Şimdi Ara

D-smartta tüm kanallar açık (yeniyıl hediyesi 4 gün)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
2.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31 Aralık, 1,2,3 Ocakta dsmartta tüm kanallar açık
    (Yetişkin kanallar hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykmn -- 18 Aralık 2015; 12:36:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Merhaba.
    Darısı Digitürk' e...

• Yılbaşında asıl yetişkin açıcaksın göz gönül açılsın
  • Herkese mi

• 2008 lilerle alay ediyor açıp kapatıp duruyor, filbox yarın geliyor şeytan görsün yüzünü dsmart
  • D smart candır paylaşım için teşekkürler
  • Bende zaten yetişkin hariç hepsi açık , bize faydası yok anlaşılan

• Eskiden yetiskin kanallari da aciyorlardi

2008 aktivasyonlu hd kutu var kullanmiyorum 2-3 ayda bir arayip paket satiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekürler
  • Bu kanallar reklam sponsor gelirleri derken dünyanın parasını kazanıyorlar..bırakında herkes izlesin kardeşim..herkese açık olunca reklam gelirleri tavan yapacak..millete eziyet başka birşey değil bu ücretli kanal platformları..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • d smart eski üyelerine kötü haberim var. Geçenlerde üyelikle ilgili bir işlemim için aramıştım. HD kanallar hariç SD kanalları kapatıyorlarmış,
    Yani 2016 yılında SD yayınlar yok, HD kanallarıda paralı üyeliklere sunuyorlar zaten.
  • herkese mi açik yoksa dsmart üyelerine mi ?
  • Vestel tvlerde dsmart kurulum diye bir bölüm var.
    Dahili Uydu alıcılı tüm tvlerde izlenebiliyor mu?
  • Maç yayınlarından sonra komple kapattım zaten. Bütün kanallar açık olsa ne olacak ? İnsan 1 ay ücretsiz yapar, 4 günde ne ?
  • Evet artık 2008 muhabbeti 8 yıl sonra bitiyor.

• izlenebilecek kanal varsa izleriz (belgesel hariç)
  • Geçen sene 160 tl modüllü sinema paketi almıştım. İki kere arayıp uzatmak için aylık 29 tl istediler, bak bak indirimli fiyatmış bir de.. Forumda konusuna baktım işini bilen çingen pazarlığına girebilen mega paket+blu'yu aylık 11 tlye alıyor. Kısaca milleti kerizlemede digitürkle yarışır hale gelmiş dzmart. Zamanında digiyi de bu yüzden bırakmıştım. Çingen pazarlığına girmek istemediğimden fiyatları tüm vatandaşlara standart olan teledünyaya geçtim, zaten uydunetim vardı daha ucuza daha kapsamlı bir yayına sahip oldum.

Geç gelen ekleme : teledünyanın bağlandığı akşam kanald,fox ve cnntürk gibi bir elin parmaklarını geçmeyen ana akım muhalif kanalların bile engellenmiş olduğunu görünce hemen ertesi gün bu rezil ideolojik platformu iade ettim. Aynı gün n11 teknosel digitürk satıcısından kampanyalı ligtv şampiyonlar paketi + 2 keyif paketi + temel paket + hd aylık toplam 35 tlye getirdim gayet memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 31 Aralık 2015; 1:45:38 >

• eeee Hani beleşti, hepsi şifreli hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

d smart eski üyelerine kötü haberim var. Geçenlerde üyelikle ilgili bir işlemim için aramıştım. HD kanallar hariç SD kanalları kapatıyorlarmış,
    Yani 2016 yılında SD yayınlar yok, HD kanallarıda paralı üyeliklere sunuyorlar zaten.

Yerel ulusal kanallar açık.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.