Şimdi Ara

D3 Barbarian Toplanma Noktası (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.615
Cevap
14
Favori
115.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla DD panths ile ben de denedim türlü türlü build. En sağlamı RoGR ile Raekor set ve Earth set. Raekor set grup olarak inanılmaz bir set fakat tekte yaramıyor hiç. Yanlarınızın olması lazım. O da pek mümkün değil.
    Bence hala en rahat oynanabilir build leap monkey.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/maximof-2961/hero/20802001

Gözü kapalı T5, hafif dikkatli T6 yapılyor. Griftlerde 25 ten sonrasını denemedim zira 30 a doğru barbar için olay bitmiş oluyor. Bu adaletsizlikte en iyisi bence budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximof

Valla DD panths ile ben de denedim türlü türlü build. En sağlamı RoGR ile Raekor set ve Earth set. Raekor set grup olarak inanılmaz bir set fakat tekte yaramıyor hiç. Yanlarınızın olması lazım. O da pek mümkün değil.
    Bence hala en rahat oynanabilir build leap monkey.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/maximof-2961/hero/20802001

Gözü kapalı T5, hafif dikkatli T6 yapılyor. Griftlerde 25 ten sonrasını denemedim zira 30 a doğru barbar için olay bitmiş oluyor. Bu adaletsizlikte en iyisi bence budur.

Ama şuan leader board da 1.barbar Raekor seti kullanıyor ve onu takip edenlerde öyle bence soloda da iyi iş çıkarıyor ki baya kullanan var.
    Biraz önce günler sonrasında vile ward düştü sonunda kadala verdi onuda.Zorla greater 32 yaptım 33 denemedim kesin sinek gibi yapıştırırlar diye.Dh ve wizard'a göre çok güçsüz kaldı barbar.Bazen charge attığım anda öldüğüm oluyor pod basma fırsatım bile olmadan.1.2k all res 420k life 10m toug. var ama fos sadece görüntüden ibaret.

• Şu da var, buildler sıktığı için millet Raekor set ile deniyor artık çoğu zaman. Tabi haklısın leaderboard larda çok fazla bu set var. Ben de kullandım ama bir türlü denk getiremiyorum arkadaş :) Yanlardan daha fazla alternatif denemek lazım.
    Profil ve build verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximof

Şu da var, buildler sıktığı için millet Raekor set ile deniyor artık çoğu zaman. Tabi haklısın leaderboard larda çok fazla bu set var. Ben de kullandım ama bir türlü denk getiremiyorum arkadaş :) Yanlardan daha fazla alternatif denemek lazım.
    Profil ve build verebilir misin?

Zaten 30+da charge cooldowna girdimi sonun oluyor kaçabilirsen şanslısın aralardan, fazla ıskalamamak gerekiyor.Hatta 2 tane bile yetmiyor en az 3 moba birden denk getirmek lazım

http://eu.battle.net/d3/en/profile/denn1s33-2492/hero/899163

Build bu.Aklıma takılan oldumu 1.sıradaki adama soruyorum ne zaman sorsam cevap geliyor hiç yatmadan oynuyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 4 Eylül 2014; 1:56:37 >

• Vile Ward düşsün de denerim bunu :)
  • Sonunda iki adet unity düşürebilidim, şimdi maximus, soj ve leoric crown'a meydan okuyorum...!
  • Arkadaşlar ben de bu build ile 30+ görebildim ve açıkçası çok inanılmaz patlamadım... Gerçi 30+ için artık biraz takım çalışması da ön plana çıkıyor... Ekipte güzel DPS olursa arkanızda Raekor'un stun olayı çok iş görüyor... Zaten oyun stratejiniz çok önemli... Barbar kill almak için oynamıyor artık oyunda, olayı tanklamak ve elinden geldiğince DPS'lere zaman kazandırmak... Bu arada vile ward 10 gündür hala gözükmedi... Bıkmadan usanmadan peşindeyim...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mettfrost-1964/hero/3034662

Edit : Bu arada 30+ için Xephilian amulet kullanıyorum burada gözükmüyor... Yoksa electrified elitler ile 30m toughness bile işe yaramıyor malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 5 Eylül 2014; 14:43:10 >

