen kapatmak için, araçtan çıkmadan önde kapıları içten kilityip sonra soför ve bagaj kapısını kapatmanız gerekiyor.
  • showstopper41 S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Böyle saçma bir uygulama mı olur yaa tamamen sahtekarlık insanları enayi yerine koymak bu iş böyle olduğunu bilseydim kesinlikle bu arabanın yanına bile yaklaşmazdım. Bugünden sonra da hiç bir tanıdığıma dacia aldırmam.
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm kusura bakmayın, uyarı maile de gelmemiş, orta kalite olanı aldım, plastik kalitesi orta seviye, ikiye katlayınca kırılma yerinden çok beyazlıyor, hareketli parça olsa çabuk deforme olur, paspas olmaz bundan ama bagaj havuzu olur idare eder.
  • Türkayemre kullanıcısına yanıt
    Aliexpresseten şunu alsak yedek anahtar olarak kullanabilir miyiz acaba?

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu

Ayrıca bir yerde gözüme çarpmıştı immobilizer iki çipli anahtar tanıyor, 3. anahtarı tanımıyor diye. Eğer öyleyse 3. anahtarı benzinliklerde depo kapağını açmak için kullanırız. tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 9 Şubat 2018; 17:27:53 >

• Alphace A kullanıcısına yanıt
    Araştırmak lazım aslında ama 10 TL lik bir anahtarı bile çok görüyorlar nerden nasıl çalsak diye hesap yapıyorlar yaa. İşin garip tarafı Sanderoda iki anahtar da kumandalı Duster Amiral Gemisi en pahalı aracı Duster sayesinde piyasada yer edinde Dacia ama herşeyden çalmışlar yazık yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkayemre -- 4 Mayıs 2017; 16:6:24 >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.