Şimdi Ara

D3 Barbarian Toplanma Noktası (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.615
Cevap
14
Favori
115.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün ilk defa oynayan biri olarak aranıza katıldım. Barbar'la başladım bakalım ne olacak.

Şimdilik sormak istediğim bende str ve vit kendi kendine artıyor. Bunları benim ayarlamam gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucasAuAn

Bende dün ilk defa oynayan biri olarak aranıza katıldım. Barbar'la başladım bakalım ne olacak.

Şimdilik sormak istediğim bende str ve vit kendi kendine artıyor. Bunları benim ayarlamam gerekmiyor mu?

hayır diablo da stat ayarlamak yoktur. ama itemlerini STR ağırlıklı olanları kullanmalısın daha fazla vuruş gücü için
  • Bugün gece çıkıyor mu 2.1 öyle birşeyler okudum?
  • barbarda son durum nedir beyler ladder gelince oynamayı düşünüyorum
  • Beyler 2.1 çıktı test ediyorum... Bizim şu followerlar (IK SET) deli damage vuruyor 14-15 m giriyorlar + bide leap attıkca fury de geliyor... Ama halen tam olarak bir build oturtamadım... Şu sıralar deli gibi maximus arıyom bulamıyom :D maximusla damage ne kadar olur bilmiyorum =) Barbar tekrardan canlanabilir arkadaşlar
  • benim barbar ile solo 26 .seviyeyi çok rahat yapıyorum ama 27 de çok sıkıntı yaşadım ancak torment 6 da riftte akıyor
  • Vile vard lazım,maximus raekor herşey hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Vile vard lazım,maximus raekor herşey hazır

Selamlar,

Karakterinizin linkini paylaşmanız mümkün mü ? Birde niye vile vard arıyorsunuz merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alcanen

quote:

Selamlar,

Karakterinizin linkini paylaşmanız mümkün mü ? Birde niye vile vard arıyorsunuz merak ettim :)

Selam,

http://eu.battle.net/d3/en/profile/denn1s33-2492/hero/899163

Karakter bu,vile vard lazım çünkü raekor'a geçmeyi düşünüyorum damage bonus veriyor o shoulder.

@alp1912
    Hocam ne yaptın sen,2 gündür deli gibi arıyorum set filan dahil bütün shoulderlar 2 defa düştü o hala ortada yok sanırım oyunda düşmesi en zor itemler arasına soktular diye düşündüm.

• Ladder gelince bende barbar ile başlamayı düşünüyorum umarım iyi olur.
  • Yahu arkadaşlar Vile Ward yerine full Immortal Set taksanız daha iyi değilmi ? ancientler devasa damageler giriyor... 20m kadar falan görüyorum ben ara sıra... %30 charge damage hadi olsa olsa 20m damage eder belki. Ama 3 ancient hep temizlemede hemde elitleri uzaktan uzaktan maximus demonla almamı saglıyor... Tabi daha düşürmedim ben Vile Ward ama şu anki buildimle t6 çok rahat gidiyorım tek. t5 tede full partyi tek taşıyorum ama t6 partyde yemiyor

Profilim

Maximusum tırt halen dandik... Amulette öyle cıkmıyor arkadaş =) + Gogok of switness yeni dropladım takmadım :D Bilmem bu şekil iyi gidiyor =) Ama laser ,cold ve chain spelli elitler gleince direk yerdeyim =) 1200 All resist olmasına rağmen...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alcanen

quote:

Selamlar,

Selam,

http://eu.battle.net/d3/en/profile/denn1s33-2492/hero/899163

Karakter bu,vile vard lazım çünkü raekor'a geçmeyi düşünüyorum damage bonus veriyor o shoulder.

@alp1912
    Hocam ne yaptın sen,2 gündür deli gibi arıyorum set filan dahil bütün shoulderlar 2 defa düştü o hala ortada yok sanırım oyunda düşmesi en zor itemler arasına soktular diye düşündüm.

Link için teşekkür ederim. :)

Vile vard tam olarak ne bonusu ve ne kadar veriyor. Kaç kere kırdım hatırlamıyorum.

Anlaşılan vile vard ve maximus barbar için yeni vazgeçilmez item oldular. İkisinide işe yaramaz diye her düşdüklerinde bliz'e selam çakarak emekliye ayırmıştım. Şans şimdi op olma yolundalar.

Earth setten
    Omuzluk
    Başlık
    Don

İk setten
    Eldiven
    Göğüslük
    Kemer

ve

Lut socks ile ancientler ile zıp zıplamayı düşünüyorum bakalım ne kadar iş yapabileceğim.

Reakor seti parti için uygun gelmedi bana yada ben alışamadım. Oradan oraya götürürken partideki arkadaşlar tarafından (özelliklede melee karakter varsa) çok damage kaybı oluyor.