• o kadar barbar oynadım ama diğer classlar gibi hiçbiraman olamadım ne kadar zorlasamda insanlar toment 5 6 uçuyor abi ben torment 3 anca oturdum sezonluk oyunda işsiz gibi kastım ama yok sinirden 2 dir kapıyorum oyunu böyle giderse dahada girmem
  • bende reakor setıyle takılıyorum evet barbarın defans konusunda baya zayıf oldugu -ozellıkle elektrıklı yaratıklara karsı tek bıle yemıo o derece salıseler ıcınde yatırıyorlar- malum. ancak dps anlamında cok da ezıldıgını dusunmuyorum reakor un evet sıngle target da bısey yapamıyor ama coklu +4 yaratık gruplarına karsı gayet basarılı bır set oldugunu dusunuyorum. 36 nın ustune cıkamadım daha ancak furnace dusurebılırsem sanırım bu ıs olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultratl

bende reakor setıyle takılıyorum evet barbarın defans konusunda baya zayıf oldugu -ozellıkle elektrıklı yaratıklara karsı tek bıle yemıo o derece salıseler ıcınde yatırıyorlar- malum. ancak dps anlamında cok da ezıldıgını dusunmuyorum reakor un evet sıngle target da bısey yapamıyor ama coklu +4 yaratık gruplarına karsı gayet basarılı bır set oldugunu dusunuyorum. 36 nın ustune cıkamadım daha ancak furnace dusurebılırsem sanırım bu ıs olur

Ben şu Ring of Royal'e taktım.En iyisinin Str+attack speed+cooldown+socket olduğunu söylüyolar geçen gün sırf 7 saat onu farmladım atmadı özellikle o statları sinirden bugün oyunun yüzüne bakmadım.Acaba fark ediyor mu sende ring of royal kullanıyormuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

bende reakor setıyle takılıyorum evet barbarın defans konusunda baya zayıf oldugu -ozellıkle elektrıklı yaratıklara karsı tek bıle yemıo o derece salıseler ıcınde yatırıyorlar- malum. ancak dps anlamında cok da ezıldıgını dusunmuyorum reakor un evet sıngle target da bısey yapamıyor ama coklu +4 yaratık gruplarına karsı gayet basarılı bır set oldugunu dusunuyorum. 36 nın ustune cıkamadım daha ancak furnace dusurebılırsem sanırım bu ıs olur

Ben şu Ring of Royal'e taktım.En iyisinin Str+attack speed+cooldown+socket olduğunu söylüyolar geçen gün sırf 7 saat onu farmladım atmadı özellikle o statları sinirden bugün oyunun yüzüne bakmadım.Acaba fark ediyor mu sende ring of royal kullanıyormuşsun.

hocam o rolleri getirmek baya bir şans ister ya bende seasonda barbar a sardım takılıyorum normal de hala bi gelişme yok bakalım nereye kadar gidicek . Gidiyor wizard itemi dh itemi atıyor çıldırcam az kaldı

• Sezonda furnance dustu crusa ama kullanacagimi sanmiyorum crus da. Reakor+furnance kullanan birisi var mi ? Bu buildle crusader condem buildden fazla verim alabilirmiyiz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldenmouse

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

hocam o rolleri getirmek baya bir şans ister ya bende seasonda barbar a sardım takılıyorum normal de hala bi gelişme yok bakalım nereye kadar gidicek . Gidiyor wizard itemi dh itemi atıyor çıldırcam az kaldı

Bahsettiğim saatlerce denemeden sonra birde bugün deneyim dedim yarım saat içinde geldi o ring Geriye Leoric's Crown kaldı onu arıyorum şimdi.Bugün banada birkaç defa diğer charların setlerini attı saçmalayabiliyor arada öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 7 Eylül 2014; 0:07:37 >

• patch 2.1
    arkadaşlar bu yeni patch den sonra Barbar çok fazla dmg mi alıyor yoksa bana mı öyle geldi?
    aynı seviyedeki Wizard veya DH elit packlerde benden daha rahat takılıyorlar. dmg almıyorlar çok fazla
    ama Barbar çok fazla dmg alıyor gibi geldi bana..
    ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRriZ

patch 2.1
    arkadaşlar bu yeni patch den sonra Barbar çok fazla dmg mi alıyor yoksa bana mı öyle geldi?
    aynı seviyedeki Wizard veya DH elit packlerde benden daha rahat takılıyorlar. dmg almıyorlar çok fazla
    ?

