Şimdi Ara

D3 Barbarian Toplanma Noktası (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.615
Cevap
14
Favori
115.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: playful penguin

Selamlar, sizce barbar ile çift kılıçla oynadığımda hangi iki kılıcı seçmeliyim: Shard of Hate, Thunderfury ve Fulminator?

elemental de fire kullanıuorsan > devasator +burning axe of sankis ( more %40 fire dmg eder 2si )

yüksek torment oynarken devasator + sun keeper ( more %20 fire dmg + more dmg elitlere )
  • seabream S kullanıcısına yanıt
    Aslında RoRG'dan anlayacağın üzere Barbar en çok oynadığım karakter değil. WD'ye çıkan fazla parçaların Intelligence'ı Strength'e çevirerek böyle bir profil yaptım:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Toygar-2188/hero/3403115
  • v1gor kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkür ederim :)
  • Arkadaşlar iyi geceler bi sorum olucak, dh oynuyordum şimdi barbar oynuyorum keyif alıyorum ancak droplar çok kötü saatlerimi harcıyorum riftlerde ancak düşen birşey yok, marauderi çok kısa sürede tamamlamıştım, aynı zamanda kadala'da pek yardımcı olmadı şimdilik tek parça immortal chest düşürdüm geri kalanlar legendary ancak immortal seti tamamlamak istiyorum yalnız aylarımı alıcak gibi. Bu sadece bende mi yoksa rift dışında başka birşey mi yapmalıyım(bu arada genelde T3-T4)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentinus

Arkadaşlar iyi geceler bi sorum olucak, dh oynuyordum şimdi barbar oynuyorum keyif alıyorum ancak droplar çok kötü saatlerimi harcıyorum riftlerde ancak düşen birşey yok, marauderi çok kısa sürede tamamlamıştım, aynı zamanda kadala'da pek yardımcı olmadı şimdilik tek parça immortal chest düşürdüm geri kalanlar legendary ancak immortal seti tamamlamak istiyorum yalnız aylarımı alıcak gibi. Bu sadece bende mi yoksa rift dışında başka birşey mi yapmalıyım(bu arada genelde T3-T4)

Şansına kalmış ama rift oyna ben tüm setleri orda tamamlamıştım düşme olasılığı orda daha yüksek.Arada bende barbar dışında crusader ile takılırken hiçbir şey atmıyor sanırım oynama sıklığına bağlı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Ağustos 2014; 0:48:27 >
  • Valentinus kullanıcısına yanıt
    arkadaşım selam

sana nacizane tavsiyem sudur ki biz böyle yapardık ( ben wd ye geçmeden önce )

tek başına rift atma yada attığın riftte 4 kişide barbar olsun t3 t4 paylaşarak çok daha rahat item dizebilirsiniz tek riftte immo dizerdik şansa tabi ama tek rift 4 barbar t3 t4 yaptığında düşecek drop miktarı otomatik artıyo sende eldiveni olur onda chest i olur değişerek çok daha rahat ve kısa sürede item dizebilirsiniz tabi 4 tane tanıdığın samimi barbar kasan arkadaşın varsa dadından yenmez

iyi oyunlar
  • Tavsiyeler icin cok tesekkurler arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barbarlar çamur durumda yaw.. ne yapıcaz bilmiyorum zaten vakit bulamıyoruz günde 2 3 saat oynuyoruz eski barbarcı olarak oynayasım gelmiyor o derece nerflemişler yahu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsectKin

barbarlar çamur durumda yaw.. ne yapıcaz bilmiyorum zaten vakit bulamıyoruz günde 2 3 saat oynuyoruz eski barbarcı olarak oynayasım gelmiyor o derece nerflemişler yahu...

Alkaizer izliyorum tek umut şu legend gemlerde gibi barbar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

barbarlar çamur durumda yaw.. ne yapıcaz bilmiyorum zaten vakit bulamıyoruz günde 2 3 saat oynuyoruz eski barbarcı olarak oynayasım gelmiyor o derece nerflemişler yahu...

Valla hacim o eleman bir bıraksa barbari yeminle oynauan kalmaz canim classi mahvetmişler be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Valla hacim o eleman bir bıraksa barbari yeminle oynauan kalmaz canim classi mahvetmişler be

Aynen twichde barbarın hakkını veren bir o adam var.Ama o bile zorlanıyor daha 20.seviyeye gelemeden biz noluruz artık bilemiyorum buff şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Ağustos 2014; 22:09:51 >

• barbarların içinde atak speed de ilk 40ın içinde idim o 40 kişinin içindede damage de 1. idim ROS çıktıktan sonra çöp oldu ros tan önce harcadığım okadar para ve emek neolacak şimdi ise ıd ve şifreyi bile yazmaya üşeniyorum okadar soğudum yani
    başlasam bile aynı seviyeye getirdiğimde barbarımı gene yeni itemler gelecek gene çöp olacak itemler blizard ın alışkanlık haline getirdiği bişeymiş bu hamallıktan başka bişey değil yani boşa zaman kaybı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 12 Ağustos 2014; 16:16:11 >
  • CANPOLAT68 kullanıcısına yanıt
    senin echo süperdi gerçekten ne kadara sattıydın o itemi? en az 150€ dan gitmiştir diye tahmin ediyorum.
  • Boşverin barbar ı crusader e geçirin itemleri.
    Hem daha sağlam hem daha zevkli.
    Gerçi dps konusunda kim daha başarılı anlayamadım ama az buz vurmuyor fist + condemn + meteor
  • de crusader da da can geri kazanımı mesele 20lvlden sonraki grifttlerdeki elitlerde resmen kaçacak delik arıyorum kaçsan süre uzuyor ölsen haritanın başından başlıyor gene süre gidiyor.
  • Raekor setiyle iş yapıyor gibi barbar baya bakalım,crusader,op wd denedim ama hiçbiri barbar gibi zevkli olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

Boşverin barbar ı crusader e geçirin itemleri.
    Hem daha sağlam hem daha zevkli.
    Gerçi dps konusunda kim daha başarılı anlayamadım ama az buz vurmuyor fist + condemn + meteor

Fate of the Fell silah varsa Shotgun build gidin, bana Darklight'tan daha seri geliyor. Dışdışdış akıyor.
    Grift'te ne olur bilemiyorum, ama şu an için Shotgun gayet seri. Üstelik shotgun build'e geçince Akarat-prophet rune alınıyor, cdr max'a yakın ise akarat'tan çıkılmayınca ölüm de olmuyor. Darklight'ta akarat-firestarter rune seçiliyor iyi vursun diye ama propet'in 1 yatma hakkı ve yüksek armor'u T5-6 için daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

senin echo süperdi gerçekten ne kadara sattıydın o itemi? en az 150€ dan gitmiştir diye tahmin ediyorum.

250eu
  • süper
  • arkadaşlar ilk kez HC char açtım. barbar oynuyorum.
    SC 120 paragon Crusaderim var.

HC de Barbar nasıldır? nelere dikkat etmem lazım? 60/70 lvl olunca en başlarda nasıl bir build yapmalıyım?
    talent vs neler kullansam daha etkili olurum?

şuan 35 lvl olduğum için talentim;
    Leap
    furious charge
    Battle Rage
    Call of the Ancients
    sol mouse : Cleave
    sağ: Rend

passive : ruthless, animosty , tough of nails
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.