3-4 gün içersinde bir build oturturuz herhalde.

• @Aumar
    25+ Greater Riftte ancientler dayanmıyor.Furious charge bonusu+fire damage gidip shoulderıda buldunuzmu biçerdöver gibi oluyor barbar

@Alcanen
    Furious Charge %25-30 damage bonusu veriyor.Fakat eski vile wardlarda yok bu 2.1 ile gelenler için söylüyorum.Leapquake setini bozup vile wardsız+ maximus ile raekoru denedim solo 28 yaptım greaterda EQ dan daha rahattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 28 Ağustos 2014; 18:31:53 >
  • quote:

@Aumar
    25+ Greater Riftte ancientler dayanmıyor.Furious charge bonusu+fire damage gidip shoulderıda buldunuzmu biçerdöver gibi oluyor barbar

@Alcanen
    Furious Charge %25-30 damage bonusu veriyor.Fakat eski vile wardlarda yok bu 2.1 ile gelenler için söylüyorum.Leapquake setini bozup vile wardsız+ maximus ile raekoru denedim solo 28 yaptım greaterda EQ dan daha rahattı.

Benimkiler +27 de ölmüyordu ? o.O Ancientlere bir buff olayı var bence :D Halen anlayamadım durumu Çok gizemli şeyler olmuş barbara... Maximusun CHAİNİ 40m vurur mu arkadaş ? Vuruyor işte Barbar oynama isteğim geldi yine dur az daha kasıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

@Aumar

@Alcanen

Benimkiler +27 de ölmüyordu ? o.O Ancientlere bir buff olayı var bence :D Halen anlayamadım durumu Çok gizemli şeyler olmuş barbara... Maximusun CHAİNİ 40m vurur mu arkadaş ? Vuruyor işte Barbar oynama isteğim geldi yine dur az daha kasıyım

İlginç bendekiler ölüyor.Dediğin gibi barbarda buff var iyi olmuş
    Bu arada bir hata yaptım hala hazmedemedim söyleyimde siz yapmayın;greater bossu kestiğinizde kutu şeklinde bişe düşüyor çok nadir bişe sanırım.Legend item ama haritada yıldızla gözükmüyor.Silahlara soket açıyormuş.Deneme yapmak için dandik bir silaha bastım gitti meğer tek kullanımlıkmış.Keşke maximusa bassaydım

• quote:

quote:

quote:

@Aumar

@Alcanen

Bu arada bir hata yaptım hala hazmedemedim söyleyimde siz yapmayın;greater bossu kestiğinizde kutu şeklinde bişe düşüyor çok nadir bişe sanırım.Legend item ama haritada yıldızla gözükmüyor.Silahlara soket açıyormuş.Deneme yapmak için dandik bir silaha bastım gitti meğer tek kullanımlıkmış.Keşke maximusa bassaydım

Bana 2.1 patch ilk geldiğinde kadaladan item çekerken gelmişti o Yazıyı okudum hemen çaktım köfteyi attım kenara Bu arada goblin dungeona girdim bu gün zengin oldum 100m para kasılırmı abi ? Kastı valla... Goblinleri kesince rasgele bir kapı açılıyor ama çok düşük bir şansmış... 1 kere girdim ya yeter bana o

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Aumar

@Alcanen

Bana 2.1 patch ilk geldiğinde kadaladan item çekerken gelmişti o Yazıyı okudum hemen çaktım köfteyi attım kenara Bu arada goblin dungeona girdim bu gün zengin oldum 100m para kasılırmı abi ? Kastı valla... Goblinleri kesince rasgele bir kapı açılıyor ama çok düşük bir şansmış... 1 kere girdim ya yeter bana o

2k ya yakın bs harcadım ne kadar shoulder varsa set filan dahil 3'er kere düştü herbirinden ama vile ward yok.Böyle yapınca sinir ediyor bu oyun Dün ilk kez bende denk geldim goblin portalına 50m geldi.

• Bende gobline gem var Bu arada dün elimde 70 shard vardı dur shoulder cekem belki vile ward düşer dedim .. düştü 5. seferde... Sorun şu ki bende de reakorun tüm seti yok. Kafalık be göğüslük çıkartamadım o yüzden seti tam yapamıyorm... Full barbar party falan arıyorum ama bulamıyorum
  • Bu yeni patch le barbar sizce nasil oldu ona gecmeyi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Aumar
    70 shard 5.sefer iyi şanslıymışsın Ben 250 shard oldukca deniyorum 2 gündür sabah akşam ama atmıyor inatla.Bende shouldersız kullanıyorum raekoru mecbur.Ben 1 arkadaş ile oynuyorum oda barbar istersen ekleyim dün baya raekoru patlattık lazım olmayınca

@PryZeX
    İyileştirmeler var.Şuan listede 1.olan barbar greater riftte 38.seviye yapmış yani oynanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.