Kesinlikle bi ayarsızlık var. En düşük ress 1100 17k armor var. Call of Ancientslerin Light rune olmasına rağmen (alınan hasar paylaşılıyor) tor 6 normal riftte akıl almaz hasarlar alıyorum. Greater'ı hesaba bile katmıyorum. Ros öncesi gelen patch + Ros paketiyle birlite bi ayar tutturamadılar şu barbara.
  • quote:

patch 2.1
    ?

Aynen öyle. Demon hunter barbardan daha dayanıklı oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

patch 2.1
    ?

Aynen öyle. Demon hunter barbardan daha dayanıklı oyunda.

malesef çok sinir bozucu bir durum.. ayakta durulmuyor vala ..
    gerçi ben gear'a göre yüksek seviyede plvl kasıyorum ama eskiye nazaran yine kötü durum :/
  • 30+greater riftte barbarı ayakta tutan tek item Unity Çıkarıp denedim tam balon gibi char.Daha charge atarken ölüyor.
  • Şu anki duruma göre kite yapamayan sınıf 30+ rift göremez, kimsenin solo toughness'ının 30+ rifte dayanamayacağını düşünüyorum.
    Barbar da kite'a en yatkın olmayan sınıf durumunda şu an.
    DH ve wizard kite build'leri var, bu yüzden barbar'a göre daha üst seviye rift yapabiliyorlar. Yoksa DH da wizard da 30+ rift'te hasar aldığında ölüyor. Ama ölmemek için sentry ve hyrda koyup arkalarda dolanıyorlar, kaçıyorlar her türlü elite ve mob atağından. Barbar'ın pek kaçma yere bir şey yerleştir, sonra kaç skill'i olmayınca tıkanıyor.
    Solo liderboard'a barbarla oynamak istiyorsanız, üst sıralardaki barbarlar ile kendi gear ve build'inizi kıyaslayın, benzer gear ve build yapıp üsttekileri geçmeye oynayabilirsiniz diyeyim.
    İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Şu anki duruma göre kite yapamayan sınıf 30+ rift göremez, kimsenin solo toughness'ının 30+ rifte dayanamayacağını düşünüyorum.
    Barbar da kite'a en yatkın olmayan sınıf durumunda şu an.
    DH ve wizard kite build'leri var, bu yüzden barbar'a göre daha üst seviye rift yapabiliyorlar. Yoksa DH da wizard da 30+ rift'te hasar aldığında ölüyor. Ama ölmemek için sentry ve hyrda koyup arkalarda dolanıyorlar, kaçıyorlar her türlü elite ve mob atağından. Barbar'ın pek kaçma yere bir şey yerleştir, sonra kaç skill'i olmayınca tıkanıyor.
    Solo liderboard'a barbarla oynamak istiyorsanız, üst sıralardaki barbarlar ile kendi gear ve build'inizi kıyaslayın, benzer gear ve build yapıp üsttekileri geçmeye oynayabilirsiniz diyeyim.
    İyi oyunlar.

Monk ile 170 milyon toughness'ım var, buff'lar ile birlikte. 41'e dayanabiliyorum ama uzun süreli değil. Vurkaç yaparak yapabiliyoruz, yani tank olmama rağmen benim de vurkaç yapmam gerekiyor. Ama 30-35 çerez, 38'e kadar da sabaha kadar tanklayabilirim. Damage yetersiz geldiğinden zamana yeniliyoruz, yapanlar da sadece kendi başlarına yüksek damage'i olan kişiler değildir kesinlikle. Birbirlerini tamamlayan sınıflar ve itemlar kullanıyorlar. Damage ağırlıklı düşük toughness'lı WD'ler Shukrani kullanıyor meselâ, gibi.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.